Skocz do zawartości
thuGG

The Last of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie trofeów to postanowiłem olac je i skupiać się na grach, co wpadnie to wpadnie i już. A jeszcze wracając do gry to fajnie jakby dali kilka mutantow ekstra, 4 rodzaje z czego w sumie praktycznie non stop tylko 2 to bardzo mało. Chociaż broni się to tym ze gdyby taki pasożyt faktycznie istniał to byłoby tak samo. Fajnie też jakby klimat był trochę cięższy i mroczny. Coś jak w momentach gdy trzeba była zakładać maskę pgaz. Nie mówię żeby robić z tego survival horror, ale efektu zaszczucia było zdecydowanie za mało. Na YT widziałem też filmy gdzie ludzie się wyruszają do łez i nie bardzo wiem w którym to było momencie.

 

Edit.

Jeszcze jedno. Gra świateł. Latarka. Świetnie to oddali. I fajnie jak w remasterze wykorzystali głośnik w DS4. Takie detale bardzo mi się podobają.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki pasożyt istnieje, ale w świecie zwierząt, są fajne filmy przyrodnicze na ten temat, jak opanowuje np. mrówki :) To właśnie na jego podstawie zrobili infekcję w grze.

 

Co do wzruszeń, to może na początku w prologu i to zależne jest od osoby grającej. Mnie tam też nic jakoś specjalnie za gardło nie ścisnęło, ale czasem gębę rozdziawiłem przy niektórych scenach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem. Chodziło mi ze pasożyt ludzki :) Swoją drogą możecie mi wierzyć lub nie, ale o tym grzybie na mrowkach wiedziałem już wiele lat temu i wtedy myślałem sobie ze fajnie byłoby jakby zrobili grę o czymś takim tylko na ludziach :)

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to taki klimat TWD własnie. Głównie te opuszczone miasteczka i chodzenie po plenerach. To jest największym atutem tej gry.  Do tego modyfikacje bronii i uniejętności. Ale to raczej podstawa w tego typu grze. Początek faktycznie mocny, ale taki chyba miał być.By podkreślić dramat ogrywanej postaci. Ja tam uznaje ją za jedną z lepszych gier w jaką w życiu grałem.  Jeszcze planuja niby drugą część. I co gorsza plotki są też o filmie co mnie lekko martwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyjdzie kolejna odsłona to zagram, imo jedna z najlepiej zrealizowanych post apo. Generalnie to tak właśnie sobie wyobrażam świat gdyby taka plaga na nas spotkała: pustka i mnóstwo zagrożeń. Ogólnie realizm to mocna strona tej produkcji.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% prawdy w tym co piszecie! Bezdyskusyjnie obowiązkowy tytuł i tyle.

 

Dodatkowo grałem zawsze po zmroku i ze słuchawkami - polecam! :D

Mam ogromną nadzieję, że pojawi się kontynuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...