Skocz do zawartości
Bagin100

Modernizacja starego komputera, jaka karta graficzna?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to znowu ja. Nie chcę rozpoczynać nowego tematu więc pisze tutaj. Kupiłem ten zasilacz FORTRON FSP400-60GLN i pojawił się problem. Po podłączeniu i odpaleniu komputera wiatraki zaczęły pracować ale monitor nie włącza się, co dziwne po odczekaniu około minuty monitor odpalił. Na drugi dzień nie było już tak fajnie bo odczekałem chyba z 5 minut i nic ale potem jakoś poszło... Dzisiaj próbowałem go odpalić chyba przez godzinę. Na obudowie dioda pali się ciągłym światłem, żadnych sygnałów z biosu. Wszystko podłączone prawidłowo wszystko sprawne. Czy ktoś wie o co tutaj chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatrak to nie wentylator. Znajdź sobie różnice sam ;)

 

1. Sprawdź czy np. nie zapomniałeś o tej dodatkowej wtyczce 4-pin na płycie głównej

2. Sprawdź zasilacz miernikiem

3. Po dociskaj wszystko. Czasem przy wymianie zasilacza np. lekko wysuniemy k.graficzną i klops nie ma styku.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak nie, dzisiaj wywaliło mi korki w mieszkaniu i gdy chciałem odpalić kompa działo się to samo - brak obrazu. Rozkminiłem że to wina dysku twardego bo nie za każdym razem chce się włączyć. Może to spowodowane jest tym, że nie jest podpięty z kabla ATA tylko zwykłego Molexa 4PIN i nie wiem... ma za małe napięcie? Mój dysk ma tylko takie wejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...