Skocz do zawartości
BuMeL

FlatOut 3: Chaos & Destruction

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na całą dotychczasową serię FlatOut :

 

Flatout

 

FlatOut 2

 

FlatOut: Ultimate Carnage

 

 

... spodziewałem się świetnej kontynuacji, jeszcze bardziej realistycznej, jeszcze bardziej dopracowanej i przede wszystkim z co najmniej taką samą grywalnością jak poprzednicy, gorycz rozczarowania rozerwała mi flaki.

 

 

Minimalne wymagania sprzętowe FlatOut 3: Chaos & Destruction:

 

System operacyjny: Windows XP

Procesor: Intel 2 GHz dual core

Pamięć RAM: 2 GB

Karta graficzna : Nvidia GeForce 8600+ / AMD Radeon HD X2600+

Internet: połączenie szerokopasmowe

DirectX: DirectX 9.0c

HDD: 16 GB wolnego miejsca

Dźwięk: karta kompatybilna z DirectX

Wspierane urządzenia sterujące: klawiatura, dżojstik, kontroler do Xboksa 360, gamepad, Microsoft Controller dla systemu Windows

Dodatkowe informacje: wsparcie dla Razer Hydra

 

Zalecane wymagania sprzętowe FlatOut 3: Chaos & Destruction:

 

System operacyjny: Windows 7

Procesor: Intel Quadcore

Pamięć RAM: 4 GB

Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 590 / AMD Radeon HD 6970

Internet: połączenie szerokopasmowe

DirectX: DirectX 9.0c

HDD: 20 GB wolnego miejsca

Dźwięk: karta kompatybilna z DirectX

Wspierane urządzenia sterujące: klawiatura, dżojstik, kontroler do Xboksa 360, gamepad, Microsoft Controller dla systemu Windows

Dodatkowe informacje: wsparcie dla Razer Hydra

 

 

To co zafundowali Nam producenci woła o pomstę do nieba. Grafika razi maksymalnym prostactwem i totalnie nijak ma się do wymagań sprzętowych, wygląda gorzej niż w pierwszej części, jedyne co przychodzi mi na myśl to Carmageddon 2 puszczony na P-200 MMX i Riva TNT. Fizyka jazdy żywcem wyjęta z flipperów Nintendo, w które pogrywałem 15 lat temu w salonach gier na żetony. W ten oto sposób pogrzebano fantastyczną serię. W Ultimate Carnage pogrywałem godzinami z kolegami, BA! z żoną nawet, co to w grach tylko zło widzi.

 

Przestrzegam przed zakupem tytułu, żeby nie było rozczarowania.

 

Trailer: http://www.youtube.c...h?v=suj1ZaILK0o

Gameplay:

 

To tyle, szkoda zużywać klawiaturę na spuszczanie się nad tym koszmarem Dołączona grafika

 

 

ED. żenada ...

Edytowane przez BuMeL
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda. dziwne jak z ladnej, grywalnej gry z fajan fizyką, bajecznymi uszkodzeniami(Forza i GT moga pozazdroscic :) mozna zrobic totalnego gniota. a to jest juz chyba 4 czesc serii. nie pierwsza. wiec o eksperymencie nie ma mowy. ciekawi mnie cena. pewno kolo stówki :lol2:

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UC pogrywam do teraz.

Natomiast gdy zobaczyłem pierwszy raz trailer trzeciej części, a konkretnie moment w 31 sekundzie, gdy samochód uderzył w ścianę i tylko nieznacznie od niej się odbił, miałem jak najgorsze przeczucia. I faktycznie, samochody zachowują się jak kartony. W UC blacha odkształcała się jak prawdziwa, części odpadały. W tym gameplayu to wygląda na fizykę ze Split/Second, a nie Flatouta. Po zniszczeniu świetnego tytułu jakim był "Insane" teraz rozwalają markę Flatout'a. Ja nie wiem, czy twórcy stali się tacy leniwi, czy też odeszli Ci, którym zależało na jakości i zostali zastąpieni wyrobnikami. I to się tyczy wszystkich gatunków gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka tygodni temu, odswiezajac sobie przygode z seria przy Ultimate Carnage, pomyslalem sobie, ze moglaby wyjsc kolejna czesc. Ale bylem milo zaskoczony, gdy niedlugo potem zobaczylem preorder FO3 na Steamie. Szkoda tylko, ze to co ujrzalem na trailerach bardzo szybko zmazalo banana z mojej twarzy... Tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...