Skocz do zawartości
Gość marantz5003

Wszystko o GeForce GTX 660 Ti / 670 / 680 / 690

Rekomendowane odpowiedzi

Dla kopaczy bitcoina chyba. Nie wiem jakim samobojca trzeba by byc by kupic cos co polega na sterownikach ati do crossfire by wogle dzialac :)

 

moj kumpel kupil i jak doszedl juz do ladu z profilami to bylo jak byc powinno. Oczywiscie mowie o uzywanych z allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

zauważyliście może, że premiery nvidi są zawsze bardziej emocjonujące niż radeonów? Szampany kupione na premierę?? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

musiałeś popsuć nam humor? :( wg mnie powinni robić karty przeznaczone tylko do gier i osobno karty do obliczeń a nie łączyć to razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

więc gk104 ma być prawie najmocniejszym keplerem a gk100 cz 110 ma być super wydajny? czy źle rozumuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie dobrze nvidia nie wypuści drugi raz lipy tak jak miało to miejsce z gtx480:) jezeli zrobi to drugi raz nie kupię więcej ich kart:)

 

wybrales juz model radka ktory kupisz? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

całe szczęście.. kiedyś kupiłem kartę na pcie 2.0 bez dodatkowe zasilania była i włożyłem do pcie 16 ale wersji 1.0 czy 1.5 jakoś tak i po instalacji sterowników nie wyświetlała obrazu.

gtx 680 ma być to najwydajniejszy kepler na układnie gk 104 a co z gk 110 ponoć miała mieć 512bit szynę i jeszcze więcej jednostek cuda

http://pclab.pl/news49149.html

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Zastanawia mnie to turbo jak to działa? wiadomo ze karta po przejściu z 2d przechodzi na 3d i podnosi napięcie i takty a po co jeszcze dodatkowo ma przyśpieszyć? Czy oni mają nas za takich półgłówków żeby robić oc za nas? Wydaję mi się, że karta będzie podkręcać się wtedy gdy np fps w grze spadnie do niegrywalnego lub gdy karta ma odpowiednie warunki termalne czyli ma w miarę niską temp gpu co pozwala na włączenie turbo.. No b co będzie jeśli ktoś ma słabo wentylowaną obudowę karta ma wysoką temp wentylator huczy a tu mu się jeszcze to turbo włączy karta zacznie hałasować żeby to ogarnąć. Oby to można było wyłączyć w sterowniku i oby można było samemu zwiększać napięcie i taktowania.

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie przedstawilismy jeszcze produktu, ktory oparty jest na nowej architektorze Kepler."

 

"Informacje potwierdzone do tej pory to nazwa GTX580.

I teraz najwieksza przelomowa informacja od 2012 dotyczaca nvidi.......

To jest flagowy produkt z linji GeForce i to jest w 100% potwierdzona informacja."

 

Tak to mniej wiecej brzmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co on tam napisał może ktoś przetłumaczyć?

 

Flagowy model nv oparty na keplerze(gk104) to gtx680 , tylko to było wiadomo od dawna :wink: . Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oni mają nas za takich półgłówków żeby robić oc za nas?

Zadajesz pytania i brzmisz jak 15 latek, który to wszystko za bardzo przeżywa. Dlatego apeluję, uspokój się troszeczkę, od jakiegoś czasu czytam Twoje posty i zauważyłem taką tendencję. Co do Twoich wątpliwości :

 

Czy na prawdę uważasz, że chociaż 20% użytkowników tych kart wie co to Overclocking i go stosuje ? Otóż nie, tak samo jak i Intel wprowadził opcję Turbo, tak i GeForcy będą ją mieć. Oburzasz się , cytuję "oni mają nas za takich półgłówków" a nawet nie pomyślałeś o powyższym, że jednak zdecydowana większość ludzi nie ma ochoty zagłębiać się w OC ani niczego ruszać - płacą, nie małe pieniądze - to ma działać i tyle. Pamiętaj, że nVidia to nie instytucja charytatywna i świetnie zdają sobie sprawę z możliwości OC swoich kart, więc ... czemu nie zrobić z tego kolejnego ficzera za które weźmie się kolejne pieniądze ? Światem rządzi marketing a nie chęć pomocy ludziom, zapamiętaj to sobie.

 

Kolejna i ostatnia rzecz, bo nie chce mi się więcej banałów tłumaczyć :

 

No b co będzie jeśli ktoś ma słabo wentylowaną obudowę karta ma wysoką temp wentylator huczy a tu mu się jeszcze to turbo włączy

Możesz mi wierzyć lub nie, ale tam na prawdę siedzą ludzie ciut mądrzejsi od Ciebie i nawet im płacą za wymyślanie takich rozwiązań ! Zmierzam do tego, że takie rzeczy jak to co napisałeś, uwierz mi, będą rozwiązane w sposób przynajmniej znośny i nie powinieneś Ty się tym martwić.

 

Widać, że bardzo oczekujesz premiery GF 6xx, dobrze, ale stonuj troszeczkę, na prawdę nie musisz pisać co drugiego postu tutaj, lepiej co dziesiąty, ale przemyślany. Tylko nie obrażaj się za moje słowa, bo miała wyjść z tego konstruktywna krytyka. Słowem kończącym zacytuję :

 

Uspokój się to tylko sprzęt. :lol2:

 

i Pozdrawiam.

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...