Skocz do zawartości
Gość marantz5003

Wszystko o GeForce GTX 660 Ti / 670 / 680 / 690

Rekomendowane odpowiedzi

a po co psuć naklejkami taką piękność :lol2: najbardziej podoba mi się podświetlany napis geforce :wub:

 

fajny test ten fluid oto wynik:

 

(PhysX Test) GTX 680 vs GTX 580 vs GTX 480 in FluidMark

 

Dołączona grafika

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lysyn

 

jest... w kilku tytułach

 

 

mnie ogólnie wydaje się że to fail, zamałe różnice 680 vs 670 .... fajnie by było jak by było to prawdą ale coś czuje że nie... za 1.5k? [w przyblizeniu] to był by strał w noge nvidi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Miedzy GTX 570 a 580 też jest mała różnica w wydajności natomiast w cenie już spora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos jeszcze patrzy na recki Tweaka?

Prtzeciez to jakas paranoja, na jakich grach oni robia testy.A pozniej sie dziwia,ze producenci nie chca im wysylac sprzetu na testy - tez bym nei wyslal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

W przypadku GTX 670 zrezygnowali z trzech slotów ciekawe jak odbije się to na temperaturze:

post-174386-0-16401000-1336392477_thumb.jpg

Edytowane przez marantz5003

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Na tym samym konfigu lecz z kartą GTX 570 mam 5961p bez oc czyli dość spory skok względem poprzedniej generacji. Jego wynik to 9252p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie to mnie dziwi. Wynik jakis dziwny.

Jego GPU score w 3dmark11 wynosi 9598 :blink: a tyle to nie ma nawet GTX680!

Poczytajcie to forum. Wiara ktora ma 680 zaluje zakupu. Nie wiem jak to mozliwe-brak logicznego wyjasnienia. Widzialem na jednej stronie 670-tke za niecale 420$. Szykuje sie chyba mala rewolucja. Wiam ze to karta Gigabyta po oc jednak ma o jakies 14% mniej Cudakow jak i zegary sa nizsze niz w GTX680 :mur:

A tutaj wynik z benchmarka Heaven na stockowych zegarach http://cdn.overclock.net/5/52/52e57fa3_capturelop.jpeg

Edytowane przez hoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest trochę podejrzana, klienci, którzy kupili GTX680 mogą być wkurzeni, jeżeli wydajność i cena się potwierdzi. Ale dla reszty to byłaby świetna wiadomość i jestem za tym, aby to się potwiedziło, pomimo, że mam GTX680.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie z tego co czytam, a jestm chyba na 45stronie duzo osob zadaje sobie to pytanie. WTF Nvidia? Sami strzelaja sobie w stope? Juz kilku kolesi w postach podalo ze sprzedaja 7970 i 680... Normalnie cyrk na kolkach jak to czytam. Oczywiscie bez urazy Yacko ba twojej karty to mozna pozazdroscic, ale sam musisz przyznac racje ze cos jest z tymi wynikami nie halo

A tak pozatym oto jego wynik po wykreceniu na max. - Gpu score - 11125

Inna sprawa. podczas 3dmarka11 jego boost clock skoczyl do1380MHz !! :blink:

Edytowane przez hoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma tych forach to tylko słychać pieprzenie bandy malkontentów i frajerów. trzeba się było najpierw 2x zastanowić zanim kupili 680 skoro oczywistym było że będzie niewiele wolniejszy 670. taka sama sytuacja była z 480vs470 i 580vs570.

 

ja czekam do 10 i zobaczymy co wyjdzie. a jak cena będzie atrakcyjna to nic tylko brać :D sobie nie kupię ale na pewno kilku znajomych się skusi :P

Edytowane przez zaodrze244
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie bez urazy Yacko ba twojej karty to mozna pozazdroscic, ale sam musisz przyznac racje ze cos jest z tymi wynikami nie halo

Właśnie to napisałem wczesniej, że trochę podejrzane te wyniki, ale trzymam kciuki aby się to potwierdziło. Oczywiście GTX680 musiałby sporo staniec aby ktokolwiek go chciał kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja radze poczekac na jakies konkretne testy 670tek.

Tweak Town to paranoja i nie potafia zrobic porzadnie testow, ten gostek co niby osiagnal 1400 MHz boost to jakis blad pomiarow albo fake.

 

Recka Zotac AMP gtx680 - szalu nie ma.

http://www.overclock3d.net/reviews/gpu_displays/zotac_gtx680_amp_edition_review/1

Edytowane przez Blackwhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie czekam na pojawienie się 670 w sklepach i konkretne testy. Już miałem brać coś z "Czerwonych" a tu takie wiadomości się pojawiły no i narazię się powstrzymałem.

Edytowane przez bashey_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

morele.net troche pojechalo z tematem -.-

 

zobaczcie co jest pod linkiem z gtx670 ;p

 

http://www.morele.net/karta-graficzna-evga-gtx670-sc-2g-dp-hdmi-d-i-d-d-ev-fan-02g-p4-2672-kr-472102/

 

Moze zrobili sobie test zeby sprawdzic ile zejdzie zamowien w tej cenie. Sam zlozylem zamowienie na ta karte, ciekawe co mi odpisza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...