Skocz do zawartości
Gość marantz5003

Wszystko o GeForce GTX 660 Ti / 670 / 680 / 690

Rekomendowane odpowiedzi

tylko, ze w moim zamówieniu też się zmieniło na klocki :)

 

w zamówieniu anulowali mi płyte główną, której nie mają obecnie. Na karcie/klockach mam status "oczekuje" więc może po prostu zdjęli produkt do czasu oficjalnej premiery i później go przywrócą ?

 

edit2:

 

no i anulowali mi całe zamówienie, spoko :)

Edytowane przez nedudej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wtopa, tak jak wtedy co sprzedawali 680 za 1700zł. Ale każde złożone zamówienie to jest już umowa kupna sprzedaży, tak więc będą musieli się wywiązać. Ja bym im nie odpuścił tak łatwo. Jeżeli upublicznili ofertę handlową to jest ona wiążąca.

Edytowane przez humanoidal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którego GTXa 680 wziąć? LISTA Osobiście rozważam między GAINWARDEM, a ZOTAC... Miał ktoś doczynienia z takimi GAINWARDAMI, bo bardzo to ładne :D

 

mnie też się bardzo podoba ten gainward ;) gdybym teraz kupował to bym go łyknął ;P

 

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wtopa, tak jak wtedy co sprzedawali 680 za 1700zł. Ale każde złożone zamówienie to jest już umowa kupna sprzedaży, tak więc będą musieli się wywiązać. Ja bym im nie odpuścił tak łatwo. Jeżeli upublicznili ofertę handlową to jest ona wiążąca.

 

Nie jest do końca tak jak mówisz, dopiero po zaakceptowaniu z obu stron umowa staje się wiążąca, morele musi potwierdzić każde zamówienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest coś takiego, że jak pani w warzywniaku wystawia marchewki po 5zł za kilo, to jeżeli chcesz je kupić to nie może ci wyskoczyć z ceną 10zł za kilo. Upublicznienie oferty to tak jakby zgoda na takie warunki ze strony sprzedawcy. Oczywiście nie gwarantuję, że uda się wam cokolwiek ugrać z morelami, świadczy to niestety o ich obsłudze klienta. Ja się aż boje co będzie jak mi się sprzęt sypnie, bo też kupowałem u nich, a czytałem parę opinii w internecie, że nie jest różowo z realizacją gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kolega zaplacil za ta karte , wtedy nie mogliby anulowac zamowienia, jesli wpl;aty nie dokonal to moga anulowac zamowienie ;)

 

A co to za mądrości ludowe ?

 

Sprzedaż jest umową konsensualną i wymaga złożenia zgodnych oświadczeń woli przez obie strony (kupującego i sprzedawcę). Jeżeli do tego dojdzie to umowa jest skutecznie zawarta i na jej podstawie powstają obowiązki po stronie sprzedawcy (przeniesienie własności i wydanie rzeczy ) i po stronie kupującego (zapłata ceny i odbiór). Nie wdając się w szczególne rodzaje sprzedaży i pozostałe przepisy je regulacje trzeba pamiętać, że sklepy elektroniczne mają swoje regulaminy , z których wynika w jaki sposób sprzedaż następuje. Jeżeli ktoś rzuci okiem na regulaminu morele to znajdzie następujące stwierdzenie:

 

MOMENT ZAWARCIA UMOWY SPRZEDAŻY

9. W przypadku potwierdzenia przez Sprzedawcę przyjęcia zamówienia Klienta do realizacji w procesie zamówienia, zgodnie z regulacjami wskazanymi w pkt 6 i 7 Regulaminu dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży na odległość pomiędzy Morele.net a Klientem

Przy zakupie towaru w salonie sprzedaży do zawarcia umowy sprzedaży pomiędzy Morele.net a klientem dochodzi w momencie wydania towaru i wystawienia dokumentów sprzedaży (faktury bądź paragonu).

 

Nie wiem za bardzo o co chodzi z tym anulowaniem zamówienia, może jak wkleicie co dokładnie napisali to uda się tą zagadkę jakoś rozwikłać. Ponadto mają coś takiego w regulaminie:

 

OBOWIĄZUJĄCE PRAWO

31. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu www.morele.net nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (zgodnie z art. 71 k.c.).

 

Sam chciałem dzisiaj u nich zamówić i nie potrafiłem znaleźć tej karty na ich stronie.

 

A wracając do tematu widział już ktoś testy SLI 670 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

GeForce GTX 680 okazał się chyba bardziej udaną konstrukcją, niż ktokolwiek mógłby pierwotnie przypuszczać, spychając Radeona HD 7970 z tronu wydajności, chociaż różnice między topowymi układami AMD i NVIDII nie były kolosalne. Jednak statystycznie mało kogo interesują absolutnie najmocniejsze oraz najdroższe karty graficzne w cenach około 2000 złotych, a znacznie bardziej tańsze modele bazujące na nowej architekturze, jaką w tym przypadku reprezentuje układ GK104 Kepler wykonany w 28 nm procesie technologicznym. Testowany dziś GeForce GTX 670 to najnowsze dziecko Zielonych, będące bezpośrednim rywalem Radeon HD 7950, które po podkręceniu niewiele ustępuje swojemu starszemu braciszkowi. Jeśli stosunek ceny do wydajności będzie odpowiedni, to GeForce GTX 670 może poważnie namieszać na rynku i dzielnie zastąpić czołowe GTX-y poprzedniej generacji. Zapraszamy zatem na gorący premierowy test GeForce GTX 670 - najnowszej karty graficznej od giganta z Santa Clara.

Test GeForce GTX 670 - Młodszy brat GTX 680 dogania HD 7970

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Madrosci czy nie, to prawo jest prawem.

Jesli wystawiasz cos na sprzedaz i ktos to kupi oraz za to zaplaci to doszlo do zawarcia umowy, czy to sie komus podoba czy nie.

 

Napisali na samym końcu regulaminu (wkleiłem do posta), że informacje na stronie nie stanowią oferty, więc formalnie nic na sprzedaż nie wystawili. Zgodnie z regulaminem tego sklepu (nie znam ich dokładnej odpowiedzi) najprawdopodobniej nie doszło do zawarcia umowy sprzedaży.

 

Jest już test :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nadszedł czas na przytulenie nowej karty:). I chyba padło na DCU II; tylko ciekawe kiedy dostępny będzie.

 

Otrzymałem informację z hurtowni, że w przyszłym tygodniu bedzie wersja DCU II bez TOP. cena około 1700 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...