Skocz do zawartości
Gość marantz5003

Wszystko o GeForce GTX 660 Ti / 670 / 680 / 690

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi mnie jedna rzecz - w stanach gtx 670 kosztuje tyle co hd 7950, to dlaczego w polsce taka wielka różnica w cenach? Podatek od nowości czy podatek od geforce'a? gtx 680 to już żadna nowość, wcale nie sprzedaje się tak rewelacyjnie jak w stanach, a w stanach tylko 20 dolarów różnicy vs 7970, u nas 500zł... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta spoko. W zasadzie gol samobójczy do własnej bramki nV sobie zafundowała. To nie nasz problem.

Ja tam jednak dalej czekam na premierę jakiegoś zadymiarza do 1000zł.

 

Przy kursie 2 zeta za dolca byś miał no ale to se ne wrati <_<

 

VGA ASUS GTX670 DC 2048MB GDDR5 256b 2DVI+HDMI+DP PCIe3.0

 

w hurtowni wychodzi około 1650 brutto, wiec pewnie w granicach 1700 bedzie mozna go kupic

 

Asusy ale też inne niereferenty fajne.

Tylko z testów wynika, że bez dobrych pamięci mocne o/c rdzeni jest psu na budę. Na memach akurat lecą najlepiej referenty :lol:

 

Ja bym poczekał aż wyjdzie jaki niereferent ma dobre kostki ew jak je dowoltować. Poza tym jak w Usa na dzień dobry są promocje z ceną po 399$ to ja prognozuję za 2-3 miechy ceny w okolicy 320-350$.

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Asusy interesują bo sa ciche, wydajne a przede wszystkim mam zaufanie do tej firmy i ciekawie się prezentują...

 

Jak by ktoś znalazł jakieś obszerniejsze testy gigabity Wind x3 to prosze o link [też chętnie obejrzę]

 

PS. jak by ktoś zobaczył w którymś polskim sklepie Asus gtx 670 top prosze o info/ link :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję "na własne ucho" porównać i stwierdzam - WindForce od GB generuje mniej hałasu.

 

też słyszałem że są cichutkie dlatego poluje na jakąś obszerniejszą recke [z testami głośności] bo ta karta również wydaje się ciekawa dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość marantz5003

Jak dla mnie to torchę drogo przełamałem się kiedyś i wydałem te 1200zł na kartę ale 1700 to przesada wg mnie szczególnie, że praktycznie nie ma w co grać bo we wszystko już grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez by bylo szkoda wydac tyle na karte przy zakupie nowego sprzetu.

Ale, spojrz na to z innej strony. Gdybys chcial sobie teraz wymienic swojego gtx 570 na 670 to bys musial dolozyc ok 800zl po sprzedaniu swojej karty. To nie jest to az tak zle zakladajac ze ten gtx 670 powinien spokojnie starczyc na ok. 2 lata. Sam wymieniam swojego GTX 560Ti Hawka i mam nadzieje ze nie bede zalowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też słyszałem że są cichutkie dlatego poluje na jakąś obszerniejszą recke [z testami głośności] bo ta karta również wydaje się ciekawa dla mnie

 

670'ka (GV-N670OC-2GD) to praktycznie to samo [PCB, chłodzenie] co 680'ka (GV-N680OC-2GD).

 

 

edit:

 

Fotografia porównująca bezpośrednio ww. 670'kę do 680'ki (GV-N680D5-2GD-B) czyli referenta od GB - GIGABYTE GV N670OC 2GD vs. GV N680D5 2GD PCB

 

Recenzje GV-N670OC-2GD:

 

- VR-Zone

- Bjorn3D

- Hitech Legion

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała dygresja możecie (głównie Black) używać jakiś innych serwerów do upload'ów. Image to jakaś kompletna żenada i już dawno powinni spłynąć w klozecie. Można używać czegoś takiego jak Lysyn (chociaż istnieję mnóstwo alternatyw) link bezpośrednio do obrazka bez zbędnego <span style='color: red;'>[ciach!]</span>a :wink:

 

BTW. Karta prezentuję się wyśmienicie :wink: Z overclockers ma się rozumieć?

 

U mnie wynik physics na procu 5GHz 11,3k, więc coś tam ivy daję :) pzdr

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż za dużo porównajcie to sobie z moim wynikiem :P P10382 3DMarks

 

hehe tyle prawie mam na mojej 670tce :)

 

Dołączona grafika

 

Taka mała dygresja możecie (głównie Black) używać jakiś innych serwerów do upload'ów. Image to jakaś kompletna żenada i już dawno powinni spłynąć w klozecie. Można używać czegoś takiego jak Lysyn (chociaż istnieję mnóstwo alternatyw) link bezpośrednio do obrazka bez zbędnego <span style='color: red;'>[ciach!]</span>a :wink:

 

BTW. Karta prezentuję się wyśmienicie :wink: Z overclockers ma się rozumieć?

 

U mnie wynik physics na procu 5GHz 11,3k, więc coś tam ivy daję :) pzdr

 

Uzywalem zapodaj.pl, ale cos im sie popierniczylo i mi nie dziala, dlatego wrocilem do imageshack.Co proponujesz, bo mnie tez sie image nie podoba za bardzo?

 

Tak z OCUK, tylko oni maja KFA2 w ofercie jak na razie.

Edytowane przez Blackwhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Uzywalem zapodaj.pl, ale cos im sie popierniczylo i mi nie dziala, dlatego wrocilem do imageshack.Co proponujesz, bo mnie tez sie image nie podoba za bardzo?

(...)

Ja używam TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting ale jak można zobaczyć Lysyn używa www.fotoload.pl i też wygląda ok :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe tyle prawie mam na mojej 670tce :)

 

no i prawidłowo skoro karty są prawie identyczne :P masz nawet tak samo podkręcony gpu jak mój z tym że ja pamięci wykręciłem na trochę więcej, no i to nieszczęsne ht daje parę pktów extra :P

 

Dołączona grafika

 

ja wrzucam ostatnio zrzuty na minus.com całkiem przyzwoicie ta strona działa

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...