Skocz do zawartości
Gość marantz5003

Wszystko o GeForce GTX 660 Ti / 670 / 680 / 690

Rekomendowane odpowiedzi

A jaką masz otoczenia? Dołączona grafika

 

Właśnie dzisiaj dostałem kurierem GTX 670 WF3 - rewelacja.

Do karty podłączony programik OC GURU II - całkiem fajne narzędzie, regulujące obroty wiatraków, napięcie oraz częstotliwości rdzenia i pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

GeForce GTX 680 okazał się dużym sukcesem NVIDII, chociaż bliższe prawdy byłoby stwierdzenie, że „Zieloni” zawdzięczają udany start kolejnej generacji kart graficznych nowej architekturze, a dokładniej 28 nm rdzeniowi GK104 o kodowej nazwie Kepler. Test referencyjnej wersji GeForce GTX 680 mogliście przeczytać na naszych łamach dokładnie w dniu światowej premiery (LINK), natomiast od tamtego pamiętnego wydarzenia minęły ponad cztery miesiące. Większość czołowych producentów zdążyła już przygotować autorskie konstrukcje najwydajniejszej jednordzeniowej karty graficznej NVIDII, ale patrząc po zapowiedziach i newsach, czeka nas jeszcze sporo niespodzianek związanych z Keplerem, wśród których znalazł się Gigabyte GTX 680 Super OverClock WindForce 5X. Urządzenie pierwszy raz zaprezentowane w kwietniu charakteryzuje się zastosowaniem monstrualnego systemu chłodzenia, złożonego między innymi z... pięciu małych wentylatorów - stąd dopisek 5X w nazwie WindForce. Czy takie rozwiązanie okaże się strzałem w dziesiątkę? Zapraszamy do lektury pierwszego w Polsce testu nietuzinkowego Gigabyte GTX 680 Super OverClock WindForce 5X. Niech siła wiatru będzie z Wami!

Test Gigabyte GeForce GTX 680 Super Overclock WindForce 5X

 

 

PS: Jest to zdaje się pierwszy test tego kolosa na świecie :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z komentarzy pod artykułem:

 

Silvana czw., 09/08/2012 - 15:35

 

Gratuluję Panowie - pierwszy test GTX 680 Super Overclock WindForce 5X na świecie tej karty! Oby tak dalej PurePC Dołączona grafika

 

Niestety nie - Guru3D: Gigabyte GeForce GTX 680 SOC review

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe sprzedają mid-end za krocie przecież w tej cenie można dostać gtx 670

 

7950 kosztuje 1300zł , 660ti jest wydajniejsza , więc co się dziwisz. A referent 670 to wiesz to krap , pcb 16.5cm i chłodzenie low end.

 

Amd zapowiedziało kolejne obniżki 7950 i 7870 , nie mają innego wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy taki krap. miałem ostatnio do czynienia z evga gtx 670 i byłem w pod ogromnym wrażeniem kultury pracy wentylatora - naprawdę było cicho w porównaniu do referenta 680. może to robota evga że inaczej skalibrowali wentyla wcale bym się nie zdziwił ale dobre wrażenie pozostało. karta była umieszczona w zamkniętej obudowie - chłodzenie procka boxowe i5 2500, 2 wentyle 120 po jednym z przodu i z tył oba wpięte w płytę główną (~1000rpm). miało być jak najtaniej i jak najwydajniej i wyszło przyzwoicie. cichy komp dla mnie to podstawa - np jak kupowałem gtx680 z pierwszego rzutu jaki się pojawił w Polsce to od razu zakupiłem chłodzenie arctica żeby się nie męczy z suszarką Dołączona grafika

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogóle się dziwię bo co teraz z nami wyprawiają zarówno zieloni jak i czerwoni to chyba jakaś zmowa cenowa, jak kupowałem 5870 czy gtx 480 to moża je było dostac za około 1300-1400zł i to był high end teraz jak nie masz 1900zł to możesz kupić odpowiednik gtx470, po prostu chodzi o to że karty drogie jak złoto, a obecna generacja to po wiekszości 256mbit z biedną sekcją zasilającą, mniejszymi radiatorami, i małymi rdzeniami, to powoduje że powinny kosztować max 1200zł za gtx680 a nie 1900zł i więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy taki krap. miałem ostatnio do czynienia z evga gtx 670 i byłem w pod ogromnym wrażeniem kultury pracy wentylatora

 

Jaka wersja , nie przypadkiem FTW?

 

Edit:

Dałeś link , a to referent.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma po co obnizac cen skoro wymagania gier stoja w miejscu od lat.

 

To co się dzieje na rynku gier , a nie ma nic do cen kart graficznych. Nie ma konkurencji , amd i nv są blisko siebie wydajnościowo , także nikt nie będzie wariował z cenami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

ASUS GeForce GTX 660 Ti DirectCU II TOP

 

Długo czekaliśmy na premierę nowych układów NVIDII, które producent z Santa Clara rzuci do walki z przedstawicielami średniego segmentu od AMD, rozpoczynając kolejny rozdział odwiecznej wojny. Następcy wysłużonych, aczkolwiek wciąż szalenie popularnych i nieźle sobie radzących GeForce GTX 560 Ti, to aktualnie najbardziej wyczekiwane karty graficzne zapowiedziane na trzeci kwartał 2012 roku. Wiele osób wiąże duże nadzieje z GeForce GTX 660 Ti, mając na względzie korzystny stosunek ceny do możliwości tych urządzeń, chociaż to drugie od pierwszych zapowiedzi wcale nie było pewne... Mimo wszystko kolejne wcielenie 28 nm Keplera powinno oferować na tyle dużą wydajność, aby poradzić sobie z najnowszymi tytułami, a jednocześnie nie zrujnować budżetu wymagającego i zarazem (względnie) rozsądnego gracza. Czy GeForce GTX 660 Ti spełni pokładane w nim nadzieje przekonamy się niebawem, bowiem dzisiaj kurtyna została opuszczona i nastąpiła oficjalna premiera karty...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka wersja , nie przypadkiem FTW?

 

Edit:

Dałeś link , a to referent.

 

odniosłem się do Twojego postu nt referenta. napisałem o moich doświadczeniach z konkretnym referentem od evga Dołączona grafika

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens brac referenta 670.http://www.pixmania.pl/pl/pl/11984004/art/pny/geforce-gtx-670-2-gb-gddr.html

Zalozmy ze to jest max co moge dac i taniej sa tylko 660ti, oraz hd7950. Na razie gram tylko w BF3 multi i na nic wiecej sie nie zanosi. W sumie jestem zdecydowany na 7950, ale kasa na tego referenta 670 tez jest. Poradzcie cos...

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens brac referenta 670. http://www.pixmania....&srcid=4037

Zalozmy ze to jest max co moge dac i taniej sa tylko 660ti, oraz hd7950. Na razie gram tylko w BF3 multi i na nic wiecej sie nie zanosi. W sumie jestem zdecydowany na 7950, ale kasa na tego referenta 670 tez jest. Poradzcie cos...

 

bierz referenta 670, miałem 7950 gigabyte i 7970 xfx black edition i na obu były microprzycięcia w bf3 na 680 tego nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adamlop

 

 

jeśli zależy ci też na ciszy ... http://www.agito.pl/..._content=576382

 

karta dobra [lepsza niż ten referent a i tansza nawet z wysyłką]

opini na temat tej karty możesz poczytać Dołączona grafika pare osób od nas ma [z forum :P ]

 

Edit:

 

wybrałeś drogi sklep :P w/w karte da rade chyba jeszcze taniej znalesc [podaną przezemnie]

Edytowane przez Shadoweye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sie zgadza, tylko jak pisalem kupuje za granica(nie mieszkam w PL) i dlatego najdrozej co chce wziac to referent 670, taniej sa tylko 660ti oraz 7950... Gram tylko i wylacznie w BF3 multi.

W sumie to na PLN 200zl wiecej stoi ten GB niz referent.

I tak nie chcialem tyle dawac za karte, ktora za rok bedzie juz ciagnela gry na medium. Ale z drugiej strony Ptys wyzej napisal ze mial microprzyciecia w BF3, na co nie moge sobie pozwolic za taka kwote...

Dlatego chyba jednak doloze do tego GB https://www.deal.no/deal/default.asp?page=vare&ProdusentID=GV-N670OC-2GD&ref=Prisjakt.no&utm_source=Prisjakt.no&utm_medium=cpc&utm_campaign=GV-N670OC-2GD

Edytowane przez adamlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...