Skocz do zawartości
Gość marantz5003

Wszystko o GeForce GTX 660 Ti / 670 / 680 / 690

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jest pytanie , planuje zakup 670 ale chce mieć potwierdzenie że mój konfig nie będzie jej hamował i karta rozwinie skrzydła.. Platforma dosyć 'leciwa' ale chyba nie odstaje... Sprzęt ten z sygnatury. A rozdzielczość ekranu to full hd .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet i5 2500k na stoku nie bedzie hamował 680 ;)

 

A co powiecie nie ma sensu zmiany 570 na 670 wydajność lepsza o 15% cenowo to sprzedam 570 za 900zł a kupię 670 za 1500zł 600zł dopłaty za 15% mocy prądu będzie jedynie brać mniej 210W &170W cisza może i tyle Mam Gigabyte Win Force 3 OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie czegoś nie che widziec to sie nie widzi, jak przeszedłem wszelkie ostatnie generacje sprzętowe i wychodzi mi na 7950<7970<680 z tym że ostatnie karty bardzo podobne i raz lepiej gra się na 7970 raz na 680 porównanie kart po oc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie potrzebna mi jakaś dobra rada.

O problemie z grafiką pisałem już tu

(tam pisałem o Max Payne 3, ale w BF3 jest tak samo)

 

Kartę oddałem do naprawy i po prawie 3 tygodniach sprzęt do mnie wrócił. W opisie z serwisu napisano: "naprawa"

 

Włączyłem niepewnie Battlefield 3 i lipa. Cały czas to samo.

Co można z tym zrobić? Do serwisu raz jeszcze ale tym razem pisać jakieś podanie o wymianę czy coś?

Edytowane przez hot_lopez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie potrzebna mi jakaś dobra rada.

O problemie z grafiką pisałem już tu

(tam pisałem o Max Payne 3, ale w BF3 jest tak samo)

 

Kartę oddałem do naprawy i po prawie 3 tygodniach sprzęt do mnie wrócił. W opisie z serwisu napisano: "naprawa"

 

Włączyłem niepewnie Battlefield 3 i lipa. Cały czas to samo.

Co można z tym zrobić? Do serwisu raz jeszcze ale tym razem pisać jakieś podanie o wymianę czy coś?

 

a co ci napisałem na pw, byłeś mądrzejszy wysłałeś na serwis to czego tu oczekujesz uzdrowiciela?? Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie potrzebna mi jakaś dobra rada.

O problemie z grafiką pisałem już tu

(tam pisałem o Max Payne 3, ale w BF3 jest tak samo)

 

Kartę oddałem do naprawy i po prawie 3 tygodniach sprzęt do mnie wrócił. W opisie z serwisu napisano: "naprawa"

 

Włączyłem niepewnie Battlefield 3 i lipa. Cały czas to samo.

Co można z tym zrobić? Do serwisu raz jeszcze ale tym razem pisać jakieś podanie o wymianę czy coś?

 

Patrzyłeś od strony programowej? Sterowniki itd. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się trochę moją 670-tką (OC) i chciałbym się was zapytać czego używacie do badania stabilności keplerów. Może są jakieś benchmarki / stress-testy, które jakoś szczególnie wywalają kartę?

Na co trzeba zwracać uwagę przy testowaniu? Czy pokazują się jakieś artefakty itp. czy od razu wywala sterownik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamierzam w jednym systemie miec quadro i 560 ti gfx ... jak myslicie czy mozna ten konflikt sterownikow przez w7 rozwiazac.. zeby przelaczac sie miedzy profilami sprzetowymi czy coś ?

 

odpowiedz nvidii jest taka : http://nvidia.custhe.../2280/kw/quadro

 

czyli ze bedą konflikty sterownikowi ze trzeba jedna karte usunąć ... i reinstalowac stery do tej ktora zostala ....

 

czy jakos mozna to obejsc zeby nie wiem rozne profile sprzetowe ladowac i po prostu siadajac do aftera i 3dmaxa odpalac profil z quadro a jak chce posmigac w necie / pograc to profil z nowym gtx'em odpalac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak Jak masz sterownik do integrowanej intel i przy niej nvidia i w laptopie np musisz otworzyć panel nvidia wybrać dany program i wymusić używania danej karty. Nie wiem czy przy tych dwóch to tak zadziała raczej wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak Jak masz sterownik do integrowanej intel i przy niej nvidia i w laptopie np musisz otworzyć panel nvidia wybrać dany program i wymusić używania danej karty. Nie wiem czy przy tych dwóch to tak zadziała raczej wątpię.

 

to moze sobie postawic 2 windy ... albo wirtualizacje strzelić!

a) w głównej windzie usunięty sprzęt w menadżerze windows albo wyłączony i nie wgrane stery... gtx podłączony i wgrane stery pod gtx

b) w systemie zwirtualizowanym odwrotnie - włączone quadro i stery quadro a wyłączony w systemie slot pci-e z GXTem

 

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do postu[nie udało mi się go namierzyć dokładnie] padło tam stwierdzenie że przy SLI pamieć video niejest sumowana a liczy się tylko 1 [główna] karta...

 

 

i tu nasuwa się moje pytanie... czy to prawda?

 

myśle w najbliższym czasie nad zakupem drugiej karty [oraz monitora 120hz] i tu mi przez myśl przeszła karta z 4gb ... [Asus wypuścił 670 4gb] tylko zastanawia mnie czy mógł bym tamtą jako główną ustawić [z uwagi na w/w teorie oraz 4gb] a obecną skręcić do takich samych parametrów [obie muszą chodzić z takim samym zegarem chyba]

 

będę wdzięczny za wyjaśnienie lub podanie jakichś dobrych źródeł informacji [ja niestety nienatrafiłem na nic pewnego]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W SLI tak jak w CF pamięć kart nie sumuje się. Każda karta otrzymuje taką samą porcję tekstur i danych, a więc będziesz mieć tyle pamięci ile oferuje karta mająca jej najmniej. Kup taką samą kartę.

 

Pamiętam błąd w GTA4 kiedy gra wykrywała sumę pamięci obu kart i można było przez to ustawić wyższe detale (ta słynna blokada detali w GTA) ;].

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały weekend intensywnie się zastawiałem 670 vs 7970, w końcu padło na 670 (wydajnościowo słabsza od 7970, ale mniejszy pobór prądu i temp., no i cała konstrukcja nowsza jest jakby nie patrzeć). Wczoraj odebrałem, zamontowałem (jezu jakie to ciężkie w porównaniu do 7850) i niestety na dzień dobry kubeł zimnej wody:

 

aktualnie u mnie na tapecie GW2, które na GTX 670 (WF3 od Gigabyte) chodzi gorzej niż na poprzedniej karcie (Sapphire 7850 @ stock). Ciągłe dropy fps i generalnie mulenie (np. po alt+tab ). Google wypluwa sporo topiców z podobnymi problemami - ponoć karta nie bardzo sobie radzi z dynamiczną regulacją zegarów. Używam najnowszych sterów, stare usunąłem Driver Sweeperem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...