Skocz do zawartości
Gość marantz5003

Wszystko o GeForce GTX 660 Ti / 670 / 680 / 690

Rekomendowane odpowiedzi

OK.,

 

No to powiedz mi jeszcze, czy Nvidia inspector też potrafi podnieść napięcie ?

 

Wygląda, jak by karta miała zapas VGPU Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Aktualnie jest 1.21 V, a Nvidia Inspector pokazuje jeszcze +225 mV.

 

Coś w tym jest, czy zaczynam uprawiać herezje Dołączona grafika

 

p.s....  dodaje przegląd ustawień biosu karty:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Jak chcesz ten biosik, to napisz.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to ktoś zweryfikować? Te ceny aż tak spadły czy pomyłka?

Jak byk jest napisane GTX650Ti Boost 1GB - 459zł

 

http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-650-ti-boost-1gb-ddr5-pci-e-box-84-865597.html

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od piątku jestem posiadaczem 660 od evga model 02G-P4-2660-KR. Niestety moja 460 gtx skończyła swój żywot. I mam pytanie czy ktoś ma taki sam model i jak przedstawiają się temperatury grafiki. Bo moje następująco idle 29C natomiast jak gram albo benchmarki to 80C i czy nie jest to za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja konfiguracja sprzętowa

1. Procesor Intel Core i5-3570K, 3.4GHz, 6MB, LGA1155, 22nm, 77W, BOX (BX80637I53570K)

2. Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX670 2048MB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP PCI-E (1058/6008) (wer. OC - OverClock) (GV-N670OC-2GD)

3. Płyta główna MSI Z77A-G45 Thunderbolt

4. Microsoft Windows 7 Professional SP1 PL 64-bit

5. Obudowa Cooler Master HAF 932 Advanced

6. Chłodzenie CPU Thermalright True Spirit 120

7. Pamięć Kingston HyperX 2x8GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL10 DIMM XMP HyperX Blu Red Series (KHX16C10B1RK2/16X)

8. Zasilacz Be Quiet! STRAIGHT POWER CM BQT E9-CM-680W, 80PLUS Gold (BN199)

9. Dysk SSD OCZ Vertex4 128GB SATA3 2.5'' MLC (VTX4-25SAT3-128G  

 

Witam bardzo proszę o pomoc lub jakąś sensowną radę ponieważ mam dziwny problem ze sterownikami Nvidii. Od pewnego czasu wysypują się sterowniki , tzn powiedzmy instaluje nowe i to bez znaczenia które oraz bez znaczenia czy dokonuję czystej instalacji czy nie. Pozornie wszystko działa poprawnie , gry na full i w ogóle bardzo dobrze wszystko działa. W momencie gdy uruchomię komputer powiedzmy na drugi dzień lub tylko wyloguję i zaloguję na całej linii następuje spowolnienie grafiki i to zarówno w grach jak pulpicie. W cyferkach to z testu wynika np. że z 25 fps spada do 10 fps i to bez względu na rodzaj gry czy innych wyświetlanych obrazach. W tym momencie ponownie instaluję ten sam sterownik i wszystko hula na max detalach aż do ponownego uruchomienia systemu. Działania które zostały już wypróbowane to : Wyczyszczenie sterowników Wypróbowanie innych Różne rodzaje instalacji Zdarzają się przypadki że spowolniony sterownik przeładowuje się  w  trakcie gry generując komunikat o problemie z DirectX i sam ładuje się ponownie i wtedy znowu jest OK.

 

Zrobiłem test na świeżych sterach programem FurMark 1.11.0

- Przy natywnym ustawieniu rozdzielczości 2560x1440 i ustawieniu 4xMSAA wynik oscylował w granicach 17 Fps temperatura 67C przy GPU 99%

- w teście automatycznym FULL HD wynik ostateczny wynosi - Resolution: 1920x1080 (FS) - AA:0 samples , 39848 frames, 44 FPS, 71°C , FPS: min:44, max:46, avg:44 - OPTIONS: DynBkg

Po ponownym uruchomieniu kompa spadek FPS o 50% temperatura bez zmian.

Robiłem też test w 3dmarku i Przed restartem wynik w 3dmarku X3246 po restarcie X1907 fpsy spadały w testach nawet do 5

 

Bardzo proszę o jakąś radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...