Skocz do zawartości
IntelDualCore

{~1700zł} Laptop do internetu, prac biurowych

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrałem takie modele:

 

1.Solidny Laptop Dell N5040 i3 4GB 320GB HDMI Linux (1995796616) - Aukcje internetowe Allegro

 

2.LENOVO B575 B570 2x1.30GH 3GB 320GB HD6310 HDMI BT (1999906434) - Aukcje internetowe Allegro

 

3.GRY Toshiba C660-1QC 15.6 i3 2GB 320GB Gef315m BT (1999020205) - Aukcje internetowe Allegro

 

4.HP 630 i3 2x2,4GHz 4 320 HD6370 K53U K53SV +TORBA (2007383763) - Aukcje internetowe Allegro

 

który z nich jest najlepszy wg kryterium cena/możliwości ?

najbardziej skłaniam się ku temu 1 dellowi

jak wypada dell jeżeli chodzi o czas pracy na baterii i nagrzewanie się obudowy ?

laptop głównie będzie używany do : internetu,office'a, czasami obróbka nie dużych plików graficznych w photoshopie

 

Jeżeli macie jakieś swoje propozycje to oczywiście piszcie

Pozdrawiam

Edytowane przez IntelDualCore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw linki, bo nie każdemu chce się kopiować cały zamiast w niego kliknąć.

 

Toshiba odpada, HP też - są bardzo kiepsko wykonane.

Lenovo też nie powala, ale jest lepiej.

W dellu niestety też widać budżetową klasę, no i wystaje od tyłu bateria.

 

Rozważ http://www.x-kom.pl/p/73548-notebook-laptop-15,6-asus-a53e-sx1049-4-b950-4gb-320-dvd-rw.html

Procek od i3-2310 słabszy parę procent, za to dostajesz doskonale wykonaną obudowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o wystająca baterię, to mnie to nie przeszkadza, nie za bardzo lubię asusy czy acery dlatego wolałbym nie kupować laptopa wyprodukowanego przez asusa, czy acera.

Co masz na myśli mówiąc budżetowa klasa ? chodzi mi o laptop który nie musi wyglądać pięknie, a ma spełniać swoje zadanie. Najchętniej kupiłbym jakiegoś nowego IBM'a z serii ThinkPad, ponieważ słyszałem że te laptopy są nie do zajeżdżenia, ale niestety też trochę kosztują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, nie za bardzo lubię asusy czy acery

Stawianie Asusów i Acerów obok siebie to kiepskie porównanie.

 

Co masz na myśli mówiąc budżetowa klasa

To, że wybrane lapki to klasa budżetowa :) Ni więcej ni mniej.

 

Najchętniej kupiłbym jakiegoś nowego IBM'a z serii ThinkPad, ponieważ słyszałem że te laptopy są nie do zajeżdżenia,

Bzdura do kwadratu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...