Skocz do zawartości
xxxxxxxxxxxxxxxx

Poszukuję programu turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Odpuść, wszystkie tego typu programy to śmieci, nie warte zawracania sobie nimi głowy, a co dopiero płacenia za nie.

 

Nie da się jakoś magicznie przyśpieszyć komputera jednym kliknięciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzisz o przerabianiu xp pod względem wyglądu mam na lapku kaki zestaw wszystko się robi programem Tune Up jest tam 14 instrukcji przerabiasz jak chcesz i nie jest wcale wolniejszy od oryginalnego wręcz szybszy. Po przeróbce system nazywa się WINDOWS JG X32.

 

p.s To chyba nawet to http://forum.windowsmx.pl/viewtopic.php?t=12238

Edytowane przez xxxxxxxxxxxxxxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na samej górze działu masz:

 

Zanim cokolwiek napiszesz..

a tam:

3. Jeśli masz zainstalowaną przerobioną wersję systemu (np. Windows MX7 itp), nie licz na naszą pomoc. Zainstaluj normalny system i najnowszy Service Pack do niego, dopiero wtedy możemy Ci pomóc.

Jakiekolwiek odchudzanie systemu ma sens jeśli masz procesor <1GHz i ramu 512MB lub mniej. Jeśli maszynka jest szybsza, więcej kłopotów może być niż korzyści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi wystarczy:

Domniemane wirusy...

W systemie są 3 aplikacje, których skróty są dodane do paska zadań - zawierają komendy SHUTDOWN i niektóre głupawe lub agresywne antywirusy mogą je potraktować jako zagrożenie.

Takie przeróbki działają niby szybciej ale i tak to syf. Mogą się wieszać, powodować resety, a poza tym nigdy nie wiesz co tak naprawdę zostało z niego usunięte i jaki to ma wpływ na jego stabilność. Poza tym autor mógł zmodyfikować jądro systemu i w nim zainstalować jakieś szkodniki. Poza tym sam podaje że są wirusy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówicie że nie warto. ja mam xp od 2002r, i zawszę mnie kusiło żeby zmienić na coś nowszego przecież już nawet gier na xp nie robią :( . A co myślicie o 7 warto instalować???

 

A pewnie, że warto. :) Jeśli zależy Ci na szybkim uruchomieniu systemu to Linux. Jeśli chcesz mieć kompletny i sprawny system (również do gier) to Win 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...