Skocz do zawartości
rzabka

problem z windows installer

Rekomendowane odpowiedzi

kupilam niedawno laptopa z windows 7. ale z tego co wywnioskowalam nuie ma windows installer. zanim sie zroientowałam zainstalowałam kilka programów, ale innych nie moge zainstalować np. photoshop czy corel. mam problem z instalacją windows installer., ściągnęłam sobie go z internetu i jak instaluje to wyskakuje komuniat: w magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia.

a potem: instalacja nie zostrała ukończona

nie znam się zbytnio na komputerach więc byłabym wdzięczna za pomoci prosiłabym o opisanie wszystkiego trak na chlopski rozum :) mile widziane screeny!

 

jest jakiś moze inny program jak win installer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jaki antywirus zainstalowany na komputerze? Aktualna baza wirusów?

2. Dokładny komunikat błędu bądź screeny z błędem podczas instalacji.

3. Jaka wersja Windowsa 7?

4. Od kiedy ten problem występuje?

5. Najnowsze aktualizacje systemowe są zainstalowane?

6. Jakie masz parametry komputera:

- dysk twardy (rozmiar partycji systemowej oraz ilość wolnego na niej miejsca)

- jaki procek

- ilość pamięci RAM

7. Jaka wersja Photoshopa oraz Corela?

 

Windows 7 posiada instalator systemowy (Windows installer), bez tego nie zainstalował byś żadnego programu.

Edytowane przez KoVol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem takiego problemu. Ale we Win 7 wbudowany jest skaner plików systemowych, który może przywrócić uszkodzone dane.

 

W menu start [http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b2b2c60169e30ee5.html ] wpisz trzy literki: cmd

 

Pojawi się czarne okno, w nim wpisz dokładnie tak: sfc /scannow (ze spacją po sfc).

Teraz przez dłuższy czas system będzie sprawdzał swoje pliki.

Nie gwarantuję, że to rozwiąże problem (pewnie nie) ale warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Installera na pewno nie musisz instalować w 7. Jeśli masz problemy z zainstalowaniem starszych aplikacji ustaw tryb zgodności z XP na plikach setup.exe itp... Nie zaszkodzi ustawienie ręcznie wielkości pamięci wirtualnej i sprawdzenie ilości wolnego miejsca na partycji systemowej.

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...