Skocz do zawartości
poca

Jednoślady - porady, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki styl? Powiem tak, zdarza mi się rozciach!lić dwie dentki i koła w ciągu jednego dnia.

 

BTW :?: :?: Gdzie jest cenzura ?? :roll: :roll:

E tam nic szczególnego :P.

No ale lubisz np. slalom między ludźmi, jakiś frirajd czy co... ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak kolego wczesniej napisal , nie potrzebnie wzioles rower z tarczami , gdybys ich naprawde potrzebowal to bys nie zakladal tego tematu i na same tarcze wydal bys nie mniej niz polowa ceny tego sprzeta. kolejna sprawa to ten amor , nie jest najlepszy , ale w tej cenie roweru nic lepszego bys raczej nie dostal. a tak poza tym to napewno ci troche podziala, kolejna sprawa to pedaly , jak chcesz poszalec to kup sobie platformy i pomysl nad szeroka - gieta kierownica, obrecze wymienisz jak przyjdzie potrzeba. a jak nie chcesz mocno szalec to o nic praktycznie nie musisz sie martwic , jedynie pojedz na przeglad gwarancyjny po ok 200KM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie spoko rower...tylko te tarcze...niewiem jak amorek...ale chyba pochodzi jak nie bedziesz za duzo skakal...

a ramka...wydaje sie przyzwoita...choc do ds itp to to nie jest...ale jakby troszke przerobic rowerek...to nawet cos ladnego wyjdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wyścigów cross country to on sie nie nadaje. Natomiast, żeby nadawał się do jeżdżenia w terenie wogóle należy bezwzględnie wymienić przedni widelec!, a w następnej kolejnosci korbę , bo ten Suntour jest bardzo mięciutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bosz :) czuje sie jak w temacie realizmu gry w colina :)) jak czytaliscie to wiecie o co mi chodzi :) . Mnie sie rowerek podoba i fajnie sie jezdzi , reszta mi lata kolo gwinta ;] Nie rozumiem "wymienic" ?? przeciez ja to kupilem calkiem niedawno . Paruje ta korba czy co z nia ?

Ja z kobieta w weekendy po parku a nie jakies camel trophy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rower jak rower....

1. nigdy bym nie kupił firmowego wole samemu zlozyc od podstaw

2. rama Twoja jest z deka nie wytrzymała nie widze z przodu wstawki tzw; jęzora (nie poskaczesz sobie na niej)

3. Pedały - koniecznie kup spd przy takich zwyklych aluminiowych bądz metalowych jak wyrżniesz to mozna sobie taki pedał wbić do kości...

4. nie polecam jezdzic nim po miescie (wyglonda ladnie) kup jakis za 200 zł i nim jezdzij po miscie bo tego moga Ci cyganie badz drechole zajebac

5. zmieniaj lancuch po 1000 km i jezdzij na 3 lancuchach naped się tak nie zuzywa... rowerek oceniam na pulke średnią niższą... (dobre hamulce tarczowe (komplet) koszutują w granicach 1400 zł)

Rama dobra 2100zł i tak moge wymnieniac... ale jesli jest to Twoj drugi Góral to bedziesz zadowolony pamietaj o kasku (to nie zart)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quest 3 razy po nieudolnym ladowaniu przywalilem sie platforma z kolcami w noge, bez zadnego ochraniacza i jakos zyje :D fakt ze fajnie sie potem przez tydzien kuleje ale cos za cos :P

na spd jeszcze w starym rowerze mialem niezbyt mila przygode (zima podczas podjazdu pod gorke) i teraz caly czas boje sie ze nie zdaze wyczepic nogi i bedzie bolalo

 

a co do lancucha to chyba troche przesadzasz z tym zeby co 1000 wymieniac :/ w roku musial bym z 4 lancuchy zmieniac

 

jesli dobrze go smarujesz (zwlaszcza zima) i nie jezdzic z zebatkami na skos to wytrzymuje duzo wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quest 3 razy po nieudolnym ladowaniu przywalilem sie platforma z kolcami w noge, bez zadnego ochraniacza i jakos zyje :D fakt ze fajnie sie potem przez tydzien kuleje ale cos za cos :P

na spd jeszcze w starym rowerze mialem niezbyt mila przygode (zima podczas podjazdu pod gorke) i teraz caly czas boje sie ze nie zdaze wyczepic nogi i bedzie bolalo

 

a co do lancucha to chyba troche przesadzasz z tym zeby co 1000 wymieniac :/ w roku musial bym z 4 lancuchy zmieniac

 

jesli dobrze go smarujesz (zwlaszcza zima) i nie jezdzic z zebatkami na skos to wytrzymuje duzo wiecej

hehe zalezy gdzie kto jezdzi ja jezdze w góry stołowe, albo do austri tam jak zjezdzasz z góry to masz predkosc 60/70 km/h i jak wyrzniesz to watpie zeby przy udezeniu w platformowy pedał z kolcami nic Ci sie nie stalo... co do spd: jesli masz dobre pedały i dobre buty (komplet pedałów 800zł) to na pewno Ci sie błyskawicznie wypną.... na spd lzej sie jeździ bo lepiej przenosisz ciężar stopy na pedał... a co do łańcucha...

trzeba jeździć na 3 łańcuchach tz: raz wymieniasz na nowy pozniej drugi raz wymieniasz i masz 3 łancuchy i znowu wracasz do pierwszego tak co 1000 km.... wtedy mmniej zuzywasz naped (kasete) jesli nie bedziesz tego robiłkaseta sie wytrze i łańcuch przy duzym obciazeniu przeskoczy po zębach albo się zerwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quest 3 razy po nieudolnym ladowaniu przywalilem sie platforma z kolcami w noge, bez zadnego ochraniacza i jakos zyje :D fakt ze fajnie sie potem przez tydzien kuleje ale cos za cos :P

na spd jeszcze w starym rowerze mialem niezbyt mila przygode (zima podczas podjazdu pod gorke) i teraz caly czas boje sie ze nie zdaze wyczepic nogi i bedzie bolalo

 

a co do lancucha to chyba troche przesadzasz z tym zeby co 1000 wymieniac :/ w roku musial bym z 4 lancuchy zmieniac

 

jesli dobrze go smarujesz (zwlaszcza zima) i nie jezdzic z zebatkami na skos to wytrzymuje duzo wiecej

Tylko że tu nei chodzi o smarowanie łańcucha a o jego rozciąganie, a przez to większe zuzycie zebatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok lapie jush z tymi lancuchami :) bradzo fajny sposob, ze tez wczesniej nie slyszalem

 

no fakt w spd sie fajnie jezdzi ale mnie raczej nie stac na takie dobre te co mialem ostatnio to niezbyt dobrze sie wypinaly

pewnie kupilem jakis badziew i niepotrzebnie sie przez nie zrazilem no ale na platformach tez mi sie dobrze jezdzi wiec narazie przy nich pozostane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...