Skocz do zawartości
poca

Jednoślady - porady, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam sie nad kupnem nowego hmm tylko jaki:) (a teraz bo sa duze przeceny:) ) ogolnie ma sluzyc do jazdy do pracy ale tez do szalenstwa mysle o intensywnym trreningu i za rok "Harpagan" moze jakis maratonik od 2 lat nie jestem w temacie a teraz jak zobaczylem Kone SCRAP to oszalalem ale nie wiem czy bedzie dobra do takich celow.... cena ... do 2k moze za jakis czas sie cos wymieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kona Stinky. Kapitalna maszynka, a jeszczce lepsza w wersji Dee Lux (mialem okazje pojezdzic - bajka).

no maszyna rzeczywiscie super :D

wiesz dee lux lepszy ale cena tez fajna : 11999zĹ?

zawsze mozna zainwestowac w primo za 14999zĹ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az sie podniecilem ;PPP Zamierzasz jezdzic tym bikiem po miescie czy masz jakas ekipe? [; Bo jak cos to poszukujemy chetnych na budowe toru malego w Zabrzu ...

Pozdrowka

narazie sam jezdze po naszych zabrzanskich miejscowkach ,ale moge sie przyĹ?Ä?czyc do budowy toru :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, jeĹ?li to prawda, ĹĽe ma manetki XT i przerzutki LX, to jest to dosyÄ? Ĺ?mieszne. z reguĹ?y producenci stosujÄ? odwrotny zabieg (: tylko ten judy tt... nie mam nic do niego, ale do roweru, ktĂłry domyĹ?lnie kosztuje ponad 3 tysiÄ?ce mogliby wcisnÄ?Ä? coĹ? lepszego.

ha! sprawdziĹ?em w katalogu rowerowym 2004 i tam ma on trochÄ? innÄ? specyfikacjÄ?:

klamkmanetki Deore, a nie Deore XT; przerzutki - przednia LX, tylna XT; reszta siÄ? zgadza (:

A jeĹ?li juĹĽ porĂłwnujemy go z Autorem Traction w cenie 2449 (taka jest w katalogu), to Cube bÄ?dzie moim zdaniem i taĹ?szy i lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory, ale wczoraj niechcÄ?cy chyba jÄ? wywaliĹ?em z serwera Dołączona grafika :]]]

 

JuĹĽ mam kierÄ?, mostek i widelec, a w piÄ?tek wybieram siÄ? po stery i rower powinnieĹ? juĹĽ nadawaÄ? siÄ? w miarÄ? do jeĹĽdĹĽenia, brakujÄ?ce czÄ?Ĺ?ci przeĹ?oĹĽe ze starego bike'a Dołączona grafika :]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest point :] chciaĹ?em a gang'a p.m 14" Dołączona grafika ale jednak wybraĹ?em point'a 17" bo nie staÄ? mnie byĹ?o na a gang'a :[ tzn. mĂłgĹ?bym sobie kupiÄ? a gang'a ale nie miaĹ? bym wtedy kasy na caĹ?Ä? kierÄ?, mostek, stery i widelec, wiÄ?c wybraĹ?em point'a ktĂłry jak by nie byĹ?o jest 2x taĹ?szy.

 

Tak wogĂłle to najbardziej by mi odpowiadaĹ?a rama specialized p3.0, gdyĹĽ ma on imho najlepszÄ? geometriÄ? :] i wogĂłle to bardzo mocna rama z tego co sĹ?yszaĹ?em, tylko ĹĽe kosztuje z ok. 1500 zeta jak nie wiÄ?cej Dołączona grafika :[ eeeh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MoĹĽe wiecie gdzie moĹĽna kupiÄ? czarny karbonowy booster - tylko jakiĹ? normalny (nie szajs za 26zĹ?, ktĂłry jest na allegro) - w grÄ? wchodzÄ? sklepy w Wawy, albo wysyĹ?kowe - jak narazie obszukaĹ?em wszystkie sklepy, ktĂłre znam i znalazĹ?em tylko zielony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metal:

Korba widze, ĹĽe jakiĹ? BlackBox.

Co to za model ?

 

Sam zamierzam zĹ?oĹĽyÄ? na wiosne rowerek do streetu i dirtu.

Oto wstÄ?pna konfiguracja:

 

Rama                        A-Gang p.m. 14''                        799,00 zĹ?	czarny	Amortyzator              MOZO Groove Q                         299,00 zĹ?	czarny	Suport                      FSA Power Pro BB-7420ST           28,00 zĹ?  Korby                       Shimano Alivio 42-32-22              130,00 zĹ?	czarny	Przerzutka przĂłd        - 	 Przerzutka tyĹ?            Shimano Sora                            70,00 zĹ?  Manetka tyĹ?               Shimano Alivio 8                         62,00 zĹ?  Manetka przĂłd           - 	 Kaseta                      SRAM 5.0                                   60,00 zĹ?  ĹaĹ?cuch                    SRAM PC48                                40,00 zĹ?  Hamulec przĂłd          SRAM 5.0                                   45,00 zĹ?  DĹşwignia hamulca      Shimano Deore                          31,00 zĹ?  Piasta przĂłd              Shimano Alivio                           40,00 zĹ?  Piasta tyĹ?                   Shimano Alivio                           90,00 zĹ?  ObrÄ?cz przĂłd             Alex rims DM 24                         99,00 zĹ?  ObrÄ?cz tyĹ?                 Alex rims DM 24                          99,00 zĹ?  Opony                       Maxxis Larsen TT 2,35                120,00 zĹ?DÄ?tki                         ZwykĹ?e                                     20,00 zĹ?Mostek                      Zoom krĂłtki 60 mm                   30,00 zĹ?Kierownica                 Zoom giÄ?ta                               30,00 zĹ?Sztyca                      -	SiodeĹ?ko                   -	PedaĹ?y                      -Razem2 092,00 zĹ?

Co sÄ?dzicie na temat tej konfiguracji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ĺyknij jakiegos starszego bombera [; Jak chcesz to ew. mam blacka/rst alfalfa tl do pylniecia :D ...

2. Jak korby kupujesz to na ISIS najlepiej ...

3. Larseny :? nieee ... Mam zle doswiadczenia z nimi. Jak sie zjada to wracasz z kapciem za kazdym razem ; P

4. Piasty srednie nieco :P Teraz np. grimece masz za 79, tyl deore m475 ...

No poza tym calkiem ok ;) Zawsze mozesz niektore rzeczy tanio na allegro wyrwac.

Pozdrawiam

PS. A gdzie szprychy wsiorbalo? ;> DT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ĺyknij jakiegos starszego bombera [; Jak chcesz to ew. mam blacka/rst alfalfa tl do pylniecia :D ...

2. Jak korby kupujesz to na ISIS najlepiej ...

3. Larseny :? nieee ... Mam zle doswiadczenia z nimi. Jak sie zjada to wracasz z kapciem za kazdym razem ; P

4. Piasty srednie nieco :P Teraz np. grimece masz za 79, tyl deore m475 ...

No poza tym calkiem ok ;) Zawsze mozesz niektore rzeczy tanio na allegro wyrwac.  

Pozdrawiam

PS. A gdzie szprychy wsiorbalo? ;> DT

 

1. I tak po roku pewnie wymienie amorek na jakiegoĹ? DJ3.

2. MyĹ?laĹ?em takĹĽe nad RPM BlackBox 38T.

3. No to jakie oponki ?

4. Zobaczymy :)

5. ZapomniaĹ?em dodaÄ? szprych do konfiguracji tej.

Szprychy DT Champion Silver 2*36 + zĹ?oĹĽenie kĂłĹ? - ~100 zĹ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

BlacBox [RPM] FR 22/32 239 zĹ? isis, krÄ?ci siÄ? na pakiecie Power Pro BB9400 coĹ? tam, za 89 zĹ?

 

A jeĹ?li chodzi o opony, to ja mam na tyle i na przedzie opony nokian nbx 2.3 :]

 

Dzisiaj mĂłj rowerek zostaĹ? "rozdziewiczony" Dołączona grafikaDołączona grafika hehe, jeĹşdzi siÄ? wyjebiĹ?cie! :]]] tylko ĹĽe nie mam jeszcze manetki i przeĹ?oĹĽenie trochÄ? harde i trzeba mocno deptaÄ? Dołączona grafika ale da rade :]

[na przedie Ĺ?aĹ?cuch mam na blacie 32, a na tyle na 3 najmniejszej koronce, mniejeszej nie zaĹ?oĹĽe bo przerzutka mi siÄ? skĹ?ada, bo nie mam jej naciÄ?gniÄ?tej z powodu braku manetki i linki ktĂłra by to naciÄ?gneĹ?a]

 

A co do "wsiorbania" [Dołączona grafika ale sĹ?owo] to nie wiedze w twoim zestawieniu hama na tyĹ?? Dołączona grafika ja na tyle mam sram'a 5.0 ktĂłry obsĹ?uguje klamkÄ? hayes'a.

 

A jeĹ?li chodzi o piasty, ja mam na przedie piastÄ? grimec'a na Ĺ?oĹĽyskach maszynowych [oĹ? 10mm!] zakrÄ?cana na Ĺ?ruby, 79 zĹ? [tak jak kat juĹĽ pisaĹ?] i krÄ?ci siÄ? spoko :], na tyle mam north shore coaster, teĹĽ na maszynach i krÄ?ci siÄ? cud, miĂłd! :] Dołączona grafika hehe., nie ma to jednak jak maszynowe Ĺ?oĹĽyska :]]]

 

ĹaĹ?cuch i kasetÄ? mam tÄ? samÄ? co sobie wybraĹ?eĹ? :]

 

Jak narazie wszystko spoko, ale nie moge siÄ? jeszcze wypowiedzieÄ? na temat ogĂłlnego dziaĹ?ania wszystkich czÄ?Ĺ?ci bo nawet 100m nie przejechaĹ?em na mojej nowej maszynie Dołączona grafikaDołączona grafika hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BlacBox [RPM] FR 22/32[/b] 239 zĹ? isis, krÄ?ci siÄ? na pakiecie Power Pro BB9400 coĹ? tam, za 89 zĹ?

Ja myĹ?laĹ?em nad singlem T38 BlackBoxa.

A jeĹ?li chodzi o opony, to ja mam na tyle i na przedzie opony nokian nbx 2.3 :]

DoĹ?Ä? drogie, nie ma nic taĹ?szego ?

 

A co do "wsiorbania" [Dołączona grafika ale sĹ?owo] to nie wiedze w twoim zestawieniu hama na tyĹ?? Dołączona grafika ja na tyle mam sram'a 5.0 ktĂłry obsĹ?uguje klamkÄ? hayes'a.

ZaĹ?oĹĽe pewnie ten sam, co na przĂłd, albo bÄ?dÄ? jeĹşdziĹ? bez, bo i tak nigdy nie uĹĽywam tylniego hamulca, takie przyzwyczajenie z motocykla :)

 

 

A jeĹ?li chodzi o piasty, ja mam na przedie piastÄ? grimec'a na Ĺ?oĹĽyskach maszynowych [oĹ? 10mm!] zakrÄ?cana na Ĺ?ruby, 79 zĹ? [tak jak kat juĹĽ pisaĹ?] i krÄ?ci siÄ? spoko :], na tyle mam north shore coaster, teĹĽ na maszynach i krÄ?ci siÄ? cud, miĂłd! :] Dołączona grafika hehe., nie ma to jednak jak maszynowe Ĺ?oĹĽyska :]]]

PomyĹ?le nad Grimeca, bo widze, ĹĽe fajne i niedrogie piasty.

 

Te napisy na korbie sÄ? malowane czy naklejane ?

Bo wyglÄ?dajÄ? doĹ?Ä? tandetnie :P

 

Btw Ile wyszedĹ? Ci Ĺ?Ä?czny koszt twojej maszynki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metal: masz fpierdziel za to, ze nie chcesz isc jutro skakac! ;[

I tak nie uciekniesz od tego ; >

No tez mam kasete/lancuch srama i sobie chwale :D ...

Oponki jakies budzetowe, hymm [; vee rubber ninja?

Chyba, ze chcesz moje tiogi dh w stanie bdb kupic :D ...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość on23warszawa

uwazacie ze Armstrong jest czlowiekiem czy ponadczlowiekiem?

pytanie jak najbardziej zwiazane z jednosladami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...