Skocz do zawartości
poca

Jednoślady - porady, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

O maj gad O_o Ja mam czarnego Gianta z 1998 roku- wywalone 1.3 zł i mi styka. Zmieniłem w nim ostatnio chamulce, opony i siodełko na żelowe :P Stary mi kupił jeszcze błotniki zdejmowane ( jakieś takie crossowe ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm jako, ze nie siedze juz w tym na biezaco ( ceny ) to co teraz mozna kupic za ok 1,5 tys :)

mozna kupic calkiem przyzwoity rower (Author, Merida, Trek, itp.), do spokojnej, nie wyczynowej jazdy, z aluminiowa rama i osprzetem acera/alivio, w miare lekki, dobry na wycieczki, najslabszym jego elementem bedzie amortyzator dlatego wg mnie, lepiej najpierw kupic rower za 1,5 bez amorka a potem dokupic jakiegos amorka 500 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no bez amorka za ta cene to .... ;) no i o meridzie myslalem o chromowej ramie w sumie :)

no wiesz, ja kupilem we wrzesniu rower za 2k ze zniszka bo pod koniec sezonu bez amorka, potem dokupilem amorka, spd, i inne duperele i teraz mam maszynke za 3k5 pln i jest jazda :P :P :P tylko ze ja startuje w maratonach, to mam troche inne spojrzenie na ten rowerowy swiat :wink:

 

jak juz napisalem wyzej, dla zwyklego uzytkwonika rower za ok. 1500 zl jest dobrym wyborem, biorac pod uwage komfort jazdy, wytrzymalosc komponentow do ceny

 

co do ramy, to o chromowej nawet nie mysl, tylko o ALU

 

FatBoY: nie ma roweru uniwersjalnego, jedne sa wyscigowe/wyczynowe (np. ten Scott co w linku podales), inne zjazdowe, inne do skakania, a hamulce w tanszych rowerach z reguly sa kiepskie i warto doplacic przy zakupie do lepszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za jakosc ale webcam slaby. Osprzet na shimano deore oprocz manetek(alivio). Jezdze narazie na kolach od starego roweru wiec do pelnego zlozenia brakuje mi calych kol przednich i tylnych. Oczywiscei rower skladam od podstaw.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no bez amorka za ta cene to .... ;) no i o meridzie myslalem o chromowej ramie w sumie :)

no wiesz, ja kupilem we wrzesniu rower za 2k ze zniszka bo pod koniec sezonu bez amorka, potem dokupilem amorka, spd, i inne <font color="#FF0000">[ciach!]</font> i teraz mam maszynke za 3k5 pln i jest jazda :P :P :P tylko ze ja startuje w maratonach, to mam troche inne spojrzenie na ten rowerowy swiat :wink:

 

jak juz napisalem wyzej, dla zwyklego uzytkwonika rower za ok. 1500 zl jest dobrym wyborem, biorac pod uwage komfort jazdy, wytrzymalosc komponentow do ceny

 

co do ramy, to o chromowej nawet nie mysl, tylko o ALU

 

FatBoY: nie ma roweru uniwersjalnego, jedne sa wyscigowe/wyczynowe (np. ten Scott co w linku podales), inne zjazdowe, inne do skakania, a hamulce w tanszych rowerach z reguly sa kiepskie i warto doplacic przy zakupie do lepszych.

wiesz ja tez nie jestem takim zwyklym uzytkownikiem na rowerach sie znam :) tylko, ceny sie zmmieniaja i tyle :) poprostu z ceniami nie na biezaco jestem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też sie pochwale :) Wlasnie wrocilem z rowerku i nogi mi w tylek wlazly.

 

Tutaj fotki: http://www.tweak.pl/galerie/rower/

 

Heh, kiedyś to był Romet za 400zł :-)

SpoX... ale mi raczej w oczy rzucila sie bardzo ladna jakosc zdjec niz ten rowereq :D:D:D

Lisek... pochwal sie jaki masz aparacik. jestem ciekaw co za sprzecik takie ladne fotki robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SpoX... ale mi raczej w oczy rzucila sie bardzo ladna jakosc zdjec niz ten rowereq :D:D:D

Eh, nie wiesz co dobre :wink:

 

Lisek... pochwal sie jaki masz aparacik. jestem ciekaw co za sprzecik takie ladne fotki robi.

To jest Olympus C-4000Z.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SpoX... ale mi raczej w oczy rzucila sie bardzo ladna jakosc zdjec niz ten rowereq :D:D:D

Eh, nie wiesz co dobre :wink:
W porownaniu do Olympusa C-2 ktorego ostatnio mialem przyjemnosc calkiem dlugo uzywac... to zdjecia sa nieporownywalnie lepsze :D:D:D ale coz... prawie 2 razy wieksza matryca robi swoje :]

 

Lisek... pochwal sie jaki masz aparacik. jestem ciekaw co za sprzecik takie ladne fotki robi.

To jest Olympus C-4000Z.
Widzialem go... fajny aparacik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro tu tylu specow od rowekow :) to ja sie zapytam - mam w domciu rowerek ktorym nie jezdzilem hoho i troche (ROMET Viking ale ta wersja bez amora) i chcialem go sobie odkurzyc i pobawic sie w jazde po miescie ale zastanawiam sie ile mnie wyjdzie nowy osprzet zaznaczam zaden hardcore tylko pojezdzic po lesie troche po drogach(bezdrozach:P) co polecacie - zakladam ze czesc zakupow zrobie w czechach bo tam podobno taniej - i czy zamkne sie w 500zl bo jak nie to nie wiem czy nie warto szajsu w markecie kupic i tylko poprawic pare badziewii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek - zdejmij sobie gumy z amorków, jaki masz docisk amorków?

To zależy gdzie sie wybieram, czy pojezdzic, czy sie wyzyc... :)

 

BTW dzisiaj starszy kupił aparacik, może ktoś powiedzieć czy dobry: Olympus E-10 4 Megapixel'a

Heh... dobry, bardzo dobry. Ale dla mnie to nie ten przedział cenowy :(

http://www.dpreview.com/reviews/olympuse10/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...