Skocz do zawartości
Carson

Zamulony yt na wszsytkich przegladarkach

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu mam problem z YT. Dosc nietypowy bo jeszcze z miesiac (czy dwa) temu bylo ok. Lacze to okolo 18Mbit a yt dziala tragicznie. Laduje szybko filmik do pewnego momoentu po czym, zwalnia, zatrzymuje sie, znow zwalnia. Istny cyrk. Czasami po minucie czekania (wczyta kilka %) az zbuforuje film w 720p klikam odswiez i laduje sie w kilka sekund. Dokladnie tak jak to bylo kilka miesiecy temu kiedy uruchomili mi taka predkosc. Juz brak mi sil do tego dziadostwa, nawet chrome wysiada. Siedze na win 7. Jakies rady?

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netia, 19mega, po miedzi od nich mam internet, netia spot, win 7 64bit pro, netia spot, chrome.

komp: e6320, 4gb ramu @800mhz cl5, gigabyte geforce 6200 turbo cache (:D), zasilka - staary cheiftec 350w

 

to samo mam czasami :)

 

co ciekawe, w domu TP maja (neo) 2 mega i na chrome, firefox, etc. czy to xp/w7/linux to czesciej wystepuje niz u mnie.

sam tez juz nie wiem i nieraz mnie kur***a trafia, ale coz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wylaczenie przyspieszenia sprzetowego pomaga jezeli filmik sie tnie ale raczej nie z powodu buforowania... ew. dlatego ze nie chce sie uruchomic fullscreen.

Na firefoxie tez mialem jakies smieszne jazdy z yt... na chrome jakos problemow nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...