Skocz do zawartości
mateo1977

Monitor dla gracza 27". Niskobudżetowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym kupić niedrogi 27 calowy monitor. Przeznaczenie to głównie internet ale od czasu do czasu też gra np. na BF3.

Budżet jakim dysponuje to max 1300zł.

Po przeszukaniu kilku recenzji w oko wpadł mi B2776hds i S27A550H. Kóry z nich uważacie za lepszy?

Za pomoc z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ja wrzuce cos na przekor , od ponad roku uzywam monitora 27'' ( wczesniej 22'' ) i jestem jak najbardziej zadowolony

pierwsze dni bylo troche trudno sie przyzwyczaic ale dzis bym juz w dol nie zszedl i wspulczuje tym co graja na monitorach mniejszych niz 24''

szkoda mi poprostu tych ludzi ;) ze nie zdaja sobie sprawy co traca .

 

Dziwi mnie tylko zachamowany postep w tej dziedzienie ilo to juz lat wciskaja nam 22 i 24 inchowe panele , w sprzecie TV poszlo dosc znacznie do gory

w monitorach zastoj siakis :/ ?

 

 

Dodam ze na forum HDTV znajel wielu ''specoof'' co sie zarzekali ze TV 32'' jest wystarczajacy i po co komu wiekszy ?

Dzis wiekszosc z nich wychwala wszystko w gore powyzej 42'' wiksze daje poprostu wiekszy komfort i tyle

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malot, 27" to wielkość optymalna teraz. A przynajmniej powinna za taką uchodzić.

Prawie 4 lata miałem 22" a od prawie roku marzyłem o 27". Niesamowity komfort pracy, nie wspominając o filmach i grach ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...