Skocz do zawartości
zarcel

Komputer się resetuje [solved]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Komputer miałęm taki jak w podpisie, padł zasilacz, kupiłem taki sam tylko nowszy model - wszystko działało. Po pewnym czasie(po nagłym odłączeniu zasilania) nie chciał się włączyć(tzn nie było obrazu na monitorze), ale za którymś razem się włączał, a mi to nie przeszkadzało bo i tak chodził 24/7. Pewnego razu jednak podczas przeglądania neta wszystko się zamroziło i po resecie jeszcze kilka razy tak. Potem już się mroził przy bootowaniu, aż przestał działać(nie było obrazu - błąd to czerwone czerwona zielona zielona, czyli jeśli dobrze pamiętam coś się działo podczas ładowania biosu do ramu). Sprawdziłem na jednej kości i to samo, na drugiej też. W necie pisali, że to płyta więc kupiłem nową(jakiś asrock, który ma ddr2), wsadziłem nową płyte i wywalił blue screena przy ładowaniu windy, potem znów, więc postanowiłem odpalić memtesta, ale ponownie włącza się za którymś razem. Memtest się zatrzymuje, nic nie wykrywa poprostu staje. Co to może być? PS dysk mam nowy.

 

Cóż wygląda na to, że na forum już nikt nie zagląda? Problemem okazało się, że stara płyta rzeczywiście padnięta, a do tego coś jest z grafiką i dlatego obraz się freezował.

Edytowane przez zarcel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...