Skocz do zawartości
diablica

wierzycie w duchy???????

Rekomendowane odpowiedzi

wierzycie w duchy????? a moze juz widzieliscie jakiegoś??????? 2 razy przytrafiła mi sie dziwna historia - moze to smieszne - ale wydawało mi sie ze .......... widzialam ducha w moim pokoju(spokojnie jestem normalna), nio ale to było w nocy, przebudziała sie i moze to mi sie wydawało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to jest forum o kompach (czytaj męskie), 

Po drugie też widziałem ducha po 6piwach i ćwiartece. :D  :D :x

stray chyba cos ci sie pomylilo osla jest wlasnie na takie off topici i inne rzecz wiec nie zjezdzaj kogos i nie dyskryminuj kobiet to rzadkosc na tym forum rzeby jakies kobiety sie ujawnialy wiec wyluzuj stary :P :P

 

pozdr :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to jest forum o kompach (czytaj męskie), 

Po drugie też widziałem ducha po 6piwach i ćwiartece. :D  :D :x

 

Słuchaj jak Ci się coś nie podoba to nie musiałes wchodzić :twisted: gdzie to jest napisane że jest to forum męskie???? chcesz se pogadać o kompach to masz wiele innych działów :evil: A swoja droga to ciekawe dlaczego nie doczepiłes sie jeszcze do tematu o satanistach???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki storm :-*

Hoho , widzę że tu nowa znajomosć się zawiera :wink:

heheheh LOL :) poprostu kobiety to rzadkosc na tym forum moze sie myle ale nie ujawniaja sie wiec jak juz sa to dlaczego maj byc inaczej traktowane i odrazu zjezdzane niekumam :P

 

pozdr :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to jest forum o kompach (czytaj męskie), 

Po drugie też widziałem ducha po 6piwach i ćwiartece. :D  :D :x

 

Słuchaj jak Ci się coś nie podoba to nie musiałes wchodzić :twisted: gdzie to jest napisane że jest to forum męskie???? chcesz se pogadać o kompach to masz wiele innych działów :evil: A swoja droga to ciekawe dlaczego nie doczepiłes sie jeszcze do tematu o satanistach???????

Bo kiedy ten temat był to się uczyłem i nie miałem czasu zajmować sie bzdurami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozatym moje dotychczasowe dośwaidczenia są takie, że kobiety nie powinny się zblizać do kompów na 5m mninimum. Te które za znam to maja problemy z obsługą Worda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozatym moje dotychczasowe dośwaidczenia są takie, że kobiety nie powinny się zblizać do kompów na 5m mninimum. Te które za znam to maja problemy z obsługą Worda.

Człowieku , wyluzuj. Nie traktuj ludzi schematycznie bo to nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to jest forum o kompach (czytaj męskie), 

Po drugie też widziałem ducha po 6piwach i ćwiartece. :D  :D :x

To jestes dobry ja na sylwestra upilem sie tak ze godzine po polnocy juz spalem (delikatnie mowiac) ale duchow nie widzialem nawet zwierzaki nie chcialy ze mna gadac :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozatym moje dotychczasowe dośwaidczenia są takie, że kobiety nie powinny się zblizać do kompów na 5m mninimum. Te które za znam to maja problemy z obsługą Worda.

 

:lol: :lol: :lol: trza bylo je nauczyc no ale najpierw trza samemu sie nauczyc :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to jest forum o kompach (czytaj męskie), 

Po drugie też widziałem ducha po 6piwach i ćwiartece. :D  :D :x

Widze że ktoś ma jakieś uprzedzenia?!?!?!?!?!?

 

Wypowiem się w imieniu PRAWIE CAŁEGO forum, że osoby płci PIĘKNEJ są bardzo mile widziane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wierzycie w duchy????? a moze juz widzieliscie jakiegoś??????? 2  razy przytrafiła mi sie dziwna historia - moze to smieszne - ale wydawało mi sie ze .......... widzialam ducha w moim pokoju(spokojnie jestem normalna), nio ale to było w nocy, przebudziała sie i moze to mi sie wydawało :)

Ja miałem podobną sytuację, czułem jakby ktoś stał obok mnie przy łóżku, ale jak się przebudziłem nikogo nie było, a to była tak realne, że aż szok 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to jest forum o kompach (czytaj męskie),

Po drugie też widziałem ducha po 6piwach i ćwiartece.

Pozatym moje dotychczasowe dośwaidczenia są takie, że kobiety nie powinny się zblizać do kompów na 5m mninimum. Te które za znam to maja problemy z obsługą Worda.

Pepperoni dobrze powiedzial. Nie traktuj nikogo schematycznie. Ja mam mieszane uczucia co do dziewczyn przy kompach. Moja siora = tragedia, moja dziewczyna = troche lepiej, ale do mojego sie dosiada, jak chcemy jakis film ogladnac :P i jeszce taka jedna qmpela. Ta to wymiata w graficznych :D Wiec Nicky, prosba.... tego typu przemyslanie zostaw dla siebie i nie odstraszaj od nas dziewczyn, tak ich malo a Ty chyba chcesz do konca je z tad wytepic :(

pozdro :)

 

btw: wierze w duchy, ale jeszcze nie widzialem ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) A wierzycie w Dyducha? :P

stary pytasz ;) moja babcia (do niedawna nalogowa sluchaczka stacji ojca R.) juz powiesila sobie jego portret obok zdjecia A. Leppera :lol: :lol: :lol:

hehehehehhehe BIG LOL :) :) niezla masz babcie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozatym moje dotychczasowe dośwaidczenia są takie, że kobiety nie powinny się zblizać do kompów na 5m mninimum. Te które za znam to maja problemy z obsługą Worda.

eeee to masz problem proponuje znaleźć se mądrzejsze kolezanki - ja mam wiele kolezanek ktore znaja sie na kompach czasami lepiej od niejednego "gada" tzn faceta :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheheeh :lol: prawie się oplułem

co do dziewczyn to mam taką kumpele co nałogowo gra w Q3 i jak dopadnie raila to masakra :lol: :lol:

jak zobaczycie taki nick **ONE** to lepiej spadajcie :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wierzycie w duchy????? a moze juz widzieliscie jakiegoś??????? 2  razy przytrafiła mi sie dziwna historia - moze to smieszne - ale wydawało mi sie ze .......... widzialam ducha w moim pokoju(spokojnie jestem normalna), nio ale to było w nocy, przebudziała sie i moze to mi sie wydawało :)

Ja miałem podobną sytuację, czułem jakby ktoś stał obok mnie przy łóżku, ale jak się przebudziłem nikogo nie było, a to była tak realne, że aż szok 8O 8O

Wiesz ja w tym momencie nie spałam!!! Pierwszy raz była to kobieta klęcząca koło zegarka naprzeciwko mojego łóżka, a drugi raz mężczyzna stojacy w tym samym miejscu(w pierwszym momencie wydawało mi się że to mój nieżyjący dziadek) - oboje byli obróceni tyłem do mnie!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W duchy nie wieżę (w dyducha tym bardziej ;) ) - przynajmniej w duchy takie jak z Horrorów. Są jeszcze duchy - dusze ludzkie, no i tu nie mam zdanie nie wiem czy są czy ich nie ma, ja przynajmniej jaszcze (chyba) żadnego nie spotkałem. A wiekszość przypadków w których ktos widział ducha to przewidzenia, wytwory wyobraźni, bądź zjawiska obce obserwatorowi (patrz przykład: pokazać człowiekowi ze średniowiecza samolot - SMOKI, DUCHY!! ) bądź różne kolorowe wizje "po 6piwach i ćwiartece" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wierzycie w duchy????? a moze juz widzieliscie jakiegoś??????? 2  razy przytrafiła mi sie dziwna historia - moze to smieszne - ale wydawało mi sie ze .......... widzialam ducha w moim pokoju(spokojnie jestem normalna), nio ale to było w nocy, przebudziała sie i moze to mi sie wydawało :)

Ja miałem podobną sytuację, czułem jakby ktoś stał obok mnie przy łóżku, ale jak się przebudziłem nikogo nie było, a to była tak realne, że aż szok 8O 8O

Wiesz ja w tym momencie nie spałam!!! Pierwszy raz była to kobieta klęcząca koło zegarka naprzeciwko mojego łóżka, a drugi raz mężczyzna stojacy w tym samym miejscu(w pierwszym momencie wydawało mi się że to mój nieżyjący dziadek) - oboje byli obróceni tyłem do mnie!!!!

 

pewnie preferuja sex analny tylko cos nie do wlasciejosoby zajrzeli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...