Skocz do zawartości
Dammeron

Darmowe gry

Rekomendowane odpowiedzi

Zostały mi dwa klucze do FIFA 10 z promocji opisanej wyżej:

 

B9DV-W295-J2TE-C6FZ-Q9ZU

 

CTHZ-2SAW-NBBX-8SS9-66GL

Nie korzystałem z tych kluczy, ponieważ miałem swojego na mailu, jednak do origina wpisałem go już po zakończeniu promocji - gra się dodała, ale mam z pobraniem gry. Zawsze wyświetla błąd i żebym spróbował później...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa i Stealth Bastard, i Ski Challenge. A szkoda, obie gry wyglądają ciekawie.

 

A z takich ciekawostek: Nitronic Rush to gra od tego samego studia, co zrobiło Igneous, grę wspomnianą przeze mnie w pierwszym poście. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na zbyciu - za darmo rzecz jasna ;> - steamowy kluczyk do Titan Questa, z ostatniego bundla THQ Dołączona grafika

Osobę zainteresowaną zapraszam do kontaktu via Steam (link w moim profilu)

 

EDIT: Już poleciał :)

Edytowane przez Tom Ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tutaj o tym nie pisał, a od 30 kwietnia jest już ogólnie dostępna open beta Neverwinter Dołączona grafika
Klienta ściągamy stąd - tam też należy założyć konto - i można ciorać do upadłego! Gra jest darmowa, opiera się o mikropłatności, ale na luzie i na pełnej ..... frajdzie xD da się w nią grać i co tu dużo mówić, wciąga na maxa ;>

http://nw.perfectworld.com/download
 

Temat na forum już jest, ale pisać tam nie mogłem, bo akurat ostatni post jest mój ;>

http://forum.purepc.pl/topic/327699-neverwinter/


Pozdrawiam!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój boski eduroam niestety nie pozwala dołączyć do tej gierki a szkoda, bo się na nią napaliłem zdeczka:p chyba ze wezme jakiegos pre-paida:P

Jeśli nie chcesz skończyć jako nołlajf, to lepiej zrezygnuj xD Gdyby nie natłok obowiązków i trzy baby nad głową, to bym popadł w kolejny nałóg xD

Na razie jakieś 30h gry za mną i się nie znudziłem a niektóre questy naprawdę zacieszne ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj zacząłem grać w TERA Online Dołączona grafika chyba 5 dni ściągałem tego klienta... Na razie całkiem spoko, chociaż trochę to wszystko za "bajkowe" i można grać na padzie od Xboxa Dołączona grafika

 

Grał ktoś w to dłużej i może coś o tej grze powiedzieć?

 

 

 

hehe to się nagrałem, dobiłem do lvl 9 i nie mogłem już więcej tego zdzierżyć... chyba muszę jeszcze raz sprawdzić Neverwinter Dołączona grafika

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma jeszcze dodatku do BF3 - Walka w zwarciu to wystarczy w Originie dodać grę za pomocą kodu: BF3E3 - dodaje się bezpłatnie. Sprawdziłem i przyjęło mi kod, mimo, że mam już dodatek.
 

Sprawa dotyczy też się xboxa - wystarczy (nie)zapłacić punktami M$ Dołączona grafika

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...