Skocz do zawartości
Dammeron

Darmowe gry

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.origin.com/pl-pl/news/play-titanfall-free-game-time - Titanfall za darmo przez weekend. Kto dysponuje w miarę pokaźnym łączem da radę, ja niestety mogę tylko pomarzyć. :)

48h liczy się od pierwszego uruchomienia gry tzn. możesz ją pobierać pół roku i zagrać dopiero na Boże Narodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omerta: City of Gangsters jest za darmo na gogu. Promocja trwa jeszcze jakies 13 minut.

 

Edyta:

Maja byc jeszcze 3 inne darmowe gry na gogu w najblizszym czasie. Badzcie czujni. ;)

Edytowane przez Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko trzeba konto na Amazonie założyć, zainstalować ich app do ściągania (która wymaga dostępu dosłownie do każdego elementu systemu) :> nie wiem  co lepsze ;)

Edytowane przez Chemik16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jak widzę niewiele osób czytało pierwszego posta - czasowe promocje to nie w tym temacie.

To zmień nazwę tematu na np. "Gry f2p". Obecnie nazwa tematu jest myląca, a jak widać mało kto zwraca uwagę na 1 post.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry f2p kojarzą się raczej z mmo i grami z mikropłatnościami (bez których też da się grać). Zresztą f2p to właśnie nic innego, jak darmowe gry. :P

 

Mnie tylko chodziło o temat, do którego można zajrzeć i wyłapać propozycje fajnych gier dostępnych od ręki bez sięgania do portfela. Tymczasem praktycznie większość nawet najnowszych postów już jest nieważnych lub zaraz takimi się stanie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej by się przydał nowy temat np. "Darmowe gry ograniczone czasowo", gdyż faktycznie takich ofert jest ostatnimi czasy bardzo wiele. W stylu polub stronę, a dostaniesz klucz, również bez sięgania do portfela.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie sklepu humblebundle (link: https://www.humblebundle.com/store) jest darmowy Warlock: Master of the Arcane. Bedzie za darmo jeszcze przez troszke ponad godzine.

W ogole na tej stronie jest teraz wakacyjna wyprzedaz, wiec mozna cos ciekawego kupic. Powinny byc tez inne gry za darmo, wiec warto sprawdzac co jakis czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crosis, Trawienny - trzymajcie się proszę wytycznych tematu (ciekawe, czy ktokolwiek je w ogóle czyta).

 

A żeby bardziej uwartościowić posta:

The Cursed Forest - taki lightowy horror na silniku Cryengine 3, bardzo przyjemnie się w to gra. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coraz częściej gram sobie na tablecie ( sprawiłem sobie nową zabawkę tak więc jednak wypadało sobie ją przetestować :)). Tak wiec zainstalowałem sobie kilka gier ( a w zasadzie kilkadziesiąt). Zdecydowanie najlepsze to:

Druga część Cut the Rope - grałem już w pierwszą, wciągająca ale druga jest jeszcze lepsza

Plaque Inc - trzeba się w końcu zaprawić przed nowym sezonem Walking Dead. Jesteśmy bakterią, wirusem czy innym paskudztwem i naszym zadaniem jest zainfekować cały świat. Nie jest to takie proste ponieważ każdy mikrob ma inne działanie.

Best Herd Ever - kolejna gra logiczna, parujemy sobie kurczaki .Proste, zabawne

No i warto jest jeszcze wypróbować sobie nową grę Transformers  - czasami może i jest monotonna ale wciąga a grafika jest niezła. Tutaj: http://yourapps.info/gry-na-tablet możecie sobie zresztą przeczytać większe recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta ważna przez 2 dni.

 

To wystarczający powód, by nie pisać o tym tutaj, tylko w http://forum.purepc.pl/topic/199178-tanie-gry/.

 

EDIT do poniżej:

Zaraz chyba poproszę o zamknięcie tego tematu...

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.polygon.com/2014/11/7/7174197/metro-2033-free

Metro 2033 za free. Oczywiście też limitowany czasowo.

 

Dziwne. Edytowałem tą wiadomość po chwili pisząc, że się ciut spóźniłem. o.0 Dziwne że nie zmieniło, ale cóż. Więcej minusów, proszę... <3

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni darmowy symulator Brazylijskiej serii wyścigów touring cars - Copa Petrobras de Maracas.

 

Dostępne auta: Chevrolet Cruze, Mitsubishi Lancer GT, Ford Focus, Toyota Corolla.

Tory: Brasília, Curitiba, Goiânia, Interlagos, Tarumã, Velopark.

 

Wymagania rekomendowane:

2.8 Ghz Processor / Windows XP or superior / 3GB RAM / Directx 9.0c compatible video card with 1GB Video RAM / 3 GB free hard disk space.

 

Link: http://www.gamemarcas.com.br/index.php/en/downloads-en

 

 

 

grab_006.jpg

 

 

 

Twórcy to Reiza Studios. Mają w swoim portfolio Game Stock Car Extreme i Formula Truck. Mało znane ale bardzo dobre symulatory.

 

 

EDIT: Jeśli gra się nie uruchamia należy stworzyć pusty folder o nazwie: rFm w głównym katalogu gry.

Gdy po uruchomieniu nie widać aut do wyboru, należy usunąć pliki "Maracas.ece" i "Marcas.exe.sync_temp" oraz uruchomić synca od nowa - "Marcas Sync.exe".

Reiza z tą darmową wersją zrobiła klasyczne ubisoft ;)

Edytowane przez introvert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tu powinienem pisać, ale w sklepie z apkami Amazona jest promo i zwracają 20$ za zakupy. Ja się szarpnalem na Banner Saga i faktycznie obciążenie na 0$. Akcja trwa do któregoś tam marca, ale nie daje głowy ze jest dostępna dla każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tu powinienem pisać, ale w sklepie z apkami Amazona jest promo i zwracają 20$ za zakupy. Ja się szarpnalem na Banner Saga i faktycznie obciążenie na 0$. Akcja trwa do któregoś tam marca, ale nie daje głowy ze jest dostępna dla każdego.

Na ktorym amazonie, US? Daj jakiegos linka bo nic nie widze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...