Skocz do zawartości
Dammeron

Darmowe gry

Rekomendowane odpowiedzi

Czyżby EA zrobiło myk przed wydaniem nowego Need for speed "Patrzcie jak bardzo się postaraliśmy od ostatniego wydania? - chociaż nam nie wyszło :|" Jakieś fajne tryby w tym multi są bo nie wiem czy zaśmiecać dysk tym?

Jak dla mnie EA dało tą grę za darmo aby wycisnąć ludzi jak mokry ręcznik zarabiając na DLC które są niesamowicie drogie. :D

 

Jeśli chodzi o tryb Multi to polecam... Jednak granie z randomami to nie wiadoma ponieważ ciężko trafić na normalnych ludzi i zdrową rywalizację. Jeśli znalazłbyś ekipę to można się bawić przednio. :)

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info i link.

Pierwszy post czytałem, lecz polemizowałbym.

Idąc nazwami tematów: tu mamy darmowe gry. W linku, który podrzuciłeś gry tanie, za które jednak trzeba płacić.

Stąd mój post z Raymanem.

Jakby nie patrzeć to nie ma gdzie za bardzo wrzucać takich propozycji. Może rozważysz/zmienisz w/w zasady z pierwszego postu? 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zmieniłem je jakiś czas temu, ponieważ temat zalały informacje o tymczasowych promocjach. Ktoś potem zajrzy do tego tematu i nic w nim sensownego nie znajdzie, ponieważ wszystko będzie nieaktualne.

 

A jak uważasz, że temat "Tanie gry" nie pasuje do info o darmowych weekendach itp, to wtedy trzeba by założyć i jeszcze jeden osobny temat, gdzie ludzie umieszczaliby kody aktywacyjne do gier, których nie potrzebują, ponieważ dotychczas robiło się to właśnie w Tanich grach.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też prawda. Ale są gry, które z założenia były darmowe i to się nie zmieni, co najwyżej może się zdarzyć sytuacja, że po dłuższym czasie cała strona internetowa od tej gry po prostu wysiądzie. A dlaczego rozdzielać tematy? Żeby łatwiej było znaleźć to, czego się szuka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też prawda. Ale są gry, które z założenia były darmowe i to się nie zmieni, co najwyżej może się zdarzyć sytuacja, że po dłuższym czasie cała strona internetowa od tej gry po prostu wysiądzie. A dlaczego rozdzielać tematy? Żeby łatwiej było znaleźć to, czego się szuka. :)

Po pierwsze co chwila musisz pisać o zasadach, bo nikt nie czyta 1 postu sprzed xx lat. Druga sprawa, jeśli gra jest za darmo to raczej już taka zostanie i jak ktoś będzie ją chciał to po prostu zainstaluje, a nie będzie szukał jakie to gry są za darmo w tym wątku... Chyba, że chcesz się bawić w jakieś czyszczenie wątku + prowadzenie spisu tytułów na pierwszej stronie - ale szkoda na to czasu. No i na koniec ten podział na gry, które są zawsze za darmo i te, które są w promocji jest dziwny i wychodzi na to, że ten pierwszy wątek jest... zbędny, bo to że coś ciągle jest darmowe nie czyni z tego informacji wartej do przekazywania dalej. 

 

Nie spamuję tu już więcej ;)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poluję najczęściej na promocje na originie. Raz na jakiś czas pojawia sie tam gra do ściągnięcia za darmo Teraz jest tam Nox. Ponoc fajna ale nie mam czasu na to aby sobie ją włączyć. Fajne są również ich wyprzedaże gdzie można ustrzelić sobie na przykład całą serię Mass effect za niecałe 5 dyszek.

 

Obecnie gram w Metina 2. Darmowa gra rpg jakich wiele. Niby nie ma dobrej grafiki ani dźwięku ale jednak wciąga bardzo skutecznie. 

Tutaj też dużo tego mają: http://www.valhalla.pl/gry-przegladarkowe/kategoria/rpg/

Edytowane przez geek22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Paladins, gra podobna do Overwatch

 

- Hearthstone

 

- Robocraft, tworzenie roznych pojazdow z klockow i walka nimi na arenie

 

- Quake Live, choć mało gra w to ludzi 

 

- Albion Online, niedługo będzie grą darmową

 

- Dirty Bomb, kooperacyjny FPS

 

- Heros & Generals, klimat II WŚ 

 

- Crossout, tworzysz pojazdy i walczysz, narazie trzeba sie zapisac do bety

 

Edit: 

 

Polecam ten filmik, przeglad 40 gier free to play z krótkim opisem i gameplayem.

Edytowane przez Soobek_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black12 - czytaj reguły tematu!

 

Soobek - Crossout nie jest darmowy. Gdybyśmy zaczęli brać pod uwagę okazjonalne beta-testy otwarte dla niektórych, to równie dobrze można było napisać w tym temacie o battlefieldach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...