Skocz do zawartości
Dammeron

Darmowe gry

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm linka...No ja po prostu mam apke Amazona na fonie i znalazłem co mnie interesowało, kupiłem i się zainstalowalo. Zaraz rzucę okiem na maila może tam coś jest.

 

Edit.

No więc tak. Faktycznie jest to opcja dostępna w apce na smartfona, a przynajmniej tak to zrozumialem (jako nagroda za korzystanie z niej). Niestety nie znalazlem info czy to dotyczy wszystkich czy nie. Jest treść ze zakup do 20$ będzie automatycznie przeliczony. Promo do 20 marca. Trzeba samemu sprawdzić u siebie.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to pomoże http://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/2xymke/got_15_packs_for_free_from_amazon_app_promo/

 

BTW. Jakby ktoś znał sposób na zakup Game of Thrones. Gra jest bez problemu dostępna w Google Play, a tutaj krzyczy ze restrykcje w powodu lokalizacji.

Edytowane przez maSTHa212
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to pomoże http://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/2xymke/got_15_packs_for_free_from_amazon_app_promo/

 

BTW. Jakby ktoś znał sposób na zakup Game of Thrones. Gra jest bez problemu dostępna w Google Play, a tutaj krzyczy ze restrykcje w powodu lokalizacji.

Super dzieki, nie dostalem tego maila ale po skontaktowaniu sie z supportem Amazona dodali recznie $10 w ramach "przeprosin za problemy techniczne", jakies 10 minut temu dostalem kolejnego maila z informacja ze mam kolejne $20 do wykorzystania z promo o ktorej mowiles.

W sumie $30 za frajer, poszlo na packi do Hearthstone'a. ;)

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie cisza, dopiero co założyłem konto, będzie na przyszłość.

EDIT

Po miłej i uprzejmej rozmowie z trzema osobami z czatu amazona okazało się, że rozdali losowo kilku osobą i promocja niby jest zakończona.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji zagrać w MW do dzisiaj kiedy to przyszła wiadomość, że grę można dorwać za darmo.

 

Model jazdy zostawia wiele do życzenia jednak tryb Multi może dawać sporo zabawy i nie ukrywam, że z chęcią znalazłbym osoby do wspólnych gierek. :D

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby EA zrobiło myk przed wydaniem nowego Need for speed "Patrzcie jak bardzo się postaraliśmy od ostatniego wydania? - chociaż nam nie wyszło :|" Jakieś fajne tryby w tym multi są bo nie wiem czy zaśmiecać dysk tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...