Skocz do zawartości
Dammeron

Darmowe gry

Polecane posty

Hmm linka...No ja po prostu mam apke Amazona na fonie i znalazłem co mnie interesowało, kupiłem i się zainstalowalo. Zaraz rzucę okiem na maila może tam coś jest.

Edit.

No więc tak. Faktycznie jest to opcja dostępna w apce na smartfona, a przynajmniej tak to zrozumialem (jako nagroda za korzystanie z niej). Niestety nie znalazlem info czy to dotyczy wszystkich czy nie. Jest treść ze zakup do 20$ będzie automatycznie przeliczony. Promo do 20 marca. Trzeba samemu sprawdzić u siebie.

Edytowano przez maSTHa212

Dziwne, nic u siebie nie widze. Masz to na front page'u?

post-22954-1425559415,7289_thumb.png

Tapnięte.

Może to pomoże http://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/2xymke/got_15_packs_for_free_from_amazon_app_promo/

BTW. Jakby ktoś znał sposób na zakup Game of Thrones. Gra jest bez problemu dostępna w Google Play, a tutaj krzyczy ze restrykcje w powodu lokalizacji.

Edytowano przez maSTHa212
  • Upvote 1

Może to pomoże http://www.reddit.com/r/hearthstone/comments/2xymke/got_15_packs_for_free_from_amazon_app_promo/

BTW. Jakby ktoś znał sposób na zakup Game of Thrones. Gra jest bez problemu dostępna w Google Play, a tutaj krzyczy ze restrykcje w powodu lokalizacji.

Super dzieki, nie dostalem tego maila ale po skontaktowaniu sie z supportem Amazona dodali recznie $10 w ramach "przeprosin za problemy techniczne", jakies 10 minut temu dostalem kolejnego maila z informacja ze mam kolejne $20 do wykorzystania z promo o ktorej mowiles.

W sumie $30 za frajer, poszlo na packi do Hearthstone'a. ;)

Edytowano przez kelcior

U mnie cisza, dopiero co założyłem konto, będzie na przyszłość.

EDIT

Po miłej i uprzejmej rozmowie z trzema osobami z czatu amazona okazało się, że rozdali losowo kilku osobą i promocja niby jest zakończona.

Edytowano przez KaszaWspraju

W którym miejscu zmienia się język w tym amazon store app bo mam po francusku? :<

Na Originie jest teraz za darmo Syndicate (to fajne, z 1993 roku) - trzeba tylko sobie poprzerabiać config DOSbox'a, bo strasznie skopali.

• Upvote 1

Rowniez mam 4 klucze do bety Heroes of the Storm. Chyba wiekszosc, jesli nie kazdy, kto jest w becie, dostal takie 4 klucze.

Jakby cos to pisac na priv

Podobnie jak wyżej mam do udostępnienia 4 klucze, jeżeli jest ktoś chętny zapraszam na priv.

W zasadzie to demo, ale nie znalazłem bardziej pasującego tematu.

ADAC GT Masters Experience od Sector3 (RaceRoom), dla fanów symulacji.

Dwa auta do wyboru, dwa tory i dwa tryby gry.

Edytowano przez introvert

Info dla zainteresowanych Jade Empire na origin za free (kiedyś to dodawali do cdAction?)

• Upvote 1

GTR Evolution STEAM: ER47W-YXZYX-96R7M

kto pierwszy ten lepszy. napisać kto złapał

Edytowano przez zaodrze244
  • Upvote 1

Co jak co ale na loadingi narzekać nie mogę.

Są po prostu bardzo szybkie

Na pewno 5-10sekund

Tego crapa to nawet bym za darmo nie brał .

Co innego jak by dawali poprzednika albo HP 2010 to bym z chęcią wziął któryś ( albo oba ) .

• Upvote 2
  • Downvote 1

Model jazdy był tragiczny ale za darmo to warto nawet do kolekcji wziąć.

Nie miałem okazji zagrać w MW do dzisiaj kiedy to przyszła wiadomość, że grę można dorwać za darmo.

Model jazdy zostawia wiele do życzenia jednak tryb Multi może dawać sporo zabawy i nie ukrywam, że z chęcią znalazłbym osoby do wspólnych gierek. :D

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Czyżby EA zrobiło myk przed wydaniem nowego Need for speed "Patrzcie jak bardzo się postaraliśmy od ostatniego wydania? - chociaż nam nie wyszło :|" Jakieś fajne tryby w tym multi są bo nie wiem czy zaśmiecać dysk tym?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.