Jump to content
Sign in to follow this  
Dammeron

Darmowe gry

Recommended Posts

Miałem nadzieje ze Secret World przejdzie na f2p ale niestety nie zapowiada sie na to. Ciekawi mnie rowniez nowa propozycja Gstar :> Hmmm czyli Requiem i D&D mozna sprobowac:> Swoja droga bardzo lubilem nwn :P

do niedzieli mozna na steamie zagrac za darmo w endless space, rewelacyjna strategia 4X w kosmosie (cos jak cywilizacja)

Zostały mi dwa klucze do FIFA 10 z promocji opisanej wyżej:

B9DV-W295-J2TE-C6FZ-Q9ZU

CTHZ-2SAW-NBBX-8SS9-66GL

Nie korzystałem z tych kluczy, ponieważ miałem swojego na mailu, jednak do origina wpisałem go już po zakończeniu promocji - gra się dodała, ale mam z pobraniem gry. Zawsze wyświetla błąd i żebym spróbował później...

Czy tylko mi nie działa Stealth Bastard? Z Tej paczki tylko ta gra mi się podoba ale nie działa download. Na steam kosztuje 8.99€.

Edited by kaijitsu

Nie działa i Stealth Bastard, i Ski Challenge. A szkoda, obie gry wyglądają ciekawie.

A z takich ciekawostek: Nitronic Rush to gra od tego samego studia, co zrobiło Igneous, grę wspomnianą przeze mnie w pierwszym poście. :)

• Downvote 1

Mam na zbyciu - za darmo rzecz jasna ;> - steamowy kluczyk do Titan Questa, z ostatniego bundla THQ Dołączona grafika

Osobę zainteresowaną zapraszam do kontaktu via Steam (link w moim profilu)

EDIT: Już poleciał :)

Edited by Tom Ha

Akcje z Shotgunem sa super :P najlepszy ostatni tekst:P "Jak myslisz czemu oni tedy przechodza?, Moze dlatego ze zyjemy na autostradzie?" Padłem :P

Nikt tutaj o tym nie pisał, a od 30 kwietnia jest już ogólnie dostępna open beta Neverwinter Dołączona grafika
Klienta ściągamy stąd - tam też należy założyć konto - i można ciorać do upadłego! Gra jest darmowa, opiera się o mikropłatności, ale na luzie i na pełnej ..... frajdzie xD da się w nią grać i co tu dużo mówić, wciąga na maxa ;>

http://nw.perfectworld.com/download

Temat na forum już jest, ale pisać tam nie mogłem, bo akurat ostatni post jest mój ;>

http://forum.purepc.pl/topic/327699-neverwinter/

Pozdrawiam!

Mój boski eduroam niestety nie pozwala dołączyć do tej gierki a szkoda, bo się na nią napaliłem zdeczka:p chyba ze wezme jakiegos pre-paida:P

Mój boski eduroam niestety nie pozwala dołączyć do tej gierki a szkoda, bo się na nią napaliłem zdeczka:p chyba ze wezme jakiegos pre-paida:P

Jeśli nie chcesz skończyć jako nołlajf, to lepiej zrezygnuj xD Gdyby nie natłok obowiązków i trzy baby nad głową, to bym popadł w kolejny nałóg xD

Na razie jakieś 30h gry za mną i się nie znudziłem a niektóre questy naprawdę zacieszne ;>

A ja wczoraj zacząłem grać w TERA Online Dołączona grafika chyba 5 dni ściągałem tego klienta... Na razie całkiem spoko, chociaż trochę to wszystko za "bajkowe" i można grać na padzie od Xboxa Dołączona grafika

Grał ktoś w to dłużej i może coś o tej grze powiedzieć?

hehe to się nagrałem, dobiłem do lvl 9 i nie mogłem już więcej tego zdzierżyć... chyba muszę jeszcze raz sprawdzić Neverwinter Dołączona grafika

Edited by twistet

Czy ktoś jeszcze gra w Stronghold Kingdoms?

Ja kilka dni temu rozpocząłem karierę.

Szawel_PPC

Jak coś mogę dać zapy, bo mam questy do wyrobienia Dołączona grafika

Jak ktoś nie ma jeszcze dodatku do BF3 - Walka w zwarciu to wystarczy w Originie dodać grę za pomocą kodu: BF3E3 - dodaje się bezpłatnie. Sprawdziłem i przyjęło mi kod, mimo, że mam już dodatek.

Sprawa dotyczy też się xboxa - wystarczy (nie)zapłacić punktami M$ Dołączona grafika

Edited by stivo