Skocz do zawartości
xmaggoTx8

HD5770 do C2D @2,8GHz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pewien problem i chciałbym żebyście, drodzy forumowicze mi pomogli :)

Mianowicie zastanawiam się nad kupieniem karty graficznej do mojego komputera. Chciałbym móc sobie grać w najnowsze gry MMO, jak np. Star Wars: The Old Republic czy przede wszystkim Guild Wars 2 jak się ukaże. Ewentualnie jeszcze w jakieś inne nowe RPG, bo do innych gier to mam konsolę. W bieżącej konfiguracji to np. Star Wars na najniższych detalach ale w rozdzielczości 1920x1080 chodzi gorzej niż znośnie... Czy jeśli dokupił bym kartę graficzną (ok 300-400zł), np jakiegoś Radeona 5770 dałoby rade grać w najnowsze gry MMO/ RPG na takiej rozdzielczości? Nie koniecznie na full detalach, ale na średnich...? ;)

 

Mój komp:

Procesor Intel Core 2Duo E6550 2,3 Ghz podkręcone @ 2,8 Ghz

Płyta główna Gigabyte GA-EP35 DS3

Pamięć: 4x1GB Geil DDR2 800 Mhz

Zasilacz Be quiet! BQT-E5 - 650W

Aktualna Karta: Geforce 8600 GTS

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez xmaggoTx8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Nie powinno być problemu. Miałem HD5770, tyle, że z Frankiem 965 i dawal sobie nieźle radę i to w full HD z detalami na high, więc ze średnimi na słabszym procku powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z hd4870 ? imo wg mnie lepszy wybór od 260.

 

Edit Jakiś czas temu wypatrzyłen te karty http://allegro.pl/mocny-vtx3d-hd4850-1gb-ddr5-256bit-625-3600-dirt3-i2039347078.html mial ktoś z nimi do czynienia ? chłodzenie wydaje się slabe no i pewnie max na rdzeniu będzie ok 700 ale cena jak za nówkę nawet niezła.

Edytowane przez łopian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD4870 i GTX 260 mogą 5770 stopy lizać w BF3. Ja gram na medium w 1920x1200 bez AA z Anizox16 i nie mam mniej niż 40FPS.

 

Dokładnie. Już w dniu debiutu walka między GTX260, a HD5770 była w miare wyrównana, a po bodajże 3 wersjach sterowników Radek pokazał zarówno GTX260, jak i HD4870, że nie jest gorszy, a nierzadko nawet trochę lepszy. Poza tym kupowanie karty z DX10/10.1 oraz wyższym pocesie produkcyjnym w obecnych czasach też nie ma wielkiego sensu. Ja bym w tej cenie kupił HD5770.

Edytowane przez NuCore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...