Skocz do zawartości
KitKat

Twórczość muzyczna - Oktawian Kitala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dziś chciałbym zaprezentować efekty mojego zainteresowania muzyką.

Gram na gitarze elektrycznej, zajmuję się też od niedawna kompozycją.

Interesujące mnie gatunki to przede wszystkim: rock, metal, blues-rock.

 

Dziś podrzucam moje pierwsze starcia z homerecordingiem.

Improwizacja do Pink Floyd - Marooned:

 

Improwizacja do podkładu Solo Życia 2010: Oktawian Kitala - Solo Życia 2010 by Oktawian Kitala on SoundCloud - Create, record and share your sounds for free

 

Reszta nagrań na Soundcloud.com: Oktawian Kitala's sounds on SoundCloud - Create, record and share your sounds for free

 

Postanowiłem, iż wszystkie nagrania będę zachowywał, pomimo, że 2 słucham dziś z lekkim uśmiechem na twarzy, ale dzięki temu mogę obserwować swoje postępy, zarówno w technice, jak i samej kompozycji, czy uzyskiwaniu pożądanego brzmienia.

 

Jestem otwarty na Wasze opinie i komentarze. ;)

Pozdrawiam i życzę miłego słuchania,

Oktawian Kitala.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie grasz, przyjemnie się słucha. Na podstawie podlinkowanych kawałków mogę zaproponować żebyś zainteresował się Oldfieldem.

 

edit/

Jeżeli masz pociąg do improwizacji i chcesz metalu to może jeszcze Axel Rudi Pell zostawia pole do popisu.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię! :)

 

Co do moich inspiracji to jak widać głównie David Gilmour, gdyż z jego solową twórczością oraz w PF jestem związany od najmniejszego małolata.

Aktualnie staram się poszerzać horyzonty, nie tylko w prog rocku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...