Skocz do zawartości
LittlePaulie

Zestaw do 1000 zl do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chcialbym kupiczestaw do 1000-1050 zl glownie do internetu. Koniecznoscia jest odtwarzanie filmow full hd no i ogolna plynnosc animacji w win 7/brak zacinania sie przy stronach www z duza iloscia flasha. Nie zalezy mi w ogole na podkrecaniu. Niestety nie wiem czy grafika w procku (intel hd 2000) to zapewni.

 

Ponizej zestaw, ktory udalo mi sie wybrac na Agito (tu wazne, wolalbym kompa zlozyc w jednym sklepie bo nie mam czasu biegania po kilku w Wawie albo zamawiania z roznych bo nie bedzie mi sie to kalkulowac po doliczeniu przesylki):

 

Intel Celeron G530 2.4GHz BOX

ASRock H61M-VS

Seagate Barracuda ST3250318AS (250GB, 8MB, SATA/300, NCQ)

Lite-On iHAS124-19 czarny OEM

Goodram DDR3 2048MB 1333MHz CL9.0 BOX

Chieftec GPA-350S8 350W 80+ OEM

Modecom Logic B22 czarna

 

Caly zestaw wychodzi 1007 zl. Wolalbym nie dokladac wiecej.

 

Mimo, ze zestaw Miguela za 1050 mi sie bardziej podoba to jednak wychodzi on troche wiecej (ceny poszly w gore), a szczegolnie po dolozeniu obudowy.

 

Dzieki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. chodzi Ci o pojemnosc, czy jakosc? Jezeli jakosc to moge sie zastanowic nad innym wyborem, ale jesli chodzi o pojemnosc to wybor zostaje, bo to komp dla taty, ktory obecnie zajmuje 5GB na swoim starym kompie, i nie zanosi sie na wiecej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. chodzi Ci o pojemnosc, czy jakosc? Jezeli jakosc to moge sie zastanowic nad innym wyborem, ale jesli chodzi o pojemnosc to wybor zostaje, bo to komp dla taty, ktory obecnie zajmuje 5GB na swoim starym kompie, i nie zanosi sie na wiecej :)

 

Pojemność i jakość. Rozumiem Cię, choć 1/3 pieniążków więcej za 4x większą pojemność kusi ;) Nawet 40zł dopłaty do 500gb już brzmi przyjemnie. Ja wiem, że to niepotrzebne, ale może jakaś zamiana - dasz Tacie swój dysk, a sobie kupisz nowszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...