Skocz do zawartości
kloda

FSB po OC bez zmian w WinXP

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Nie wiem czemu tak jest ale jak zmieniam wartość FSB w BIOSie na dowolna np z 200 na 250 (x9) to i tak w CPU-Z czy OCCT zawsze czyta 200. Zmiany napięć są widoczne w obu programikach natomiast szyna zawsze 200!

Nie wiem czemu tak sie dzieje, zmieniłem nawet baterie od biosu (bo nareszcie mam więcej czasu i odpaliłem kompa po prawie 2latach stania przy biurku - połączony był do sieci) i też nic.

W załącznikach ustawienia jakie są becnie a konfig jak w sygnaturce

 

Proszę o pomoc bo bydajność bez OC fatalna

post-158484-0-83739500-1326951588_thumb.jpg

post-158484-0-17130100-1326951615_thumb.jpg

post-158484-0-28658400-1326951637_thumb.jpg

post-158484-0-79643100-1326951652_thumb.jpg

Edytowane przez kloda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załączniki poprawiłem, dzięki :)

 

tak nic się nie zmienia nawet jak zmienie z 200 na 205 to i tak po wejsciu w system odczyt jest ten sam

reinstalka systemu przychozi mi do głowy tylko (bo czasami piernik ma wiele wspólnego z wiatrakiem) tylko musiałbym upoządkować pół swojego życia z dysku C:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej doszedlem do wniosku ze moze plyta jest walnieta bo nic nie moge zrobic a na allegro jest abit ip35e za 70pln

moze warto stracic $? a czas naglii bo 2h do konca aukcji

chociaz tak do konca nie wiem czy to wina plyty bo napiecia i mnoznik jak pisalem sie zminiaja i to odczytuje w WINxp nawet przeintalowalem system ale to nic ni dalo zawsze i nizmiennie jest FSB200 w cpu-z

i moze jeszcze ten sam sprzedawca ma e5200 moze by warto zminic mojego e2160?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...