Skocz do zawartości
monz2

Nowy zasilacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Potrzebuje o porade, jaki zasilacz polecacie do tego komputera, gdyz stary nie wyrabia i mam ogromne zwiechy

Amd Athlon 620 2,8 @ 3,2

3 gb Ram Kingston DDR2 800

Ati Radeon 4670 1gb

MOBO A770DE+ asrock

 

aktualnie mam jakiegos starego

tracera 230V 4life/400 PFC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz też czy, czy zasilacz ma być pod ewentualną przyszłą rozbudowę. Myślę o karcie graficznej. Pod obecny konfig jest kilka fajnych zasilaczy, które jednak nie mają wtyczki pci-e. Obecny zestaw jej nie potrzebuje. Przy mocniejszych kartach jest to niezbędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klaus - kiedy tylko miałbym pieniądze chciałbym własnie zmienić grafikę, więc zasilacz pod przyszłą rozbudowę

Cena - 250 - 300 zł, ale jeśli to za mało i macie np fajny zasilacz za 430 zł, to mówcie, dołoże i będzie

dzieki za pomoc

Edytowane przez monz2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do bardzo zbliżonego sprzętu używam OCZ StealthXStream 500W, teraz można kupić 2 edycję (podobno znacznie cichszy) tego sprzętu i z tego co oglądałem na Allegro od 200zł. Ogólnie polecam, żadnych problemów, sprzęt stabilny, porządna firma w tej cenie, 3 lata gwarancji.

 

edit:

http://www.morele.net/zasilacz-ocz-stealthxstream-2-500w-p-su-80plus-ocz500sxs2-eu-318601

Edytowane przez marcin.mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XFX jest mocniejszy, ma lepsze okablowanie i wyższą sprawność, więc skoro jest to możliwe, to warto dołożyć do niego te 50-60 zł.

 

raczej zostane przy XFX'ie, dzieki wam za pomoc, temat do zamknięcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...