Skocz do zawartości
matikolud

Creative Inspire T6060 jaka karta muzyczna?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie odrazu piszę że płytę główną mam asus m4a79xtd evo/usb3 (jadę na zintegrowanej)i czy jeśli kupię kartę np Sound Blaster X-Fi Music (używana ) To czy odczuję jakąś różnicę ?

Pozdrawiam

Edytowane przez matikolud

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jak dobra jest ta integra. Ogólnie T6060 to low-end, do którego bym nie inwestował w kartę dźwiękową kosztującą tyle co ten zestaw (w opisie tematu widnieje kwota 200zł). Może lepiej kup lepsze kolumny, by mieć powód do wymiany karty ;)

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakie kolumny polecasz ;D?

 

Ty pewnie będziesz wolał 5.1 (Edifier C6 HCS5640 lub coś pokroju Logitech Z906) ... ja kiedyś wybrałem drogę 2.0 (KRK RP5 + karta/DAC z regulacją). Dobre audio kosztuje. Takie 5.1 za kilka stówek to jest warte właśnie integry ... moim zdaniem. Oczywiście są lepsze integry i gorsze ... nie wiem jak w praktyce wypada ta Twoja, ale musiałaby być na prawdę żałosna by do 5.1 za 2-3 stówki był sens kupować dodatkową kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie jest ogólnie taka zła bo naprawde głośno grają piosenki , gorzej z grami ;/ , tu np słychać jak publiczność szaleje a , silnik słychać jakby za taką falą , tylko takie szumy są , w strzelenkach podobnie tu słychać a tu nie ;/ ale na głosniki tpu logitech z906 czy te co podałeś to kaskę sobie muszę pozbierać a to potrwa ;p

 

ale jednak coś myśle że po kupieniu z deka będzie jakaś prprawa i jeszcze mam 3 karty na uwadze.

 

Sound Blaster Audigy 2 ZS ???

Sound Blaster Audigy 2 ???

Sound Blaster Audigy 4 ???

Edytowane przez matikolud

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...