Skocz do zawartości
Piotr18r

HP Pavilion HDX “The Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich poszukuję informacji co do laptopa HP Pavilion HDX “The Dragon” – 20-calowy http://www.notebookr...asp?newsID=4297,

1.Chcę sie dowiedzieć jakie najlepsza wersja wyszła jego bo widziałem takie same a różniły sie podzespołami karta i procek był mocniejszy

2.Czy istneije mozliwość ulepszenia tego laptopa po przez wymiane Podzespołów

3.Najważniejsze czy moge ten laptop jeszcze dostać może ma ktoś na sprzedaż takiego chętnie bym odkupił wiem ze na allegro jest taki ale czasami widywałem w lepszym stanie i mocniejsze procesory miały prosze o odp pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć po co Ci taki komputer? Laptop z tego żaden, bo nie wyobrażam sobie trzymać tego na kolanach, a i stacjonarka z tego kiepska ze względu na konfigurację. Z tego co znalazłem w necie max co tam siedziało to Core 2 Duo i jakiś 8800GTS więc na dzisiejsze standardy jest to kilka generacji wstecz zarówno jeśli chodzi o CPU jak i GPU. Zresztą procka na 100% nie wymienisz na nic nowszego, a jeśli nawet jakimś cudem wymienisz grafikę (chociaż raczej bym na to nie liczył) to i tak gra nie będzie warta świeczki. Poza tym lapek nie ma nic czego nie było by w zwykłym 17" notku i to wcale nie z wysokiej półki. Moim zdaniem ładowanie się w używkę tego HP to totalny bezsens, za podobne pieniądze kupisz nowszego i lepiej wyposażonego notebooka, gdzie jedyną "wadą" będzie matryca 17", a nie 20".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego za odp generalnie podoba mi sie ten laptom jestem człowiekiem dla którego wielkość ma wrażenia od urodzenia wyznaje coś takiego jak smaochód to nie mini tylko wieksze tak samo z tym laptopem spodobał mi sie i myślałem by zakupic coś takiego juz wczesniej byłem na niego napalony jeszcze coś koło 2008-2009r ale wiadomo ile wtedy kosztował,mniejsza z tym możesz mi cos polecić jakiś w miare laptop z jakimś prockiem pytu Intel Core i7 cheba ze macie coś lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dużego lapka to rozejrzyj się chociażby za takim XPS-em jakiego mam w podpisie. Konfiguracji masz całe mnóstwo więc spokojnie znajdziesz taki, który powinien Ci pasować. i7, stosunkowo szybka grafa (najszybszy GeForce średniej półki, wyżej już tylko GTX-y są), dwa dyski, do 16GB pamięci. Do wyboru do koloru. A jak chcesz coś jeszcze większego to rozejrzyj się za Alienware, mają model ponad 18", ale cena zaporowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie raczej w miejscu w domu stolik i tyle nie potrzebuje laptopa do przemieszczania sie z nim chce laptopa do ogladania filmów,muzyka zagrać w coś oczywiście do internetu laptopa chce używać u dziewczyny jako tv :) bardziej laptopa potrzebuje jako fajny gadżet z wygladem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w cenie tego laptopa nie lepiej kupić stacjonarkę z jakąś bajerancką obudową?

 

Na przykład taką: Cooling.pl : BitFenix Colossus Big-Tower RED/BLUE LED - black [bF002] - 759.00PLN bądź w innym kolorze: Cooling.pl : BitFenix Colossus Big-Tower RED/BLUE LED - white [bF001] - 769.00PLN

 

To twoje pieniądze, oczywiście, ale kupować coś tylko po to, żeby stało i ładnie wyglądało dla mnie jest IMO marnotrawstwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafy nie wymienisz, procka w sumie też nie wymienisz, już na starcie będziesz miał przeciętniaka pod względem wydajności, a w zamian dostaniesz mobilność, na której Ci jakoś specjalnie nie zależy - jakoś nie widzę tutaj sensu inwestowania w laptopa.

Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie widze potrzeby inwestowac w stacionarny dla tego ze u siebie posiadam dwa dobre komputery ale jak przykazało trzeba sie dzielic z innymi,wienc potrzebuje jakiegoś laptopa by odciać sie od innych miec troche prywtności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tego "laptopika" przez 2 lata.

Fajny sprzet. Dobrze wykonany. Nie miałem z nim w sumie żadnych problemów. Jeżeli nie będzie słuzył do nowych gier to wciąz można o nim pomysleć.

To typowy DTR. Dla ludzi nie lubiacych plataniny kabli wokół siebie. Problemem moze być jednak dostanie porzadnego egzemplarza. I tylko z tego powodu kupiłbym coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...