Skocz do zawartości
kwscore

PS3 i Serwisu A&D

Rekomendowane odpowiedzi

Krótka przestroga dla osób mające problem ze swoim sprzętem i nie tyczy się tylko konsol

Ponad miesiąc temu kolega zawiózł swoją uszkodzoną PS3 do serwisu A&D we Wrocławiu,powód uszkodzenie lana w czasie wyładowań atmosferycznych

wcześniej był zapewniany że usterka jest typowa i nie stwarza problemu by ją naprawić,jak wcześniej pisałem naprawa trwała ponad miesiąc czasu

problemu z częścią zamienną,a to choroba pana który zajmował się naprawą itp,wczoraj kolega odebrał sprzęt,i szczerze mówiąc jestem w szoku

po tym co zobaczyłem,konsola cała porysowana,dioda na lanie rozwalona,do kieszenie szczelinowej nie można wsadzić cd bo coś ją blokuje,prawdopodobnie

została źle złożona,był zapewniany że sprzęt zostanie naprawiony a okazuję się że konsola w ogóle się nie uruchamia.

Post nie jest jakimś żalem lecz tylko przestrogą dla osób które mają walnięty sprzęt i zastanawiają się na naprawą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post chyba powinien być w Nierzetelnych firmach, a co do samego serwisu A&D to oddawałem tam parę rzeczy i to całkiem niedawno, nie miałem żadnych problemów. Legendarna płyta Epox 8RDA+, którą przywrócili parę lat temu do życia, działa do teraz jako serwer ;) Być może problem twojego kolegi miał związek z przeprowadzką, która niedawno miała u nich miejsce. Jeżeli jest jak piszesz to powinni zwrócić koszt naprawy, albo na własny koszt zmienić zniszczone elementy aby zachować dobre zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...