Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Twiggy696

Trochę sprzętu i gier

Polecane posty

Witam,

do sprzedania mam kilka rzeczy, które nie są mi potrzebne, a zajmują tylko miejsce:

Pentagram Secure Charger 244 - ładowarka używana, od kilku miesięcy nie sprawdzana. Ładowarka nie sprawdzana bo nie mam akumulatorów Pentagrama, poszły z aparatem. Teraz mam Energizer z ładowarką i nie mam zamiaru pchać ich do innej ładowarki (różnice w prądzie Energizer 170-200mA, Pentagram 200-500mA).

Command & Conquer CD 2 - tylko CD2, płyta sprawna, wszystko dało się skopiować z cd na hdd.

Microsoft Combat Flight Simulator - płyta sprawna, w komplecie krótka instrukcja.

Majesty - gra z CD-Action, sprawna.

Torba Enermax - materiałowa do zarzucenia na ramię.

LG GSA-H12N, Lite-On SHD-16P1S - napędy PATA, ostatnio używane ~3 lata temu, pozostałość po stacjonarnym, nie mam jak ich sprawdzić więc idą jako niesprawdzone.

Toshiba Dynadock - stacja dokująca, prawdziwa perełka:

Przód:

- 2 x USB 2.0,

- 1 x port mikrofonu,

- 1 x port słuchawek/głośników.

Tył:

- optyczny cyfrowy port wyjściowy S/PDIF,

- port szeregowy DB9,

- 4 x USB 2.0,

- port Ethernet 10/100Mb/s,

- port wyjściowy DVI,

- gniazdo USB do połączenia z komputerem,

- gniazdo zasilania.

Używana, sprawna, sprzedaję gdyż nie jest mi już potrzebna. Nie ma na nią gwarancji, a ja żadnej nie udzielam.

Stacja nie dubluje grafiki, sieciówki i dzwięku z laptopa. Są to niezależne układy - kolejna karta sieciowa widziana w systemie, układ graficzny pozwalający podłączyć trzeci wyświetlacz, druga karta dzwiękowa widziana w systemie.

Powyższe rzeczy są na aukcjach od złotówki http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2031810

Dodatkowo posiadam:

Obudowa Chieftec Dragon DX-01-WD

Obudowa ma boki i przód pomalowane na czarno, szpachlowane i pokryte włóknem szklanym dwa otwory z boku po wentylatorach, Brak wszystkich zaślepek śledzi, maskownice na przód 3 szt., szyny do napędów 2kpl., solidna buda do modów. BEZ ZASILACZA.

Cena do ustalenia, ciężko określić cenę ze względu na stan. Do obudowy są dwa koszyki na dyski, nie ma ich na zdjęciach.

Mała uwaga, proszę się nie śmiać z malowania, ma ~8 lat, nie wyszło cudownie :P

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wiatraki Qoltec 40x40 - 5zł/szt. + 5zł przesyłka

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wszelki kontakt proszę kierować pod nr gg 1022514 lub email twiggy696(at)op.pl lub formularz kontaktowy Allegro.

Pozdrawiam!

Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.