Skocz do zawartości
silencer7

Jaka pamięć do laptopa Asus K52F

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was następujące pytanie. Mam laptopa Asus K52F, który w obecnej chwili ma 2 GB RAM-u w jednej kości.

Chciałbym go nieco rozbudować i dołożyć mu jeszcze 2 GB. Nie wiem jednak jaką pamięć kupić, jakiego producenta - czy druga kość pamięci powinna być taka sama jak ta pierwsza itd.

W załącznikach zdjęcie mojej kości pamięci, którą mam obecnie. W związku z tym mam pytania:

1. Jakiego producenta kość kupić? Kingston? Czy musi być jakaś konkretna seria - co powinna mieć w oznaczeniu nowa żeby pasowała do tej?

2. Czy wiecie może ile do tego laptopa można zapakować maksymalnie RAMu? Nie mogę znaleźć nigdzie takiej informacji.

Z góry dzięki za info. Pozdrawiam

post-191033-0-61024200-1328165594_thumb.jpg

post-191033-0-88438700-1328165601_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do niego max 8gb.

 

Kup pierwsze lepsze kingstony 1333 cl9 i tyle.

 

Wielkie dzięki za odpowiedź, czyli nie ma tu nic takiego jak jakieś "duale" czy inne bajery (w ogóle się nie znam na laptokach) ?

A jakbym do tej mojej 2 GB kości dołożył 4 GB kość o tych parametrach, które wymieniłeś to też będzie ok w takim razie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...