Skocz do zawartości
roswell89

Laptop - zastosowanie biurowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Szukam laptopa w cenie do ok 2000zł (aczkolwiek może być nieco podniesiona, gdy będzie jakiś model naprawdę tego warty.

 

Do czego go używam:

- głównie przeglądanie Internetu (często włączam bardzo dużą liczbę zakładek)

- słuchanie muzyki (zależy mi na dobrej jakości dźwięku)

- pakiet Office

- oglądanie filmów (nie HD)

- żadnych gier, programów graficznych itp

 

Także wymagania, poza ogromną liczbą otwieranych zakładek jednocześnie, nie są wygórowane.

Zależy mi również, choć nie jest to konieczny warunek, aby miał matową matrycę.

 

Używany będzie w zasadzie tylko na terenie domu, przewożony jedynie na weekendy, także czas pracy na baterii czy waga nie są priorytetami. Znacznie ważniejsze dla mnie dla mnie cechy to jakośc wykonania oraz trwałość.

Dużą uwagę przywiązuję również do tego, żeby się zbytnio nie nagrzewał oraz był w miarę cichy.

 

Wierzę, że pomożecie mi w rozsądnym wyborze.

 

Z góry bardzo dziękuję.

 

Pozdrowienia, Damian.

Edytowane przez roswell89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apple Macbook Aluminum Unibody (model identyczny, jak mój w sygnaturce). Jakość wykonania na świetnym poziomie oraz genialny system - zdecydowanie polecam. Model z mojej sygnaturki można nabyć za ok. 2000-2200 zł właśnie (na baterii trzyma 4-5 godzin). Obraz na matrycy piękniejszy, niż na oddzielnym 22" monitorze LG :).

 

PS. Matryca nie jest matowa, ale jak już wspominałem bardzo dobra. Jest też bardzo cichy, bardzo ;).

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...