Skocz do zawartości
brachol

Darksiders II

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest przewidziany w tym jakiś multii/coop?

 

Niestety multi/coop bedzie dopiero dostepny kiedy poznamy historie wszystkich 4 jezdzcow. Narazie nie wiadomo co z 3 czescia ale kraza plotki, ze w 3 czesci beda grywalne dwie postacie wiec moze juz wtedy bedzie coop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG chcialem zamiescic ten sam trailer. Gdzie jest ta gra !! ?? Samael vs Death Dołączona grafika Then so be it !! Az mi ciarki po plecach przeszly Dołączona grafika Voice acting juz moze dostac 6+ Dołączona grafika

 

Od dawna nie czekalem tak na zadna gre, niech juz bedzie ten 21.08.2012 !! Jesli ten tytul zaprezentuje sie lepiej niz DS1 to Vigil Games ma u mnie 100% poparcia w ciemno !!

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś miał pod ręką jakieś streszczenie fabuły pierwszej części to byłbym wdzięczny za linka, bo niby nie dawno przechodziłem, a nie pamiętam dokładnie wszystkiego.

 

http://en.wikipedia....Darksiders#Plot

http://darksiders.wi.../War#Darksiders

 

Tydzien temu na oficjalnym forum Darksiders podano minimalne i zalecane wymagania sprzętowe - Official PC Specs:

Min Specs:

• OS – Windows XP, Windows Vista SP1 or Windows 7

• Processor – 2.0Ghz Intel® Core™2 Duo Processor or AMD equivalent

• RAM – 2GB

• Hard Drive – 20 GB space free (10 GB free after install)

• Video Card – NVIDIA 9800 GT 512 MB Video Card or AMD equivalent

• Online Steam account

 

Recommended Specs:

• OS – Windows 7

• Processor – Any Quad-core AMD or Intel Processor

• RAM – 2GB

• Hard Drive – 20 GB space free (10 GB free after install)

• Video Card – NVIDIA GeForce GTX 260 512MB Video Card or AMD equivalent

• Online Steam account

Nie wiem czy zagram w te gre zaraz po premierze, czy moze dopiero po jakims czasie, ale z pewnoscia jest to gra, ktora bardzo wyczekuje - poki co zapowiada sie na lepsza pod kazdym wzgledem od pierwszej czesci, a ta byla przeciez palce lizac Dołączona grafika

Edytowane przez brachol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej wydawca w polsce bedzie Cenega Dołączona grafika Gre mozna juz zamowic np. w sklepie gry-online. Cena na PC wedlug mnie jest rewelacyjna bo az 99,90 ;)

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z oficjalnego forum wiem, ze jesli ktos mial DS1 i ma save z gry to czekaja go jakies profity ;) Narazie szczegolow nie podano, ale za niedlugo powinny sie pokazac to wtedy je zamieszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z oficjalnego forum wiem, ze jesli ktos mial DS1 i ma save z gry to czekaja go jakies profity Dołączona grafika Narazie szczegolow nie podano, ale za niedlugo powinny sie pokazac to wtedy je zamieszcze Dołączona grafika

 

Na start chcę kucyka [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na start chcę kucyka [;

 

Kucyk jest dla kazdego od samego poczatku Dołączona grafika

 

A tutaj maly instruktaz do "poczty" w Darksiders 2 Dołączona grafikahttp://www.darksider...siders-ii-tomes

 

Warto bylo by wymieniac/oddawac przedmioty z udzialem uzytkownikow naszego forum Dołączona grafika Oczywiscie zalezy to rowniez od tego jak duzo ludzi bedzie gralo w DS2 ale mimo braku wielkiego optymizmu ze strony wielu graczy mam nadzieje, ze po ukazaniu sie tego tytulu wszystko sie zmieni Dołączona grafika Jak dla mnie nadal czarny kon tego roku Dołączona grafika Mix slashera/platformowki/diablo wyglada bardzo i to bardzo optymistycznie Dołączona grafika

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ekstra, gra ukazala sie na muve.pl w edycji kolekcjonerskiej na PC za 199zl i co ?? juz jej nie ma :/ Mam nadzieje, ze jeszcze bedzie troche tej kolekcjonerki bo jak nie to mam wrazenie, ze dostali kilka sztuk i [gluteus maximus] blada ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada mi się to na paskudny port z konsoli - menu typowo konsolowe.

Po trailerach wnoszę, że będzie to RPGowy slasher z dodatkiem Prince of Persia. Całość okraszona grafiką z World of Warcraft. Ot, nic specjalnego ani odkrywczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada mi się to na paskudny port z konsoli - menu typowo konsolowe.

Po trailerach wnoszę, że będzie to RPGowy slasher z dodatkiem Prince of Persia. Całość okraszona grafiką z World of Warcraft. Ot, nic specjalnego ani odkrywczego.

 

Bzdurzyrz jak młody. Graficznie jest lepsza od jedynki, nie ma w końcu backtrackingu, który psuł zabawę, a do tego są zagadki a to podstawa do dobrej gry :)

PS - dlaczego wcześniejszy post został skasowany skoro gra miała już swoją premierę 2 dni temu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie nic mnie nie zaskakuje :P z tego co widze i czytam w necie to bylo sie mozna tego spodziewac ;) A co do portu, coz jakos nie przezyl bym takiej gry na myszce i klawie. Pad od x360 sprawdzal sie bardzo dobrze w pierwszej czesci wiec tutaj pewnie tez bedzie sie sprawdzal :) czekam na swoja wersje ;)

 

U nas remiera jest 21 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten port na PC to tragedia na maxa !!! jak mozna takie prostackie konwersje robic i sprzedawac jako pelnosprawna gre dla PC ???

Technologicznie w skali 1-10 max 4pkt

jedynia napierda..... im wyszlo ale tu zasluga wersji na konsole

pozatym blade toto jak gry z 2005 roku

 

install>30minut>uninstall

 

gra w wersji na PC warta co najwyzej 40zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie przechodzę jedynkę i tak oglądając screeny czy filmiki to jakoś nie mogę się przekonać do nowej postaci. WAR jak dla mnie jest jedną z lepiej zaprojektowanych postaci jaką przyszło mi grać: kaptur, białe włosy, głos, dupny miecz na plecach - idealne połączenie. Ten nowy jakiś taki dziwny, ale zobaczymy, może się do niego przekonam, jak przejdę pierwszą część to zbieram się za drugą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też przechodzę pierwszą część, którą kupiłem na ostatniej wyprzedaży steam i jak najbardziej nie żałuję. W drugą część też na pewno zagram, zwłaszcza że bardzo podobają mi się zmiany jakich dokonano w rozgrywce. Jednak na razie przez kiepski port czekam na przecene lub jakiś konkretny patch...

 

...speaking of patch Dołączona grafikahttp://uk.pc.gamespy..._source=twitter

Twórcy przepraszają i obiecują poprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd te negatywne opinie

Co do grafiki...piękny design, piękna animacja...ciekawe shadery...niskiej jakości tekstury mnie osobiście jakoś nie rażą, to samo można powiedzieć o Borderlands np...gra ma specyficzny design, gdzie takie tekstury moim zdaniem pasują.

Jedyne co dobija to cienie...takie pixele że głowa mała.

O sterowaniu, porcie itd się nie wypowiem bo gram na padzie z x360:) dla mnie wszystko proste i intuicyjne, a combosy z FF naprawdę wymiatają i czuć powera...

Kwestie rpg i lootu...miód malina, po kilkuset godzinach w d3, cieszę się z tego jak dziecko.

 

Naprawdę kawał dobrej gierki się zapowiada, poprawili wiele aspektów z D1.

Walka jest bardziej dynamiczna, nie ma już takiego chaosu, nawet jak otoczeni jesteśmy przez wrogów łatwo można atakować w wybranym kierunku/wybrany cel

 

Naprawdę wolę taką grafikę i grywalność, niż dema technologiczne pokroju Crysis 2...na PC

 

o fabule się nie wypowiadam, po paru godzinach wessała mnie po same kule;)

Edytowane przez HeatheN
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge sie pod tym podpisac chociaz pogralem tylko godzinke. Mam wrazenie ze juz malo kto docenia piekna grafika ale pod wzgledem artystycznym a nie technologicznym Dołączona grafika Widoki sa przepiekne, juz na samym poczatku nie moglem sie napatrzyc na panorame tej lodowej krainy. Walka nastawiona dosc mocno na widowiskowosc ale to fajnie bo frajda z kombosow i ogolnej mechaniki walk jest duza.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem wczoraj o 21 granie i tak mnie wessalo, ze skonczylem przed 6 Dołączona grafika Nie opuscilem jeszcze 1 lokacji Dołączona grafika chce zrobic wszystkie poboczne zadania Dołączona grafika Jakosc tekstur razi tylko czasem, wiekszosc czasu nawet nie da sie tego zauwazyc Dołączona grafika Sam rzeczywiscie troche ponarzekal bym na smierc w menu Dołączona grafika bo patrzec sie na to nie da Dołączona grafika Ogolnie gierka zassysa na dlugie godziny Dołączona grafika

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeszedłem Darksides I :D cudna gra, nie wiem czemu wcześniej w nią nie zagrałem, przy końcówce to aż miałem ciary na plecach ^^ teraz z czystym sumieniem można obadać 2 część.

 

PS. pieprzony Steam nie zaliczył mi sporo achievementów (w tym chyba 3 bossów no i przejście gry) wiem, że nie mają one większego znaczenia ale i tak fajnie je mieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...