Skocz do zawartości
Caleb

AMD Radeon HD 7800 Series - 28 nm Pitcairn

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak ukształtują się ceny w dniu premiery. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że HD7950 jest już na rynku od jakiegoś czasu i można go dostać w cenie 1650zł. Tak więc raczej nie mogą krzyknąć 1500 na starcie za HD7870, bo nikt by tego nie kupił. Jak cena spadnie za miesiąc poniżej 1300 to będzie to bardzo fajna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisal ktos juz do AMD co jest grane ? Mialy byc 19 karty w sklepach.

 

 

GIGABYTE 7870 OC 2GB GDDR5 256b DVI+HDMI+2mDP ( 1100 MHz / 4800 MHz ) / 1311 zł

 

GIGABYTE 7870 OC 2GB GDDR5 256b ( 1100 MHz / 4800 MHz ) / 1311 zł

 

Sapphire Radeon HD7870 GHz Edition 2GB DDR5 (256 Bit) / 1327 zł

 

Radeon 7870 HIS 2GB HDMI&DVI&2xminiDP (PCI-E) / 1328 zł

Edytowane przez ken26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena myślę, że jest ok. jak za nowość myślę że dużo nie spadną. Jeszcze jest słaba dostępność.

 

To wyglada tak jak by ta serial jak narazie byla uzupelnieinem oferty a nie nowym rozdaniem. Pewnie to potrwa dopóki nie znikną z magazynow karty 6xxx. Przeglądając dzisiejesze newy:) w konkurencyjnym portalu:P natrafilem na ceny nowych prockow intela to tam kolejna generacja zastepuje obecna z cena taka jak poprzednik tak wiec nie za bardzo ciesza mnie ceny mainstream'owych kart po ponad 1000zl jak by byly od 700 to by było fajnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep internetowy NET-S Gdynia 11199-00-20G Sapphire Radeon HD7870 GHz Edition 2GB DDR5 (256 Bit), HDMI, 2xMiniDP, LITE

 

http://www.net-s.pl/index.php?id=3&ss=7&cn=608&g=237115&n=Gigabyte-Radeon-HD-7870-2GB-DDR5-256-Bit-HDMI-DVI-I-miniDP-BOX

 

Jak ktoś ma problemy z dostępnością swojego upragnionego modelu to proponuję AMAZON.DE. Świetna dostępność i ceny, darmowa przesyłka i brak problemów z reklamacją.

Edytowane przez humanoidal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny b.dobre patrząc na inne oferty. Jestem zainteresowany zakupem 7870 od Sapphira. Zastanawaim się czy warto dołpacać do modelu z fabrycznie podniesionym zegarem z 4800@5000 dopata ok kilkadziesiąt złotych. Ciekawe czy są to dwie indentyczne karty i czy nie lepiej zorobić to samemu. Czy OC będą miały na podobnym poziomie:

Sapphire Technology Web Site

i z OC Sapphire Technology Web Site

 

Koledzy może macie namiar na jakieś testy OC tych kart?? Brałem pod uwagę jeszcze karty od PowerColor ale zniechęciło mnie chłodzenie turbina lub w wer.PCS+ jeden wentylator może być głośno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie myślałem, więc nie warto dopłacać lepiej samem podziałać z OC w razie gdyby brakowało mocy:) Mam jeszcze jedno pytanko czy warto dopłacać te 300 zł do 7870?Czy 7850 to już b.dobra grafa.

Edytowane przez zbm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte hd7850 ma większy śmigiełka niż cała reszta, czy to się tak na zdjęciach wydaje ? Szukam cichej i wydajnej karty do 1k, by wreszćie zmienić wysłużonego 8800gt ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu znalazlem taniej Gigabyte Radeon 7850

 

•• GIGABYTE AMD Radeon HD7850 2048MB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP PCI-E (975/4800) (wer.OC - OverClock) - Sklep.KomputerSwiat.pl - sklep online 919PLN

 

GIGABYTE AMD Radeon HD7850 2048MB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP PCI-E (975/4 - sklep domomarket.pl 904PLN

 

Ten komputer swiat to sklep od gazety ? Czyli chyba w miare pewny sklep ? A co wiecie na temat domomarket.pl ? Tam jest w najlepszej cenie.

Edytowane przez Snooze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...