Skocz do zawartości
Caleb

AMD Radeon HD 7800 Series - 28 nm Pitcairn

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie te karty sa jakies zrypane

Zakupilem MSI - walnieta podczas przelaczania sie miedzy oknami, albo podczas grania pyk! i czarny ekran.

MSI wymienilo mi karte po 4 tygodniach na wersje OC... Problem ten sam.

Sprawdziłem na trzech konfiguracjach. Teraz otrzymalem kolejna. Zobaczymy co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem ze stabilnością hd 7850. Raz na jakiś czas wita mnie komunikat "Sterownik przestał działać" poprzedzone przygaszonym ekranem. Przy czym furmark i gry nie robią na niej wrażenia. Sterowniki kilka razy zmieniałem, korzystając z DDU.

Edytowane przez ShFil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radeon 7870 ASUS direct CU problem

Witam, mam problem z nowo nabytą kartą mianowicie gdy odpalam komputer karta dziwnie piszczy i wentyle sie nie kręcą gdy ustawiam w AMD catalyst obroty na 60% piszczenie znika lecz wentyle nadal nie startują domyśla się ktoś moze w czym tkwi problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demontaż chłodzenia formalnie unieważnia gwarancję, ale możesz spróbować szczęścia, że nikt tego nie zauważy.

 

Przy farcie Asus może to wymienić na nowa kartę. Przy niefarcie poniesiesz koszt przesyłki w obie strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, kupiłem używaną HD 7870 Sapphire GHz Edition 2 GB i pochodziła całe 2 tygodnie a wczoraj podczas grania zrobił się szary ekran i zwiesił wszystko. Co odpalam teraz kompa to po robi się jednokolorowy ekran (czrany lub niebieski w zależności jak daleko doczyta system nim się zwiesi) i nie działa przycisk reset. Jakieś rady czy na śmietnik? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu, ale i mnie problem z HD 7870 Sapphire GHz Edition 2 GB dopadł... otóż co jakiś czas w BF4 trafiają mi się zwisy robi się czarny ekran, komp nie reaguje, jedynie przyciśnięcie przycisku power i ponowne włączenie kompa ratuje sprawę. Miałem tak kilka razy. Czytając parę tematów wychodzi, że karta zaczyna fiksować. Dlatego odpaliłem test... FurMark, chodziła tak z pół godziny komp się nie wysypał temp przy max obciążeniu dochodziła do 80*C. Karta nie kręcona seryjna. Po tym teście chodziła z miesiąc dobrze i znów podobna akcja. Ponownie odpaliłem FurMark'a i do dzisiaj chodzi. Czy to zwiastuje jej zbliżający się koniec?? Jeśli tak no mam wnerwa... to druga karta ( wcześniej był GF 88GTS ) która przez cudowny sposób łączenia chipa z PBC się po około 4-5 latach wysypuje. To już teraz nie robią porządnych grafik na dłuższy okres czasu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie... problem znów się powtórzył. Trochę poczytałem i już wiem, że trafił mi się felerny model Sapphire HD 7870 Ghz Edition i jedynie co pomaga to reklamacja, a że karta ma już 4 lata i gwarancja była na 2 to teraz muszę się z tym męczyć. Pewnie za jakiś czas wystawię ją na alledrogo jako uszkodzoną i trzeba będzie kupić inną... a już myślałem, że jak kupię inną kartę po byłym GF 88GTS ( którego dopadł problem z kulkami pod chipem ) to uniknę problemu celowego postarzania produktu :damage_wall: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...