Skocz do zawartości
kulfi82

Golarka do zarostu 1mm

Rekomendowane odpowiedzi

Ze względów oczywistych rzecz się tyczy jedynie Panów..

Definitywnie postanowiłem pozybyć się bolesnego i kosztownego rytuału golenia maszynkami typu dżilet fjiużon itp.. Z tej okazji chciałbym zanabyć maszynkę elektyczną do golenia zarostu umożliwiającą utrzymanie długości włosa nie mniejszą niż 1mm. Zarost mam stosunkowo twarty, golę się raz w tygodniu. Na oku mam produkt firmy Brown:

 

NOWOŚĆ Golarka BRAUN CuzZer5 FACE cruzer (2112943111) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

Czy ktoś mógłby mi doradzić coś w tej kwesti najlepiej z własnego doświadczenia i najlepiej ktoś z twardym zarostem. Oczywiście osobą, które zamiast brody mają kurzy puch zazwyczaj wystarczy maszynka za 50 zł firmy "krzak". Mój zarost jest naprawdę twardy.. produkty Gilleta poddają się przy najwyżej przy trzecim goleniu ;(

Edytowane przez kulfi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golarka Braun 340 Series 3 - Ceneo.pl

 

Polecam, sam mam zarost lekko mówiąc średnio obfity, codziennie przyrasta na jakiś 1-2mm. Posiadam właśnie ten model, to mój drugi braun z folią tnącą i dwoma nożykami - jak dla mnie rewelacja, zero podrażnień przy goleniu na sucho, a skórę mam skłonną do wyprysków itp 8O Skuteczność bardzo dobra, testowałem na sobie też philipsa z trzema "spodkami" i znacznie gorzej się sprawdzała.

Edytowane przez QrVicH
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@QrVicH - z ciekawości zapytam co się stało z pierwszym ? Ja również testowałem na sobie maszynkę filipsa, ale nie dała rady z moją trzciną. Jestem praktycznie zdecydowany na tego browna, nie chiałbym tylko wtopić kasy jak się okaże, że nie daje rady mojej brodzie. Czas pokaże, jak coś to wystawie na allegro jako używaną... 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@QrVicH - z ciekawości zapytam co się stało z pierwszym ? Ja również testowałem na sobie maszynkę filipsa, ale nie dała rady z moją trzciną. Jestem praktycznie zdecydowany na tego browna, nie chiałbym tylko wtopić kasy jak się okaże, że nie daje rady mojej brodzie. Czas pokaże, jak coś to wystawie na allegro jako używaną... 8O

 

Pierwszy miałem przez 6 lat 8O Uznałem, że zamiast zmieniać folię tnącą i nożyki za 90zł, lepiej kupić coś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały odkop... Kup normalną maszynkę do włosów (jak tam pc_max radzi "głównych") i będzie po sprawie. Sam jadę taką i jestem zadowolony. Plusy to niska cena (w porównaniu do dedykowanych) i brak jakichkolwiek podrażnień. Dla niektórych minusem może być jednodniowy zarost zaraz po czynności golenia 8O pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos korzystania z golarek do włosów na głowie... Posiadam taką maszynkę filmy znanej na literę P-s

 

W instrukcji pisze, że nie wolno nią golić włosów brody, wiec taka chyba nie może być do brody bo się stępi... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...