Skocz do zawartości
nodek

Settlers Online

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ktoś w Settlers Online?

 

Parę dni temu rozpoczęła się open beta, teraz każdy może zagrać. Osobiście grałem na zamkniętej becie jak tylko w cd-action zaczęli rozdawać klucze do zamkniętej bety.

 

Gra się całkiem przyjemnie i gra wciąga, przynajmniej mnie wciąga.

 

Dla zainteresowanych : The Settlers Online | Strona główna

 

 

Od siebie powiem tyle... nie wydawajcie złota który dostajecie na początku gry. Klejnoty tez lepiej oszczędzać i ewentualnie w przyszłości kupić np dodatkowe 2000 rybek albo złoża węgla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w to gram ostatnio cały czas, fajna gra bazująca na starych Settlersach, ale np. system walk to dla mnie jest porażka raczej, jakieś to nieprzemyślane i w ogóle ma sie wrażenie że te walki na siłe były dorobione (dziwne powtórki itp.). A to przeciez poniekąd cel gry:) No i brak mozliwosci walki z innymi graczami - o wiele bardziej podobał mi sie klasyczny multi w settlersach, gdzie każdy miał inny teren, a nie na zasadzie "farmy".

 

Dziwne też jest, że po wyeksploatowaniu kopalni geolog znajduje złoża w tym samym miejscu. Denerwuje taki brak logiki:) Mimo wszystko grywalnosc jest.

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, gra jest momentami strasznie nie przemyślana i jeszcze ma masę bugów ale mimo wszystko gra się dość przyjemnie.

 

PvP ponoć będzie już gdy wyjdzie oficjalna wersja gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawa gra tylko nei rozumiem. Jest w sprzedaży i jest "open beta" darmowa?

 

P.S.

Odpowiedziałem sobię dwa dodatkowe budynki, 2500 klejnotów, generał. Jakby co gram na "Czarci Gaj" nick: Pissy.

Edytowane przez shaker_0101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...