Skocz do zawartości
nalewator

Lapek max 2k ,do wszystkiego oprócz gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Tak jak w temacie szukam lapka. Moje wymagania to:

 

1.MATOWA MATRYCA to podstawa.Byc musi (a czy podświetlenie LED czy lampy nie ma znaczenia)

2. Rozmiar od 14.1 do max 15.6 (preferował bym mniejsze ale jak będzie jakiś ciekawy 15.6 to też może być)

3. Procesor to intel min i3 ( nie wiem jak się mają obecne proce laptopowe AMD do intela ale jeżeli tak jak w desktopach to podziękuje AMD)

4. Karta graficzna zintegrowana HD3000 (żadnych osobnych grafik)

5. Obudowa lapka dobrze jakby była jakaś mocniejsza no i matowa (żadne piano black itp.)

6. System jak jest to ok ale jak nie będzie to się nic nie stanie

7. Cena max 2000zl

 

To chyba na tyle lapek najcięższe co będzie miał za zadanie to odtworzyć film w 1080p :wink:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za propozycje , chyba skusze się na tego Della , HP wydaje się dużo większy (ma klawiaturę numeryczną ,która nie jest mi potrzebna) .Ciekawi mnie jeszcze jak długo trzymają w nich baterie. Wybiorę się do jakiś MM czy Saturnów może będą mieli na żywo to obadam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych modeli nie znajdziesz w molochach typu MM czy Saturn.

 

Salony X-KOM są w kilku większych miastach w Polsce, więc polecam wybrać się tamże - wcześniej dzwoniąc do konkretnego oddziału z zapytaniem czy mają na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do najbliższego x-kom Wrocław mam 100km (jak śniegi u mnie zejdą (mieszkam w górach) to może się wybiorę).

Przeglądając różne oferty natrafiłem na takie coś Vostro 3550 i3 2,1 15,6 cali 3G 320G Win7 gwar FV (2110792001) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

niby używany ale pisze że stan jak nowy no jest system i gwara jeszcze 30mc NBD warto brać pod uwagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...