Skocz do zawartości
Gemtin1

Dlaczego utworzyliscie konto akurat na PPC?

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze czytałem Komputer Świata, a tematy o ulepszaniu za free możliwości komputera zawsze były mi bliskie, bo tak gdzieś do 2003 roku miałem AMD K5 200MHz, 32mb ram, kijową grafika stb, która gryzła się z połową gier i ogólnie moje dzieciństwo upłynęło pod znakiem "Tataaaa! Na tym złomie nic nie działa!" ;-) Potem kupiłem celine 333, która ładnie się kręciła, podłączyłem internet i kumpel polecił tweaka. Jak wszedłem, to oniemiałem jak konkretną, rzeczową i nie opisaną jak dla debili informację można tu znaleźć w porównaniu z gazetką dla noobów kupowaną latami z przyzwyczajenia. Ale konto założyłem chyba żeby spytać na oślej jak włamać się dziewczynie na gg, za co zostałem potwornie zjechany, no ale jak zawsze reguły załapałem szybko i od tej pory jestem z wami. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się jakoś nieco później niż na forum wgk, tutaj z czasem częściej odwiedzałem tweaka ze względu na większą ilość uczestników, tutaj też powoli dobierałem części do nowego PC, wszystko działa do dzisiaj gdzieś w domu zostało, padła jedynie ta cudowna płyta Asusa A7N8X :P Teraz przeglądam głównie oślą i dział zakupowy, na inne nie mam tyle czasu i zapału :(

 

Fajna sprawa prześledzić w starych postach problemy, rozwój wiedzy, ewolucję składni i ortografi :)

Mam nadzieję, że tak pokaźna baza forum z taką historią jest dobrze backupowana :)

Edytowane przez mihalo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na studiach zacząłem interesować się sprzętem, na emigracji miałem ograniczony dostęp do sieci, więc się tutaj zarejestrowałem, bo wszystko było w jednym miejscu... a był to szalony 2006 rokDołączona grafika

Edytowane przez grzechuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem durona 1600 z płytą epox 8krai. Nie chciał się kręcić, ale płyta dawałą radę (fsb 220 przy obniżonym mnożniku). Na forum wtedy jeszcze twewak dowiedziałem się, że przyczyną jest stepping A0. Na tym samym forum dowiedziałem się, jak odblokować L2 i zrobić z niego Athlona- lutowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łomatko, jak to dawno było, jeszcze śp. Tweak. Potrzebowałem informacji jak podkręcić mój mocarny AMD K6-2 300 Mhz, co by nowsze Div-X'y nadążały za dźwiękiem z obrazem (albo odwrotnie :))

Procesor osiągnął niebotyczne taktowanie (stabilnie!) 366 Mhz i żył długo i szczęśliwie, a ja wraz z nim.

Jak ja zazdrościłem posiadaczom Celerona 300A, który kręcił się jak złoto...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czytałem tweaka dość długo zanim się zarejestrowałem. Chodziło głownie o zainteresowanie sprzętem, podkręcanie, itp. nic nadzwyczajnego.

Pamiętam wtedy był znacznie większy ruch w dziale hardware, każda płyta miała długi temat i masę aktywnych użytkowników. Dość znacząco różni się to od sytuacji jaka panuje dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radeon 9800pro, 9550 i GF FX 5900 miały po 200stron. Podobnie było z socketem A, Asus A7N8X, Abit NF7, Epox 8RDA+ też miały około 200 stron. Pierwsza strona wątku była bardzo merytoryczna, encyklopedia wiedzy. Teraz nikomu się nie chce albo siedzi w pieluchach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez znajomego trafiłem na Infojamę gdzie dużo pisał ojciec duchowy świętej inkwizycji: Reed i często rzucał linkami do Tweaka, stąd też zacząłem na tweaku szukać wiedzy tajemnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radeon 9800pro, 9550 i GF FX 5900 miały po 200stron. Podobnie było z socketem A, Asus A7N8X, Abit NF7, Epox 8RDA+ też miały około 200 stron. Pierwsza strona wątku była bardzo merytoryczna, encyklopedia wiedzy. Teraz nikomu się nie chce albo siedzi w pieluchach. ;)

 

Teraz w sb zmieniasz mnożnik i to jest całe oc.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, lecz można tak jak np. ivanow z zapałem bić rekordy OC na podstawkach sprzed 6-7lat. Apropos ivanowa, fajny modding wc robi. Ostatnio taką pomysłowość i zapał widziałem u Berkuta. Generalnie dział moddingu i wc również leży i kwiczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała dzieciarnia jest na pclolu, tylko kilku aktywnych userów w LC w zasadzie jest. Większość "projektów" i tak dziś ogranicza się do zakupienia kilku części i włożenia do obudowy, przy ogólnym przyklasku nic nie wnoszących do tematu postów. Ludzi którzy robią coś więcej jest garstka, głównie ze względu na koszty (getto modyfikacje były tanie, dzisiaj trzeba ostro płacić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, czasy biegania po sklepach ogrodniczych żeby zbudować klopa dawno minęły. A kiedyś? Kombinacje alpejskie, węże ogrodowe, wody destylowane czy nie. Topienie sprzętu w oleju. Mam wrażenie że po prostu wszystko zostało już przetestowane i nie ma miejsca na nowe pomysły.

 

Tweaka przeglądałem jeszcze na nudnych lekcjach informatyki w 1 gimnazjum. Z czasem nawet konto założyłem, po co konkretnie nie wiem. Pamiętam za to że jakiegoś bloka społecznego miałem i bałem się pisać na początku ze strachu że mnie zawsze o coś zjedziecie :D

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, czasy biegania po sklepach ogrodniczych żeby zbudować klopa dawno minęły. A kiedyś? Kombinacje alpejskie, węże ogrodowe, wody destylowane czy nie.

 

W jakich sklepach... najwięcej czasu to było trzeba spędzić na szrotach w poszukiwaniu harrisona od kadeta :D u mnie do teraz leży elegancko pomalowany w szufladzie :D w ogóle nie pamiętam dedykowanych rozwiązań z tamtych czasów ;) jak chciałeś kupić pompkę to wszyscy polecali hydora, w którym było trzeba samemu zwiększać flow :D

 

Jedno jest pewne... dzięki tweakowi / ppc nawet przez myśl mi nie przechodzi powrót do ac :D

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz w sb zmieniasz mnożnik i to jest całe oc.

 

Ale czy komuś to przeszkadza bo mnie nie. Ale fakt że podkręcanie stało się dużo łatwiejsze. Wcześniej było więcej kombinowania. Również z pamięciami, a tu na SB ich OC raczej zbędne. Ale sam mnożnik to troszkę jednak dalej mało. W sumie na mojej platformie zmieniłem 4 ustawienia. Ale na 939/775 miałem więcej zabawy. Wracając do Tweaka to brakuje mi właśnie tej atmosfery. Postęp wtedy wyglądał nieco inaczej więc dyskusja była żywsza. Mieliśmy przełomy w segmentach hardware, software. Wielkie hity wśród gier (oceny pozostawię, bo każdy ma różne preferencje) Teraz póki co jest tylko stopniowe ulepszanie + od czasu do czasu jakaś lepsza technologia (via SSD). Ale jeśli chodzi o przełom graficzny, programowy czy też zwyczajny postęp technologiczny to IMO jest mniej aktywny. Oczywiście pojawiają się nowe Radeony czy też zbliżające się geforcy 6xx. Więc dyskusja i liczba odwiedzających forum wzrasta. Kiedyś były tematy na kilkaset stron w ciągu iluś dni, gdzie przez cały dzień był pisany co minutę jeden post lub nawet więcej. Wyglądało to na czat, a nie forum. Bo co się napisało to zaraz ktoś odpisywał po odświeżeniu ;)

 

Sporo graczy i użytkowników czeka na nowe konsole i nową jakość na każdej platformie łącznie z PC. Liczę że niektórzy ze starej gwardii (tej mniej aktywnej) znajdą chwile czasu by podyskutować o nowinkach, bo kto wie a może będzie ciekawiej w tej sprawie. Zależy też co pokażą programiści, a z tym jak dotąd bywało różnie.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My biegaliśmy po złomach za lodówkami żeby kompresor do FC wstawić.

 

Też mam wrażenie że mniej więcej od czasów wejścia radziów HD czy Gf 7 w górę wszystko jakby stanęło. Ostatnie moje dobre wspomnienia to żyłowanie celerona d na cedar-mill. Pamiętam była chrapka na te sztuki, fruwały pięknie. A wszystko po to aby pograć w GothicaIII wstawiając proca za 100 a nie 300zł :D Potem już nie było po co. Rozwój grafiki stanął, albo wręcz moim skromnym zdaniem cofał się przez chwilę (stosowanie blur dla zakrycia wad grafiki). Pojawiły się konsole i już w ogóle wszystko szlag trafił. Nadzieja tak jak Devil pisze, w next genach i kolejnym bumie technologicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam za to że jakiegoś bloka społecznego miałem i bałem się pisać na początku ze strachu że mnie zawsze o coś zjedziecie :D

 

Nie byłeś chyba z tym jedyny. Wpływało to pozytywnie na poziom wypowiedzi. Obecnie pokemony najpierw piszą a zastanawiają się później lub wcale.

Ale czy komuś to przeszkadza bo mnie nie.

 

Mnie to przeszkadza. Dawniej szukało się perełek do odblokowania, podkręcania itd. Teraz z SB Intel mówi: dołóż parę zł do procesora, kilkaset do płyty i pozwolimy ci podkręcić. Nawet jako użytkownicy zaczynamy wierzyć w

W przypadku S1155 OC jest utrudnione , w przypadku I3 czy Celeronów / Pentium Gxxx niemożliwe , ograniczenia wynikają z architektury tych procków .

 

Ja w takie bajki nie wierzę i intuicja mówi mi, że gdyby SB mogło latać na chipsetach nVidi, Sis, Via, ATI (dawniejsze cpu Intela pracowały przecież z chipsetami tych firm) to połowa chipsetów umożliwiałaby podkręcanie Celeronów, Pentiumów i i3 i to na płycie za 150zł od ECS z chipem Sis ;)

 

Sam zaczynałem od czytania czegoś, co nie było nawet forum. Na Benchamrk.pl był jakiś dział pomocy czy pytań i odp. Pisało się odp. na problem a odp. pojawiała się za kilka godzin. Następnie czytałem PClab i a czasem trafiłem tu czyli na tweak. Zarejestrowałem się po dłuższym czasie czytania.

Edytowane przez Klaus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do głównego tematu: natknąłem się na jeszcze Tweaka podczas poszukiwania sposobu na wyciśnięcie dodatkowych paru % wydajności z poczciwego Radeona 9200SE. Rejestracja nastąpiła po zakupie Radeona 9550, i dalej poleciało z górki. Tak mi przypadło forum do gustu, że skończyło się na kilku ZPP za postfuckerstwo, odpokutowane napisaniem paru opracowań / FAQ. Opisywałem zresztą tutaj > kope lat ;) - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne - strona 8

 

Co do ogólnego upadku forum i o/c ogólnie: jak dla mnie złote czasy skończyły się w okolicy 2009 roku. Wtedy jeszcze było wyszukiwanie Phenomów II które dadzą się odblokować na X4, szukanie lepszych sztuk Kingstonów na Elpidach itd. Wtedy też zrobiłem ostatnią wymianę sprzętu na coś nowszego. Obecnie różnice jak dla mnie są zbyt małe by usprawiedliwić wyrzucenie kilku-kilkunastu setek zł na nowe graty, podkręcanie dzisiaj też już nie to samo co dawniej, o czym wspominali poprzednicy. Nie pamiętam kiedy ostatni raz widziałem świeże FAQ nt aktualnych podzespołów, mało komu chce się kombinować z chłodzeniem bo gotowce można od ręki dostać chociażby w Komputroniku, którego można spotkać teraz nawet w najbardziej zapyziałej dziurze. Dawniej tematy o popularnych kartach graficznych czy płytach głównych miały po 200-300 stron, dla wygody powstawało po kilka części i opracowań (chociażby R 9550 czy Abit NF7). Dzisiaj brakuje takich legend.

 

Inna sprawa że większość osób które wtedy nakręcało to środowisko było w wieku gimnazjalno-licealno-wczesnouczelnianym. Człowiek miał więcej czasu i nie miał innych zainteresowań, i się w to bawił. Widzę teraz sam po sobie że zwyczajnie nie chce mi się już bawić w to, po całym dniu spędzonym na uczelni i w pracy czasem nie chce mi się nawet włączać pudła tylko idę do łóżka z książką czy pogapić się w TV. Dawniej nie było dnia bym odpuścił siadanie do peceta, teraz coraz częściej jest tak że nie mam czasu nawet na niego rzucić okiem.

A kolejne pokolenie niestety coraz częściej ma w nosie co ma w komputerze, ba, dzisiejsze maluchy mogą w przyszłości nawet nie wiedzieć co to kompueter stacjonarny, bo wszyscy przesiadają się na laptopy. A one dążą raczej do maksymalnego uproszczenia konstrukcji i utrudnienia jakichkolwiek modyfikacji.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My biegaliśmy po złomach za lodówkami żeby kompresor do FC wstawić.

O ile mnie pamięć nie myli, pierwszy raz po kompresor od lodówki latałeś z OCMasterem* , a to już było w ~ 2007, więc aż tak nie rzucaj tego w "odległe czasy". ;) Na początku (czyli 2004) FC to pamiętam Berkuta i Ravena.

 

*BTW, co z Nim ? Ostatnio : Feb 26 2009 18:37

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w takie bajki nie wierzę i intuicja mówi mi, że gdyby SB mogło latać na chipsetach nVidi, Sis, Via, ATI (dawniejsze cpu Intela pracowały przecież z chipsetami tych firm) to połowa chipsetów umożliwiałaby podkręcanie Celeronów, Pentiumów i i3 i to na płycie za 150zł od ECS z chipem Sis ;)

 

Ke? P67 zapodajesz do 1156 i kręcisz ile chcesz , poza tym p55/67/z68 bliżej do mostka niż do chipsetu :lol2: . Także nie doszukuj się tutaj żadnej czarnej magii :D

 

Założyłem konto tweaku dlatego , że w pewnym temacie pewien człowiek strasznie bredził i musiałem go zlikwidować :lol: i skończyło się na bananie :lol2:. To jest drugie konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym p55/67/z68 bliżej do mostka niż do chipsetu :lol2: . Także nie doszukuj się tutaj żadnej czarnej magii :D

 

Wali mnie który kontroler jest cpu a który w innym miejscu. A mostek to jest rozumiem z drewna, stali lub żelbetu, nie jest już "układem scalonym"

Chipset – Wikipedia, wolna encyklopedia

Jeśli to nie "czarna magia" (inaczej polityka sprzedaży), wszystko determinuje architektura, chipsetu już właściwie nie ma (tylko jakiś mostek), to zastanawiam się dlaczego nie można podkręcać na płytach z H61/67. Ograniczenia architektury czy dlatego, że Intel tak chce? Chyba muszę też uwierzyć, że odmienną architekturę ma i5 2300 od 2500K. Mają przecież nawet inne iGPU, muszą być inne. Tylko że tak się składa, że mają taką samą ilość tranzystorów. Dawniej aby zmienić "architekturę" Durona w Athlona trzeba było mieć ołówek i trochę szczęścia. Było więc o czym pisać, o seriach, waflach, bandwidth cpu, twardości ołówka i cepach które nie przeżyły operacji. Dzisiaj architekturę zmienia się, sięgając głębiej do kieszeni. O czym więc tu pisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli, pierwszy raz po kompresor od lodówki latałeś z OCMasterem* , a to już było w ~ 2007, więc aż tak nie rzucaj tego w "odległe czasy". ;) Na początku (czyli 2004) FC to pamiętam Berkuta i Ravena.

 

*BTW, co z Nim ? Ostatnio : Feb 26 2009 18:37

 

Może brakuje tam "m.in. za lodówkami". Wcześniej też chłodnice z kadetta itd. No ale nie ważne ;) Było fajnie wtedy, tak czy owak, wesoło. A teraz jakaś taka nuda i stagnacja.

 

Jeśli o OcMastera (Luka) chodzi - serwis24.org. SIedzimy na tyłkach w mieście i kręcimy to cholerstwo. Przerzucił się z palnika i freonu na stacje lutowniczą. Trzeba mu przyznać że za co się nie wziął to zawsze mu to cholernie dobrze wychodziło, nie inaczej jest teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynałem od dyskusje.pl

Z działu o kompach i OC postanowiliśmy założyć swoje forum (nie pamiętam dlaczego).

Chyba jako jeden z pierwszych miałem tutaj konto.

Po rozłamie z Liskiem vs reszta forum forum niby to samo ale klimat odszedł, a i ja przestałem się udzielać.

Zniknęła też moja fascynacja OC i w tej chwili jedynie gdzie zaglądam to na oślą.

Do dzisiaj mam 3 msc w ilości postów :P (naparzałem w klawiaturę po 15-20 postów dziennie).

Dzisiaj 1 post na 2 dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze konto założyłem w 2004 roku, z tym, że później zapomniałem do niego hasła. Przyciągnęła mnie tu potrzeba podkręcenia Bartona 2500 na Abicie NF7 i radka 9550, chyba najbardziej OC-podatny sprzęt tamtych czasów :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jedynie forum jest najlepsze a portalowi coś uciekł ten PCLab (wykupienie przez onet, lepszy sprzęt itd.).

 

Skąd takie mylne przekonanie :> Akurat portal od ładnych kilkunastu miesięcy pracuje pełną parą, artykuły wypuszczamy co 2-3 dni, premier CPU, GPU, obudów czy SSD nie brakuje, a mamy też sporo dużych zestawień :) Nie chcę wszczynać niepotrzebnej dyskusji, ale chyba pod względem zawartości to specjalnie PCL nie ustępujemy, chociaż przyznam, że wydają więcej publikacji, aczkolwiek niekoniecznie stricte związanych z PC. Kopsnę tylko kilkanaście naprawdę potężnych artykułów:

 

Jaki notebook dla gracza? Test notebooków do gier z górnej półki | PurePC.pl

Wielki test SSD 120 GB - Przegląd dysków SSD z SATA 3 | PurePC.pl

Historia 3Dfx VooDoo - Narodziny i upadek legendy - Fakty i testy | PurePC.pl

HDD vs SSD w notebooku - testy wydajności i energooszczędności | PurePC.pl

Poradnik RAID - teoria, budowa, naprawa i testy RAID 0, 1, 5, 10 | PurePC.pl

Zepsuty laptop lub karta graficzna? Uważaj na reballing BGA! | PurePC.pl

Test pendrive 16GB USB 3.0 - najszybsze z najszybszych | PurePC.pl

Test płyt głównych AM3+ pod AMD Bulldozer z chipsetami 900 | PurePC.pl

Poradnik SSD - jak usprawnić i przyspieszyć pracę dysku SSD | PurePC.pl

Obudowy komputerowe dla graczy - Test modeli do 300 zł | PurePC.pl

Test AMD FX-8150 - Bulldozer kontra Intel Sandy Bridge | PurePC.pl

Test kart graficznych Radeon i GeForce ze średniej półki | PurePC.pl

Test płyt głównych LGA 1155 z chipsetem Z68 pod Sandy Bridge | PurePC.pl

Test dysków SSD 60 - 80 GB - Wybieramy tani dysk SSD | PurePC.pl

Test Radeon HD 7770 i HD 7750 - Cape Verde prawie jak HD 6800 | PurePC.pl

 

Trochę tego jednak jest :) Nie chcę też nikomu psuć niespodzianki, ale marzec przyniesie kilka bombowych publikacji, więc warto zaglądać na główną stronę PurePC po CeBIT. Fakt, że konkurencja to potężne korporacje z gigantyczną kasą, ale chyba nie tylko o fundusze tutaj chodzi :>

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos konkurencji z pclabem.. mnie rozwalił punkt regulaminu tamtego forum, który zabrania linkowania do jakiegokolwiek polskiego serwisu (forum czy portalu), które stanowiłyby konkurencję (czyli każde o tematyce komputerowej). I egzekwują to dokładnie. Wyjątkowo perfidny sposób "walki" o użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie mylne przekonanie Dołączona grafika Akurat portal od ładnych kilkunastu miesięcy pracuje pełną parą, artykuły wypuszczamy co 2-3 dni, premier CPU, GPU, obudów czy SSD nie brakuje, a mamy też sporo dużych zestawień :) Nie chcę wszczynać niepotrzebnej dyskusji, ale chyba pod względem zawartości to specjalnie PCL nie ustępujemy, chociaż przyznam, że wydają więcej publikacji, aczkolwiek niekoniecznie stricte związanych z PC. Kopsnę tylko kilkanaście naprawdę potężnych artykułów:

 

Że Ci się chciało to wszystko przeklikać. Wiem, że na to wszystko patrzysz mega optymistycznie, ale nie oszukujmy się - PCLol ma lepszą szatę graficzną, lepszych grafików (tzn. bardziej ingerują w ikonki/obrazeczki itd.) przez co zwykły użytkownik odnosi wrażenie większego profesjonalizmu. Kiedyś jeden z szefów jakiegoś tam działu w Intelu mi powiedział tak : "Wiesz jak najłatwiej zrobić profesjonalne wrażenie o swojej firmie ? Mieć idealnie czystą i lśniącą toaletę." Taka jest prawda, w dobie wszystkiego "Aj" , tam gdzie coraz więcej uproszczeń i kolorowych obrazków, trzeba albo podążać tym nurtem, albo stać i się cofać. Sam uważam, że u nas publikacje są krótsze i bardziej treściwe, jednak tam to wszystko wygląda "bardziej PRO". Teraz sztuka zastanowić się, czemu tak jest. Czemu z 30 magistrów Informatyki zapytanych o znajomość PurePC, 2-3 odpowiada pozytywnie, a pytanie o PCLol'a poważnie 30... Something is wrong... I mnie to bardzo smuci...

 

Takie coś skądś musi się brać : http://www.webarbiter.com/pl/pclab.pl , http://www.webarbiter.com/pl/purepc.pl   

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...