Skocz do zawartości
Maniek05

laptop do 2200 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Za 2200 nie kupisz dobrego laptopa do gier.

 

Na lapku w tym budżecie będzie się dało włączyć nowsze gry, ale o w pełni komfortowej grze nie ma mowy.

Edytowane przez QrVicH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym prosić o małą pomoc :) Wiem, ze ~do tej ceny szukać na intelu coś na g540, jednak nie wiem jak sprawa ma sie z AMD. Lenovo z575 z HD6740g2 ma jakiś polot pod względem wydajnosci w grach do x53sv z GT540 ? Głownie roznosi się o to, że Lenovo byłby dostępny na miejscu (W Nidzicy jest wybór że hoho), a Asusa musiałbym zamawiać. A darczyńca chciałby kupić na miejscu laptopa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zaraz po napisaniu posta zauważyłem, że i3 jest dużo wydajniejszy. Znalazłem test z575 (http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Lenovo-IdeaPad-Z575.68815.0.html) jednak z inną kartą (6720G2) i K73SV (http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Asusow-K53SV-Core-i5-2410M-GF-GT-540M-1-i-2-GB.51170.0.html) - chyba praktycznie to samo co x53sv, tylko w tym jest I5, a stać mnie na i3 raczej tylko.

Może i mało jest testów gier, ale jednak Asus raczej lepiej wypada na tych samych grach. Można się wzorować na tym teście ? Czy na innych grach może być inaczej ?

W zasadzie to głównie będę grał w GTA4 no i musi zdecydowanie sprostać Diablo 3 (żeby dało się grać :) ) no i może coś wpadnie innego.

 

Edit no i oczywiście nie wiem czy jest duża różnica pomiędzy 6720 a 6740 :P

Edytowane przez eyah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...