Skocz do zawartości
save87

Problem z dyskiem SSD Samsung serii 830

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zwracam się z prośbą do was forumowicze o pomoc w podłączeniu dysku SSD

 

Problem tkwi w tym że zainstalowałem dysk w obudowie laptopa DELL PRECISION M6600, nastęnie odpalam laptopa i everest go widzi, bios również lecz dysk nie pokazuje się po otworzeniu "my comp".

 

W biosie sata jest skonfigurowany do trybu AHCI

 

W czym tkwi problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sformatowales go?

 

 

Faktycznie to pewnie będzie powód, tylko teraz pytanie jak go sformatować jeżeli w opcjach w menedżeże urządzeń nie ma opcji "formatuj". Czy musze zainstalować jakieś oprogramowanie typu "partition magic" aby to uczynić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że masz angielskiego Windowsa.

 

Control Panel >> Administrative Tools >> Computer Managment >> Storage >> Disk Management

 

Tam powinieneś znaleźć swój dysk na którym musisz stworzyć partycję i nadać jej literę dysku. (kliknięcie PPM na dysk i wybór odpowiedniej opcji).

Edytowane przez Ponury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że masz angielskiego Windowsa.

 

Control Panel >> Administrative Tools >> Computer Managment >> Storage >> Disk Management

 

Tam powinieneś znaleźć swój dysk na którym musisz stworzyć partycję i nadać jej literę dysku. (kliknięcie PPM na dysk i wybór odpowiedniej opcji).

 

 

Nie, mam PL Windowsa, dzięki za pomoc utworzyłem partycje, sformatowałem i za pare minut zabieram się za instalacje na nim Windowsa, już jestem ciekaw czy różnica chcciażby w uruchamianiu systemu będzie widoczna gołym okiem.

 

Dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...