Skocz do zawartości
asc

Instalacja urządzeń USB.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Mam następujący problem. System nie może zainstalować sterownika do podpiętych pendrive'ów. Mam jak najbardziej zainstalowane sterowniki od chipsetu. System to 7 Ultimate x64. Szczerze mówiąc to szukam już od 2 godzin sposobu na rozwiązanie, ale bez skutku, dlatego postanowiłem zwrócić się o pomoc na forum. W załączniku screen z menadżera urządzeń.

 

 

 

 

asc

post-182506-0-04453600-1330280375_thumb.jpg

Edytowane przez asc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonałem pewien eksperyment. Usunałem wszystkie kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej. Po ponownym uruchomieniu, system powinien sam zainstalować ponownie sterowniki, ale tego nie robi ponieważ nie może ich odnaleźć :F Cóż to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przychodzi do głowy do Plug and Play... Nie masz błędów w logach?

 

Przy okazji - niedawno miałem podobną zagwozdkę z USB - po instalacji systemu i przeniesieniu kompa na miejsce użytkowania nie chciały się zainstalować ani mysz ani klawiatura na USB - nieznane urządzenie i tyle. Oczywiście podczas instalacji systemu działało wszystko jak należy. Winne okazały się sterowniki do kamerki Cisco od telefonu VoIP - jeśli się je wgra bez podłączania kamery, blokują instalację urządzeń USB :)

Edytowane przez Aquarium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety poodinstalowałem co się dało, ale po reboot'cie nadal to samo :F Szkoda mi tego systemu, bo naprawdę działa bardzo dobrze. Szczerze mówiąc to nie chce mi się na nowo wgrywać win :F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek bym odinstalował z urządzeń usb to później nie da rady zainstalować :F Tak czy siak przed chwileczką zainstalowałem jeszcze raz windows'a, bo już siły do tego nie miałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...