Skocz do zawartości
Gość Harry Lloyd

Test Drive: Ferrari Racing Legends

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=bez2QOslQLg

 

Lista torów w Test Drive: Ferrari Racing Legends | GRY-Online.pl

 

 

 

Podstawowe pytanie - dlaczego ta gra ma ten sam zciach!y model jazdy co seria Shift??? Przecież ci sami ludzie robią Project C.A.R.S., gdzie handling jest jak najbardziej normalny. Kompletnie tego nie pojmuję. Szkoda, bo liczyłem właśnie na bardzo fajną grę, o której swoją drogą jest strasznie cicho, a zanosi sie na kolejnego crapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie - dlaczego ta gra ma ten sam z<span style='color: red;'>[ciach!]</span>y model jazdy co seria Shift??? Przecież ci sami ludzie robią Project C.A.R.S., gdzie handling jest jak najbardziej normalny. Kompletnie tego nie pojmuję. Szkoda, bo liczyłem właśnie na bardzo fajną grę, o której swoją drogą jest strasznie cicho, a zanosi sie na kolejnego crapa.

 

oceniasz model jazdy po tym filmiku? powaznie? Ktos zagra to zobaczymy czy jest podobne do shifta, poki co to pokazali troche poslizgow i ostrych hamowan bez dluzszego fragmentu.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Oczwyiście że można ocenić po filmiku. W Shift wygląda to identycznie, ta gra to niestety po prostu Shift z samymi Ferrari i bardzo fajną listą torów. Handling z Forzy i grałbym miesiącami, a tak to niestety na demie lub "demie" się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podoba shift (gram w dwójkę teraz) ale fizyka jazdy to jego najgorszy element. Jakby była taka jak w Gran Turismo albo właśnie Forzy to gra byłaby genialna. W tych 2 grach sterowanie jest delikatne, i czuć precyzję reakcji, a w shifcie składanie się w zakręt szybkim autem przypomina coś pomiędzy przerzucaniem worka kartofli a próbą ujeżdżania szarżującego tygrysa szablozębnego, no ale co kto lubi... ;-)

 

@ na dole

 

Dzięki za radę metal, ale gram na PS3 więc mody mi odpadają. Jedyne co mogłem zrobić to zmniejszyć czułość i włączyć asystę sterowania. Jest nawet znośnie, ale to dalej nie to.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podoba shift (gram w dwójkę teraz) ale fizyka jazdy to jego najgorszy element. Jakby była taka jak w Gran Turismo albo właśnie Forzy to gra byłaby genialna. W tych 2 grach sterowanie jest delikatne, i czuć precyzję reakcji, a w shifcie składanie się w zakręt szybkim autem przypomina coś pomiędzy przerzucaniem worka kartofli a próbą ujeżdżania szarżującego tygrysa szablozębnego, no ale co kto lubi... ;-)

 

Spróbuj modyfikacji do Shift'a 2 - UCP [unofficial Community Patch] i PTMu v1.69 [Polish Tyre Mod] - wszystko znajdziesz na NoGripRacing.com.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shift 2 + Ferrarki ktore mogly byc w nim + kilka innyhc Ferrarek i tras. Nic szczegolnego. Wolalbym cos w stylu Porsche 2000 tylko w nowej oprawie z lepszym realizmem i bardziej rozbudowane. Ilez mozna jezdzic poduszkowcem po torze :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...