Skocz do zawartości
konrad12601

Wybór laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

prosze o porównanie tych dwóch laptopow.

HP Pavilion g6-1205sw - Komputronik RTV AGD Notebooki, komputery i elektronika

Asus X53BY-SX196V - Komputronik RTV AGD Notebooki, komputery i elektronika

bede kupowal w komputroniku na raty,wiec wybór jest między tymi dwoma laptopami.za HP pan mi powiedział 1749zł, a za ASUSA 1799zł.rożnica w cenie niewielka,a ja nie wiem ktory wybrać.laptop ma byc dla mamy,ale wiadomo im wydajniejszy tym lepiej.Maja one zbliżone parametry,także mam problem z wyborem.może sie ktoś wypowiedziec który jest lepszy i dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

prosze o porównanie tych dwóch laptopow.

HP Pavilion g6-1205sw - Komputronik RTV AGD Notebooki, komputery i elektronika

Asus X53BY-SX196V - Komputronik RTV AGD Notebooki, komputery i elektronika

bede kupowal w komputroniku na raty,wiec wybór jest między tymi dwoma laptopami.za HP pan mi powiedział 1749zł, a za ASUSA 1799zł.rożnica w cenie niewielka,a ja nie wiem ktory wybrać.laptop ma byc dla mamy,ale wiadomo im wydajniejszy tym lepiej.Maja one zbliżone parametry,także mam problem z wyborem.może sie ktoś wypowiedziec który jest lepszy i dlaczego?

 

Bez sensu rozglądać się w tej kwocie za lapkiem z badziewnym, netbookowym prockiem, kiedy można kupić coś tak fajnego:

 

http://www.x-kom.pl/p/73972-notebook-laptop-15,6-asus-x53e-sx1225v-b950-3gb-320-dvd-rw-7hp64.html

 

PS. Uważaj na ceny Komputrona:

Asus X53BY-SX196V 15,6" 1366x768 - Notebooki - Asus X53BY-SX196V 15,6" 1366x768 cena od 1669.00zł

Asus X53BY-SX196V - Ceneo.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dwojga złego Asus ciekawszy. Zresztą jak wolisz - podkreślam, że różnica między E450 w asusie z komputrona w stosunku do B950 w asusie z X-KOM to co najmniej 2x wyższa wydajność w przypadku tego drugiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...