Skocz do zawartości
MacOSek

Forza Horizon

Rekomendowane odpowiedzi

Ten gostek prowadzący wywiad to niezły lol... Mógłby trochę rozeznania zrobić przed rozmową haha

 

Tak czy inaczej. Dobrze widzieć gameplay. Widać, że o premierę na jesieni nie ma się co obawiać (w sensie opóźnienia itd). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc lekko się zawiodlem. Te rajdy po polach trochę nie bardzo pasują. Ja wiem ze chcieli pokazać pełen open world ale chyba za bardzo odbili w stronę arcade. Graficznie tez nie robi juz takiego szału jak poprzednio i to w dodatku wersja na X1. Kupie na bank, ale chyba nie nastawiam się na taki opad szczeny jak ostatnio.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie reklamowali go gaemplayem pokazującym jazdę Huracanem po polu kukurydzy. A offroad dorzucili w sumie dopiero w DLC. Wiadomo ze Horizon to spin off serii i bardziej istotne są widoczki itd no ale jednak marka zobowiązuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa ze koles na prezentacji mocno kaleczy sport więc ciężko ocenić jak to faktycznie bedzie. No tak czy inaczej, pozyjemy zobaczymy. H1 IMO postawił poprzeczkę b.wysoko i ciężko będzie to przeskoczyć także licze co najmniej na taki sam poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek (1. trailer) sporo mowa o tym że wzorem imprezy muzycznej (festiwalu) zarówno jak FH1 tak FH2 ma skupiać się na klimatycznej muzyce w otoczce takiego festiwalu, gdzie pada psuedonim dość znanego DJ'a Rob Dougan'a (Clubbed to the Death / Matrix ost itd) który to też dobierał muzykę do gry...
I jak FH1 ma sprawiać radość z jazdy autem;

Styl gry na video sugeruje większy arcade vs FH1 ale jeżeli dorzucą więcej aut, większą mapę, więcej muzyki (filmik wspomina że będzie więcej stacji, więcej gatunków, więcej komentarzy nt postępów) i więcej trybów wyścigów...
Mnie już kupili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ilość samochodów czy wielkość mapy w ogóle się nie martwie, juz poprzednio było bardzo dobrze pod tym względem. Ale jak widzę wyścigi po polach na pełnej prędkości w dodatku furami, które do offrodu raczej się nie nadają to mam pewne obawy. Arcade ok, ale to nadal Forza.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ilość samochodów czy wielkość mapy w ogóle się nie martwie, juz poprzednio było bardzo dobrze pod tym względem. Ale jak widzę wyścigi po polach na pełnej prędkości w dodatku furami, które do offrodu raczej się nie nadają to mam pewne obawy. Arcade ok, ale to nadal Forza.

 

Ja się z tobą w większości zgadzam natomiast 

wielkość mapy w H1 nie powala. Przejechanie z jednego końca na drugi zajmuje z 5 min w realu

więc na mnie to wrażenia nie robi. Wiadomo, można też jechać do okoła :)

 

 

Brakuje mi też manualnego tuningu żebym sam mógł ustawić wysokość zawieszenia albo przełożenia każdego biegu.

Model jazdy mogłby w sumie zostać z jedynki.

Symulacja to to nie jest ale dużo do symulacji nie brakuje.

I bardzo dobrze bo gdybym chciał symulator to bym grał w Live For Speed-a albo inne podobne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To słyszałem, wiadomo dobrze chociaż moim zdaniem dalej mało.

Zadowolony bym był gdyby dali 10 razy większa :)

 

Dodatkowo np. autocluby.

Max 1000 członków zastanawia mnie tylko dlaczego to w ogóle ma ograniczenie?

 

Idąc dalej pogoda....we wcześniejszych odcinkach (filmy IGN) mówili że mają super zaawansowany system pogodowy....

Tylko zdaje się osoba która go projektowała chyba w życiu nie widziała śniegu na oczy...

Skoro już robią system to mogli to uwzględnić a wychodzi na to że ich system pogodowy polega na tym

że od czasu do czasu spadnie trochę deszczu. I to w zasadzie tyle.

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jeszcze grają, sam pogrywam czasem.

 

Problem w tym że jest dużo noobów i dzieciaków

którzy nie potrafią jeździć i ścigają się tylko na prostej

bo na pierwszym zakręcie nie opanowują bryki i wypadają od razu. 

 

Dlatego najlepiej mieć stałą ekipę 

do bujania po "mieście".

 

Za +-40 PLN (przykład) można śmiało kupować na pewno warte jeszcze tej ceny.

 

 

 

 

edit: z tym że za kilka dni wychodzi Horizon 2 więc

może się pusto zrobić w jedynce....

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...