Skocz do zawartości
xbm

Zmiana starego routera na nowego z wi-fi

Rekomendowane odpowiedzi

Jakikolwiek z Annexem A (jeśli dobrze wskazałeś model starego rutera). Polecam coś od TP-Linka, niedrogie i porządne. Cudów do 100zł nie kupisz (czyli, że wifi będzie 54Mbit/s) ale do 2Mbit/s więcej nie potrzeba. Może być taki:

TP-Link TD-W8901G router - Routery, AP - TP-Link TD-W8901G router cena od 91.20zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, a czy mógłbyś mi wytłumaczyć jak mam rozpoznać czy ma annex a czy b ?

 

PS: Wiem, że odpowiadanie na takie proste rzeczy jest trochę irytujące, ale ja jestem zielony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zerknąć w dane techiczne rutera - inaczej nie da rady, ewentualnie jak będziesz wybierał w sklepie to poinformować sprzedawcę, że potrzebujesz ruter WIFI z modemem ADSL Annex A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to mógłbyś w/w przez Ciebie rutery użyć ale pytanie czy będziesz to potrafił skonfigurować z obecnie posiadanym ruterem z modemem? Stawiam, że nie :) więc skorzystaj z pozycji, którą Ci wkleiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W multimediach masz ADSL ??? Przecież w tej sieci potrzebujesz modemu DSL, który jest dodatkowo tańszy od ADSL. Ja w MM mam TL-WR741ND za 90zł od ponad roku i naprawdę nie narzekam. Wystarczy ustawić szyfrowanie na WPA2 i filtrowanie MAC i masz w zasadzie spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...